Nume: indecis / intentii - top10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Deci...daca tot am revenit pe forum, ma laud (ca sa aiba ce comenta "prietenii mei") ca revin si in joc, pe L7. Asta daca se pastreaza configuratia de speed 2.

Prin urmare, am de gand sa-mi fac trib, si aici va fi singurul topic unde voi discuta despre el, intentiile lui si diplomatia aferenta, pe scurt, p&p

Pe scurt.

Nume = nu se stie inca
TAG = nici macar
Limita de membrii = 100 (daca vor fi 99 de nebuni sa mi se alature)
Telul nostru = top 10
Diplomatii = toate la timpul lor, in functie de pozitie, vecini si alte alea...
Pozitie de start = nu stiu, vad eu atunci :D

Nu sariti la diplomatii ca inca sunt singurul din trib :D Deci, daca are careva de gand sa mi se alature, sa bea ceva tare inainte sa spuna.

Bafta tuturor celor pe care-i voi intalni pe harta!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mult Succes pe Lumea 7. daca se pastreaza intradevar configuratia imi voi face aparitia.
 

DeletedUser5168

pt tine bloom voi veni singur, nu vreau nimic, nici sprijin nu voi cere, vreau doar sa ma bucur de acest joc si sa fac caterinca la maxim pe forum :D...se poate?
 

DeletedUser

God damnit! Cand vroiam si eu sa joc cu junkieul ala!!!

Anyway... primeste noabe in trib?:D
 

DeletedUser

eu vreau post de conducere la tine! dai? :D

Vroiam sa dau un raspuns acid, dar ma abtin. Ca sa raspund serios, pot spune ca sper sa fiu destul de inteligent (:rolleyes:) sa aleg cateva persoane pentru asa ceva, sa putem colabora bine impreuna.
 

DeletedUser

Modificare! Avand in vedere ca Dark e mai treaz ca mine (doar 2 sticle, slab :p) am redus din numarul de membrii (nu ca ar exista altii:D)

Deci, numar maxim de membrii 50. pana la 50 primim...dupa, killerim (fac si rime...:p)
 

DeletedUser

killerim killmel8r... aproape una de alta, nu-i de mirare ca m-am simtit vizata:D
 

DeletedUser5168

Modificare! Avand in vedere ca Dark e mai treaz ca mine (doar 2 sticle, slab :p) am redus din numarul de membrii (nu ca ar exista altii:D)

Deci, numar maxim de membrii 50. pana la 50 primim...dupa, killerim (fac si rime...:p)

2 sticle de vin ( tamaioasa bat-o vina) si 3 de bere.... ;)... nu ma subestima
 

DeletedUser

Deci...daca tot am revenit pe forum, ma laud (ca sa aiba ce comenta "prietenii mei") ca revin si in joc, pe L7. Asta daca se pastreaza configuratia de speed 2.

Prin urmare, am de gand sa-mi fac trib, si aici va fi singurul topic unde voi discuta despre el, intentiile lui si diplomatia aferenta, pe scurt, p&p

Pe scurt.

Nume = nu se stie inca
TAG = nici macar
Limita de membrii = 100 (daca vor fi 99 de nebuni sa mi se alature)
Telul nostru = top 10
Diplomatii = toate la timpul lor, in functie de pozitie, vecini si alte alea...
Pozitie de start = nu stiu, vad eu atunci :D

Nu sariti la diplomatii ca inca sunt singurul din trib :D Deci, daca are careva de gand sa mi se alature, sa bea ceva tare inainte sa spuna.

Bafta tuturor celor pe care-i voi intalni pe harta!

intrebare:
sigur o sa te tii de joc?
 

DeletedUser

mama mama...dar ce selectivi suntem...eu in locul tau reduceam cu 80%...mai multa bautura pentru restu
 

DeletedUser

intrebare:
sigur o sa te tii de joc?

raspuns: DA. Pe L3 am vrut sa joc, dar am devenit admin si a trebuit sa renunt. Asa ca daca se pastreaza configuratia de speed 2, raman pana la ultimul lancier, si mai mult. Si de la margine poti reveni, am mai experimentat odata asta pe L1
 

DeletedUser

raspuns: DA. Pe L3 am vrut sa joc, dar am devenit admin si a trebuit sa renunt. Asa ca daca se pastreaza configuratia de speed 2, raman pana la ultimul lancier, si mai mult. Si de la margine poti reveni, am mai experimentat odata asta pe L1
atunci mai strangi de un betziv daca ai loc. conditiile mele sunt simple. nu vreau nici un fel de drept, nici un fel de bataie de cap. nu ma intrebati de strategii, de diplomatii sau alte alea. cereti sprijin si daca am dau. io cer greu sprijin si numai in situatie limita. si cam atat.
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (8 members and 0 guests)
boggy-arsenal1990, BlooM, DarK AngeL 00, F1nU.Ro, intrinsecu, ISeeVoices, Miguel2u4ever - audienta mare pe topicul asta

poate ma primiti si pe mine la voi in trib
 

DeletedUser

eu il urmez pe intrinsecu...oriunde...evident, daca ma primesti. Nickul il stii. Conditii: fara drepturi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus