Nume: indecis / intentii - top10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2368

Nobunaga si care e problema ma? :) Oamenii adevarati se vad la speed... Nu la pomana pe speed 1 ! :) Deci respect schhh. , 24/24 , SDS-M ! :) Oricum nobunaga cam si tu ai gura mare ! :) Sper ca intr-o zi poate ti-o inchide cineva ! :D
 

DeletedUser

Da cu viteza 2 va fi interesant voi intra si eu dar daca faceti ca la l6 va laudati ca intrati si peste 2 3 saptamani incepeti sa apareti cu bulinuta rosie nu mai vb cu voi niciodata:))
 

DeletedUser5168

As dori si eu in trib:D :eek::eek::eek::eek::eek:

asta e un trib de n00bi, nu avem nevoie de "veterani" in acest trib..... deci raspunsul meu despre dorinta ta este simplu: NU

totusi, nu inteleg cum sa doresti sa joci cu cel/cei pe care i-ai facut ratati? cum poti tu, un copil de 12 ani, sa stai printre 10-15 ratati? si mai ales sa fii coleg cu 1-2-3 jucatori pe care nu ii inghiti deloc, din cauza carora ai noaptea cosmaruri?
 

DeletedUser

salut tuturor... ma voi inscrie si eu in acest trib de noobi, vreau sa invat sa farmez cu berbecii si cu oile pe viitor:D
mai joc doar pe L6, ca in rest sunt in sitter de peste 60 de zile.

Si eu care vroiam sa postez cu totul altceva pe topic: te-ai si gandit sa anunti fraierii aia care te tin pe sitting sa nu o mai faca? Mda.



Well... bafta cu tribul. Mi-ar fi placut sa intru, cu atat mai mult ca e speed2 (din pacate s-au pastrat afurisitele alea de sate care cresc singure), dar nu ma mai pot inhama la modul serios la inca o lume :(. Prefer sa nu va incurc... sa nu ocup locul vreunei pisici betivane de'a aztecului, ca veverita am auzit ca nu intra oricum. :( . Da' sunt cu ochii pe voi, sa stiti. :)
 

DeletedUser2368

asta e un trib de n00bi, nu avem nevoie de "veterani" in acest trib..... deci raspunsul meu despre dorinta ta este simplu: NU

totusi, nu inteleg cum sa doresti sa joci cu cel/cei pe care i-ai facut ratati? cum poti tu, un copil de 12 ani, sa stai printre 10-15 ratati? si mai ales sa fii coleg cu 1-2-3 jucatori pe care nu ii inghiti deloc, din cauza carora ai noaptea cosmaruri?
Darkule suntem mai multi ratati ! :D Sau doar 10-15? :D In fine...

Nobunaga ca sa intri in trib trebuie sa fi: Spammer profesionist, n00b declarat de minim 5-10 rivali si multe altele ! :D Deci nu cred ca ai sanse ! :D
 

DeletedUser

interesant e sa intri cind lumea e aproape plina(k23, k78). vedeti pe l6 cite sate parasite sunt la marginea lumii.si din cei care raman 90% habar nu au de joc
 

DeletedUser7072

interesant e sa intri cind lumea e aproape plina(k23, k78). vedeti pe l6 cite sate parasite sunt la marginea lumii.si din cei care raman 90% habar nu au de joc

totdeauna ii bine sa dai de builderi(de aia ce baga mai mult in puncte decat in armata) faci rost si de ceva mesaje amuzante de genu:"de ce ma ataci. nu sunt destule sate parasite in jur?" sau de la conducerea tribului de ferme:"de ce ataci membrul nostru? vrei sa te atac si eu pe tine?"(si el e la 100 de ore distanta)
 

DeletedUser

daca se ataca doar cei cu albastru,de bleu banuiesc ca nu se pune problema,
daca se farmeaza doar trimitand topoarele sa taie padurea-dar de la 500 in sus ca mai putini se ratacesc,
daca barul e deschis non-stop si se da pe caiet cu achitare la pensia alimentara,
daca se dau atacuri in care nobilii sa ajunga inaintea atcurilor de curatare,:eek:
daca,daca....
atunci acesta este locul pentru mine.
unde semnez la intrare ?:eek:
vai si uitasem cel mai important lucru: sa fie manele...pentru cei surzi....pentru noi schimbati cd-ul va rugam !
 

DeletedUser

daca se ataca doar cei cu albastru,de bleu banuiesc ca nu se pune problema,
daca se farmeaza doar trimitand topoarele sa taie padurea-dar de la 500 in sus ca mai putini se ratacesc,
daca barul e deschis non-stop si se da pe caiet cu achitare la pensia alimentara,
daca se dau atacuri in care nobilii sa ajunga inaintea atcurilor de curatare,:eek:
daca,daca....
atunci acesta este locul pentru mine.
unde semnez la intrare ?:eek:
vai si uitasem cel mai important lucru: sa fie manele...pentru cei surzi....pentru noi schimbati cd-ul va rugam !

se va ataca doar ce e cu GALBEN.
nu stiu, cica topoarele au o "retinere" cand e vorba de intratul in padure\
vom cara argila pe bocancii soldatilor
fierul nu stiu de unde o sa-l luam...probabil din sange...
trimitem nobilii singuri, poate cu niste negustori...sau calare pe catapulte, sa intre direct in sat.
n00bule....
 

DeletedUser

Darkule suntem mai multi ratati ! :D Sau doar 10-15? :D In fine...

Nobunaga ca sa intri in trib trebuie sa fi: Spammer profesionist, n00b declarat de minim 5-10 rivali si multe altele ! :D Deci nu cred ca ai sanse ! :D

Daca te`ai uita mai mult pe forum ai vedea ca am sanse...Mai ales faza cu n00b ;)
 

DeletedUser

se va ataca doar ce e cu GALBEN.
nu stiu, cica topoarele au o "retinere" cand e vorba de intratul in padure\
vom cara argila pe bocancii soldatilor
fierul nu stiu de unde o sa-l luam...probabil din sange...
trimitem nobilii singuri, poate cu niste negustori...sau calare pe catapulte, sa intre direct in sat.
n00bule....

sal mater :p
cu fierul o rezolvam altel: trimitem "magnetii" la furat prin vagoane. sa vezi atunci cata cavalerie si spada facem :D
topoarele de la 500 in sus sunt ok dar am inteles ca pe L7 intervin GreenPeace si trebuiesc plantati 10 braduleti la fiecare 1000 de lemn adus asa ca o sa ne facem fermele mari, pline de tarani(ma refer aici la persoanele din mediul rural, nu la taranii de oras de care suntem cu totii satui) sa aiba cine planta copaceii.
<---AllwAyS n00b InSiDe :confused:
 

DeletedUser

aia sunt baza in orice trib. fara ei lucrurile ar fi muuuul mai plictisitoare si toata lumea s-ar lasa de joc.
pai sa dai numai atacuri fulger fara ca inamicul sa stie si sa se baricadeze sanatos, sa iei satele din primul val fara nici o problema...vai domnule dar asa ceva nu se poate !
 

DeletedUser7072

aia sunt baza in orice trib. fara ei lucrurile ar fi muuuul mai plictisitoare si toata lumea s-ar lasa de joc.
pai sa dai numai atacuri fulger fara ca inamicul sa stie si sa se baricadeze sanatos, sa iei satele din primul val fara nici o problema...vai domnule dar asa ceva nu se poate !

ar fi de-a dreptul scandalos sa fie asa. spioni si tradatori la greu trebuie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus