Numele La Paladin!!!

  • Autor subiect Autor subiect Laveriu02
  • Data de început Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
numele paladinului meu e "bitch" ca e ca o ...merge din sat in sat si culege
 
Patrokle dupa numele cainelui meu :)
 
Ultima editare de un moderator:
o sa va recomand sa lasati spamul deoparte si sa reveniti la subiect - pe forum nu se invata despre gang bang si milf.

insist sa lasati ciupelile si flame-urile la adresa moderatorilor.
lasati apropourile subtile deoparte caci sigur se lasa cu "vacante" - si nu din cele normale ci mai avansate (inclusiv pe conturile adiacente).
 
Cracanici
21.gif
 
paladinul meu se numeste :

salam unicat versat :D

nu de alta dar...nu mai aveam parizer =))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Înapoi
Sus