Nume: indecis / intentii - top10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Imi "place" .... Spam, spam...pe cat posibil extrem de mult spam. O sa va vad eu pe unii dintre voi cat de bine va descurcati si ingame..ca vad ca la spamat va bateti pt primul loc.

Si ca sa nu intelegeti gresit...lista postata pe forum NU inseamna automat ca acei membrii vor fi in trib. E doar o lista cu cei care si-au exprimat dorinta de a intra alaturi de mine (nu sunteti sanatosi :D) in acelasi trib pe L7.

Cei care vor juca in trib...vor fi anuntati din timp ;)
 

DeletedUser

Eu am sa plec intr-o tabara in 4 August,fix cand o sa se inceapa adevaratele farmari :mad: de aceea nu o sa imi fac cont de la inceput fiindca stiu ca un sitter nu se va ocupa la fel de serios de contul meu, nefiind contul lui nu o sa se chinuie sa farmeze 24/7 cum as face eu in perioada aia=o sa raman in urma, de aceea am sa incep in 11 cand ma intorc... O sa ma accepti in trib cu aceasta "intarziere", Bloom? :D
 

DeletedUser

8.gif
8.gif
8.gif


nu stiu... zvonuri, dom'le, zvonuri. eu asa zic. zvonuri de o neintrecuta malitiozitate. (iar folosesc cuvinte mai lungi de trei silabe? will i ever learn?)
 

DeletedUser

Tu si cu mai cine? Iar vorbesti de tine cu pluralul majestatii, ratonule?
Eu sunt aici doar ca sa iti spamez topicul. Ma gandesc ca intr-o buna zi poate te saturi de mine si nu ma mai tarasti pe tot soiul de lumi zvonite si nezvonite :D

Ah, a propos. Un zvon :- ??
 

DeletedUser

Tu si cu mai cine? Iar vorbesti de tine cu pluralul majestatii, ratonule?
Eu sunt aici doar ca sa iti spamez topicul. Ma gandesc ca intr-o buna zi poate te saturi de mine si nu ma mai tarasti pe tot soiul de lumi zvonite si nezvonite :D

Ah, a propos. Un zvon :- ??

Vrabia malai viseaza.... :rolleyes:

Apropo, chinchilla ce viseaza ???
 

DeletedUser

6 baieti, lasati barfa, a venit sefu' ;)
cred ca o sa ne descurcam cu catel cu purcel sa farmam si sa ne dezvoltam hmmm. adica sa stam degeaba sa spammam pe forum si sa trandavim la o bere ca doar e vara si cald si nu vrem sa crestem in puncte. ce sunt alea si la ce folosesc ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus