~NW~ & I am! vs Fame

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser47477

VA ZIC ASA IN AVANS :
Ne-a facut placere sa va stergem de pe harta :))
 

DeletedUser47474

VA ZIC ASA IN AVANS :
Ne-a facut placere sa va stergem de pe harta :))

Parte 1:
Jucători: Eduard..
Parte 2:
Triburi: ~NW~, ~NW~a, ~NW~b, ~NW~c


Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 3
Diferență: 23

chart


Daca mai punem si barbarii mai bine de jumatate din numarul satelor au fost moca. Deci despre ce vorbim ? :rolleyes: .
 

DeletedUser10188

Cand castigati cu recrutari , normal:)

"Prietene", prefer sa recrutez un om, care s-a zbatut sa tina granita aia cu NW. Un om care s-a jucat impotriva la aproape 2000 de atacuri si 800 nobili pe el cu trupe proprii, care a pierdut doar 2-3 sate. SI dupa toate astea a avut curaj sa si atace si sa tina aceea granita fara sa primeasca pic de sprijin din partea tribului, iar membrii conducerii sa fie blindati pana in cap. Acel om care a spus in stanga si in dreapta sa il atace pe n00bSt3R, adica pe mine, ca fac probleme acolo(nu nega, pana si tie ti-a spus!).

In schimb, voi ce ati facut ? Ati mers pe la spate cu fuziuni cu I am(credeati ca nu stim ?? :))) am stiut de la inceput totul !), v-ati milogit sa va primeasca I am la ei, iar vazand ca nu va merge ati recurs la altele. Colegii din I am, oameni cu caracter si aliati(spre deosebire de voi) ne-au informat tot timpul si v-au dat "omul" afara(aka Afurisitul). Asta ce a facut la randul lui ? A spart un cont din conducerea I am, din academie, si a facut acel trib academia FAME, stergand toate rubricile de pe forumul comun cu NW(si aveam 4 forumuri impartite).

Dar nah, asa castiga fame razboaie mai nou, ca pe harta....statisticile de mai jos spun diferenta:


Parte 1:
Triburi: ~NW~, ~NW~a, ~NW~b, ~NW~c
Parte 2:
Triburi: Fame, Famee, Fame.., Happy

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 181
Tabăra 2: 274
Diferență: 93

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 86
Tabăra 2: 14
Diferență: 72

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,379,930
Tabăra 2: 930,451
Diferență: 449,479

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 747,293
Tabăra 2: 113,629
Diferență: 633,664

chart





PS: Uite aici sat luat din FAME:
http://prntscr.com/aq5e4g

PS2: Alt jucator de care v-ati batut joc si care s-a zbatut sa va tina granita...dar nah, nu mai avea Ale*e*dulce cate 40k in sat sau ZGUBEA cate 200k din fiecare in sat(ca nah, la 15 full-uri n-am dat zidul jos 1 nivel :) )
 

DeletedUser10188

Zealot si dark avenger de ce nu postati cu nick-urile voastre de pe joc ? :D

sa vedem cate interne aveti voi :D
 

DeletedUser46530

Intrebati-va prietenii cine suntem, ca se pare ca va pupati jos reciproc la un nou nivel
 

DeletedUser47474

Zealot si dark avenger de ce nu postati cu nick-urile voastre de pe joc ? :D

sa vedem cate interne aveti voi :D

Daca oameni ca tine ajung sa inchida o lume atunci e grav de tot. Cand ai chef de joc o luam de la capat, dai mesaj pe forum si se rezolva. Si vedem dupa care dintre noi mai apuca si internele sau nu. Totusi n-am auzit de tine inca pe niciunde
 

DeletedUser10188

si nici nu vei auzi pentru ca eu nu voi inchide o lume :D

totusi, tu cine zici ca mai esti ?

esti tare ca ma provoci, dar asa sunteti voi razboinicii, nu va prezentati...dar sunteti buni :))
 

DeletedUser47474

si nici nu vei auzi pentru ca eu nu voi inchide o lume :D

totusi, tu cine zici ca mai esti ?

esti tare ca ma provoci, dar asa sunteti voi razboinicii, nu va prezentati...dar sunteti buni :))

Is si eu un jucator doar. Pai ce prezentare vrei daca ti-am zis sa dai mesaj si jucam cand vrei tu ? si o sa iti dau atunci contu sa vezi cu cine joci
 

DeletedUser10188

Nu ma bag in hora cu cine nu cunosc si cu cine ii e rusine sa se prezinte.

Succes la joaca cu altii, nu cu mine, nu-mi pierd vremea cu toti "NO NAME" :D
 

DeletedUser47430

Cu statistica aia mai aveti curaj sa si postati aici ? :) Ciudat ...
 

DeletedUser46009

KingofDarknes105 colegutul vostru nu are 1 sat luat de la NW si tot voi sunteti cei care comentati....
 

DeletedUser10188

no name mai mare ca tine nu exista

Bai Pietrica, aka Afurisitul de pe joc. Ca sa lamurim cum stau treburile.

Eu FAME nu am tradat niciodata cat am fost aliat, FAME ne-au tradat pe noi si de aici si razboiul. Doar sti motivele ca ai fost in conferinta skype cand am discutat alianta cu voi. Ai fost de acord cu alianta si apoi cine a fost ala cu 2 fete de a incercat sa ne faca pe noi ? Si s-a dus in FAME ? Tu, aka Afurisitul.

Persoana cu 2 fete ? Nah...cred ca as jigni persoanele cu 2 fete daca te-as face asa...

Cine a spart cont din conducerea I am si a schimbat o academie I am in academie fame ? Tot tu...ala care nu e in stare sa castige pe harta.


Ei bine, pretenas, draga Pietrica...o sa vezi ca la sfarsit, I am cu NW vor inchide lumea si tu nu vei fi acolo pentru ca n-ai avut coloana.

Cat despre mine, asa no name cum sunt, o sa-mi tin cuvantul dat, spre deosebire de tine...

Iar pe vremurile cand eu jucam triburile, tu nu stiai ce-i ala PC :D
 
Sus