NV Domination Family

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cum activitatea pe Forumul Ro12 e slaba,am decis si noi sa ne bagam in seama si sa cautam atentie.

Deci,astazi 08.05.09 a luat nastere familia NV Domination Family,formata din triburile:

[-_-]
Legacy
UNIQUE
C.A.G.

Scop: momentan,dominarea NV.
Dusmani: inca nu avem,dar va asteptam cu placere candidaturile

Harta:

nvdomm.png
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Este normal să se întâmple astfel, în condiţiile lumii 12.
Sper să vă înţelegeţi şi să vă atingeţi scopurile (în NV). :)
 

DeletedUser

E mai albastra harta, iti dai seama.. :eek:

Mno, eu unul pastram alianta asta pentru noi dar daca iurka a zis tare si apasat ca e creata pai atunci nu pot decat sa il aprob si eu pe el.

Sa vedem cum ne-om intelege + 200 de oameni :rolleyes:

@Crazyyesco:

"The possibilities are unlimited."
Mark Ecko

@Lord Adex: Dezvolta ideea.
 

DeletedUser

acum suntem +200,dar luati in calcul ca cu timpul unii jucatori se vor lasa de joc,altii vor fi innobilati,asa ca vom avea ce sa innobilam
 

DeletedUser896

Cum sa ne plictisim?
Harta e mare. NV e doar o parte din ea. :)
 

DeletedUser18538

Aoleuuuu.Nu stiu ce sa zic.Va-ati aliat apropae cele mai bune triburi de pe lumea asta...
 

DeletedUser

iurka k43 apare de 2 ori, nu reuseam sa-mi gasesc satul :)) ... fostul sat..
 

DeletedUser

Interesanta alianta...chiar surprinzatoare as putea spune...asa ca tre sa ma bag si eu in seama cu o harta... care ar fi aratat mai bine si cu niste dusmani ;)

nvdomm.png
 

DeletedUser

tipic ... hai sa ne aliem toti sa facem o familie si plictiseala poate sa inceapa :)) slab
 

DeletedUser7072

ultima data cand am verificat relatia dinre [-_-] si unique nu merea inspre directia asta? ce s-a intamplat intre timp?
 

DeletedUser6604

Pai nu e plictiseala. Rost de sate gratuite, mai mult timp in afara jocului si o dominatie aproape sigura a zonei. E perfect pentru startul unui trib puternic.
 

DeletedUser

perfect pentru startul unui trib puternic ? cred k glumesti sincer :)) *** vreunu din triburile alea erau puternice sau jucau jocul cum este facut sa se joace nu faceam asa ceva. Sau ei merg pe ideea "Astia sunt cei mai buni din zona. Hai sa ne aliem si luam sate barbare sa parem puternici" :))
 

DeletedUser

nu ascultati toate prostiile
sate sunt si vor mai fi
iar cei ce zic ca familia noastra se lupta cu barbarii ne invidiaza

Rang Numele tribului Cucerit
1 Legacy 1,18 Mio.
2 MakeLoveNotWar 1,08 Mio.
3 Unique Team 891.377
7 Land Warriors 552.845

Dupa cum observati,toate triburile se afla in top 10 la ODA....asa ca "gurita inchisa!"
 

DeletedUser

da vati gasit si voi..........exact unele dintre cele mai puternice triburi.nu prea o sa mai fie ce distractie la voi in zona cum e la noi pe k45......avem 4 razboaie......voi o sa cuceriti satele ce nu apartin alaintei si dupa ????/sau unde mai gasiti farmecul unui razboi cu un trib apropiat ca valoare??
 

DeletedUser

voi aveti doar 4 razboaie,noi suntem vs all....nici o alianta in afara familiei
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus