Nume de triburi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am văzut că numele triburilor sunt nume de câcât ! Chiar nu puteţi nume calumea , să vă intraţi în rolul jocului ? Să puneţi un nume de trib din antichitate ? Ce câcaturi de nume sunt astea : What`up Andy , Ursul păcălit de vupe :-j
Sper ca pe lumea 22 să fie nume din antichitate , care să demonstreze că ne-am intrat in rolul de soldati al triburilor !
 

DeletedUser

poate lumea 22 o sa fie CartoonWorld...nu neaparat antichitate!
 

DeletedUser36181

Am văzut că numele triburilor sunt nume de câcât ! Chiar nu puteţi nume calumea , să vă intraţi în rolul jocului ? Să puneţi un nume de trib din antichitate ? Ce câcaturi de nume sunt astea : What`up Andy , Ursul păcălit de vupe :-j
Sper ca pe lumea 22 să fie nume din antichitate , care să demonstreze că ne-am intrat in rolul de soldati al triburilor !

ce-i gresit la numele astea? ar trebui sa ne numim Bataiosii Distrugatorii Spargatorii de Cap Razboinici?
 

DeletedUser

Am văzut că numele triburilor sunt nume de câcât ! Chiar nu puteţi nume calumea , să vă intraţi în rolul jocului ? Să puneţi un nume de trib din antichitate ? Ce câcaturi de nume sunt astea : What`up Andy , Ursul păcălit de vupe :-j
Sper ca pe lumea 22 să fie nume din antichitate , care să demonstreze că ne-am intrat in rolul de soldati al triburilor !

da ce limbaj colorat ai:rolleyes: in fine, trecand peste limbajul tau de cocalar.... traim intr-o tara libera, si din cate stiu inca nu s-a abolit dreptul la libera exprimare, asa ca fiecare e liber sa puna ce nume vrea la trib.... nu iti convine, esti liber sa pleci (nimeni nu o sa iti duca dorul;) )
cale batuta
 

DeletedUser

sbianca - Cocalarul esti tu , numele de fata esti sa nu te ataci afemeiati ?
 

DeletedUser

sbianca - Cocalarul esti tu , numele de fata esti sa nu te ataci afemeiati ?

e sbanca nu sbianca, dar nu mai conteaza, nu o sa ma iau la cearta cu tine ca nu trebuie sa iti dovedesc faptul ca esti cocalar ca nu ai cum sa intelegi daca iti lipseste materia cenusie(si sigur iti lipseste la cum scrii) ;)

later edit:

imi traduce si mie cineva?:)

vroia sa spuna ca am nume de fata ca sa nu ma atace afemeiatii:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11343

Am văzut că numele triburilor sunt nume de câcât ! Chiar nu puteţi nume calumea , să vă intraţi în rolul jocului ? Să puneţi un nume de trib din antichitate ? Ce câcaturi de nume sunt astea : What`up Andy , Ursul păcălit de vupe :-j
Sper ca pe lumea 22 să fie nume din antichitate , care să demonstreze că ne-am intrat in rolul de soldati al triburilor !


Nepoate,nu ti se pare ca ai gura cam mare? Fiecare cu ideea sa,lasane cu (Stefan cel mare,etc),fa-ti tu sa ai succes ! Haide pa ca deja plictisesti forumul ; )!
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
pe de o parte are dreptate, cum o să procesaţi întro zi faptul că sf petru din Nato îl atacă pe lupul simpatic din clubul proastelor obiceiuri ... lupul să mai fie sprijinit şi de s.m.u.r.d. pe deasupra ... E ok că în ziua de azi tehnologia ne permite multe dar ... se fac nişte asocieri greşite în cap şi nu aş vrea să aflu consecinţele.
 

DeletedUser

Iulius, fiecare are un nivel intelectual si din pacate multi il au foarte mic. Nu iti bate capul cu astia ca degeaba te chinui...am mai incercat si eu si am gasit putini cu care aveai ce discuta, din pacate s-au lasat de joc din cauza anumitor lucruri...se stie...si nu a mai ramas mare lucru din jucatorii cu adevarat experimentati in acest joc...au ramas foarte putini...au tot respectul din partea mea...dar ceilalti care au stat si ei pe langa un jucator bun si au incercat sa faca tot posibilul sa il urmeze, n-au stiut cum s-o faca. Vorbesc de triburi si posteaza pe forum dar n-au idee despre ce e vorba...mai mult posteaza pentru a creste in rang...nu conteaza ce, doar sa posteze...asa ca...
cine m-a inteles, m-a inteles, cine nu, sa fie sanatos.
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
Iulius, fiecare are un nivel intelectual si din pacate multi il au foarte mic. Nu iti bate capul cu astia ca degeaba te chinui...am mai incercat si eu si am gasit putini cu care aveai ce discuta, din pacate s-au lasat de joc din cauza anumitor lucruri...se stie...si nu a mai ramas mare lucru din jucatorii cu adevarat experimentati in acest joc...au ramas foarte putini...au tot respectul din partea mea...dar ceilalti care au stat si ei pe langa un jucator bun si au incercat sa faca tot posibilul sa il urmeze, n-au stiut cum s-o faca. Vorbesc de triburi si posteaza pe forum dar n-au idee despre ce e vorba...mai mult posteaza pentru a creste in rang...nu conteaza ce, doar sa posteze...asa ca...
cine m-a inteles, m-a inteles, cine nu, sa fie sanatos.

all hail minţile luminate! am avut şi eu parte de 'profesori' de triburile, cu vreo 10 ani mai în vârstă ca mine, şi da, îmi pare rău după ei ... au avut şi ei probleme, sau şi-au schimbat priorităţile şi au lăsat triburile. cu ocazia asta ţin să le mulţumesc: gogupintenogu, bogdan507... nu ştiu cât, lumigel şi poate mulţi alţii pt care nu am avut ochi să îi văd. frumos post!
 

DeletedUser25287

Am văzut că numele triburilor sunt nume de câcât ! Chiar nu puteţi nume calumea , să vă intraţi în rolul jocului ? Să puneţi un nume de trib din antichitate ? Ce câcaturi de nume sunt astea : What`up Andy , Ursul păcălit de vupe :-j
Sper ca pe lumea 22 să fie nume din antichitate , care să demonstreze că ne-am intrat in rolul de soldati al triburilor !

Stimabile ai dat cu ditamai bata in balta, si daca vor fi mai multe personalitati asa ca tine pe lumea asta 22 atunci va fi cu adevarat distractiv:))

In locul tau m-as trimite singur in vacanta :D
 

DeletedUser

Nu pricep de ce s-a deschis un topic pe tema asta. Stimate Iulius Caesar, observam cu totii ca numele multor triburi nu sunt prea inspirate, dar nimeni nu te opreste sa-ti faci tu un trib cu o denumire mai potrivita, una din antichitate :)) . Si nu stiu de ce esti nemultumit, ca o gramada de triburi au legatura cu Imperiul Roman, au denumiri de legiuni, etc. Daca tot te deranjeaza numele triburilor, intra pe lume, fa-ti un trib cu un nume mirobolant, un profil extraordinar, o emblema fantastica, si asa vei atrage toti jucatorii in tribul tau si in academiile tale, daca iti vei face :))). Iti urez succes.
Ave!
 

DeletedUser35664

mah acum pe bune chiar ca numele e de kakamaka . ce inseamna aia frate URSU PACALIT DE VULPE? inteleg ca este lume de pensionari dar nici chiar asa, sa spunem povesti la nepoti . am vazut de-a lungu si de-a latu lumilor cateva nume de te faceau sa zambesti . este vorba de triburi , nu de naratiuni. un MAYA, un AZTECii ,parca pe lumea 19 am fost eu nasu la un trib (le-am zis la copii sa-si puna gotii) . nume de triburi antice sau daca tot se inventeaza macar sa fie ceva inovator , dar e treaba voastra ce nume va dati la triburi.
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
poate o să îmi numesc tribul bikerii, sau piloţii intergalactici, sau PES, NFS, şasă cai, vrei să fii miliardar?, copii spun lucruri trăznite, chip şi dale, tom şi jerry, albă ca zăpada, zăpadă, mouse cu bilă, kreskova, sau ceva în genu. sigur găsesc ceva inovativ :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus