~NW~ & I am! vs Fame

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început

DeletedUser47474

Bai Pietrica, aka Afurisitul de pe joc. Ca sa lamurim cum stau treburile.

Eu FAME nu am tradat niciodata cat am fost aliat, FAME ne-au tradat pe noi si de aici si razboiul. Doar sti motivele ca ai fost in conferinta skype cand am discutat alianta cu voi. Ai fost de acord cu alianta si apoi cine a fost ala cu 2 fete de a incercat sa ne faca pe noi ? Si s-a dus in FAME ? Tu, aka Afurisitul.

Persoana cu 2 fete ? Nah...cred ca as jigni persoanele cu 2 fete daca te-as face asa...

Cine a spart cont din conducerea I am si a schimbat o academie I am in academie fame ? Tot tu...ala care nu e in stare sa castige pe harta.


Ei bine, pretenas, draga Pietrica...o sa vezi ca la sfarsit, I am cu NW vor inchide lumea si tu nu vei fi acolo pentru ca n-ai avut coloana.

Cat despre mine, asa no name cum sunt, o sa-mi tin cuvantul dat, spre deosebire de tine...

Iar pe vremurile cand eu jucam triburile, tu nu stiai ce-i ala PC :D

atunci iti ia cam mult sa-nveti jocu' :))) . Da-i cu pastile ce ajuta la invatat
 

DeletedUser46460

Cand castigati cu recrutari , normal:)

Ia uite-l si p'asta...adevarata vorba "mai bine taceai ca filozof ramaneai"

Va inteleg, frustrarea e mare, nu va iese nimic, magarii, manevre sau altceva de genul asta.

Asa jucatori cum suntem noi de ultima mana, vai mama noastra, macar stiu ca orice ar fi ies cu fruntea sus de pe l47, in schimb voi...va tine toata lumea minte de "baieti buni"
 

DeletedUser47474

Ia uite-l si p'asta...adevarata vorba "mai bine taceai ca filozof ramaneai"

Va inteleg, frustrarea e mare, nu va iese nimic, magarii, manevre sau altceva de genul asta.

Asa jucatori cum suntem noi de ultima mana, vai mama noastra, macar stiu ca orice ar fi ies cu fruntea sus de pe l47, in schimb voi...va tine toata lumea minte de "baieti buni"

Ii fain sa te tina lumea minte. Dar tu nu cunosti sentimentul. Nici nu il vei cunoaste vreodata.


Eu joc pe harta si momentan NW este de 2-3 ori pe plus cu sate luat din FAME :D

deci tu mai ai de invatat.

apropo, fermele alea la nivel 1 ce fac ? :D

Eu joc la poker, ruleta. Da, intr-adevar, am de invatat. Dar trag tare pentru a ajunge campion mondial :rolleyes: .Nu stiu despre ce vorbesti cu fermele. Cred ca incurci personaju'
 

DeletedUser47477

Parte 1:
Jucători: Eduard..
Parte 2:
Triburi: ~NW~, ~NW~a, ~NW~b, ~NW~c


Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 26
Tabăra 2: 3
Diferență: 23

chart


Daca mai punem si barbarii mai bine de jumatate din numarul satelor au fost moca. Deci despre ce vorbim ? :rolleyes: .

Nu aveam de gand sa iti rasp insa vad ca te tot dai rotund pe aici :))
Nu vreau sa termin lumea,eu joc pt trib.Nu imi trebuie faima si recomandare nicaieri.Asadar,am multe sate luate de la interne,asta nu inseamna ca sunt gratis.

O sa las asta aici :
Nume Trib Înfrângere
Eduard.. ~NW~a 2,52 Mil.

Eu dau fulluri gratis in trib si tu imi zici mie ca am luat numai interne.

Si sa va mai zic,marilor conducatori din FAME : Oricate interne as lua eu sau oricare membru din NW , tot nu intrecem macar un membru din conducerea voastra(nu dau nume,ca nu e frumos).

Asa ca ,daca mai ai ceva de zis,te astept pe harta sa vedem ce si cum.
 

DeletedUser47430

Ii fain sa te tina lumea minte. Dar tu nu cunosti sentimentul. Nici nu il vei cunoaste vreodata.




Eu joc la poker, ruleta. Da, intr-adevar, am de invatat. Dar trag tare pentru a ajunge campion mondial :rolleyes: .Nu stiu despre ce vorbesti cu fermele. Cred ca incurci personaju'



Asta e problema voastra , jucati fiecare pentru el (noroc de cei ce au 1-2 sate pe granita ca le au blindate) ... Daca tu nu ai acum fermele la 1 si ai un sat pe granita blindat , te crezi zmeu , imbatabil ... Nu realizati ca va dam afara pe rand ... Pacat ca nu avem parte de un razboi decent (asta e mai mult "bambilici" la cum ataca si se apara Shame)
 

DeletedUser47474

Nu aveam de gand sa iti rasp insa vad ca te tot dai rotund pe aici :))
Nu vreau sa termin lumea,eu joc pt trib.Nu imi trebuie faima si recomandare nicaieri.Asadar,am multe sate luate de la interne,asta nu inseamna ca sunt gratis.

O sa las asta aici :
Nume Trib Înfrângere
Eduard.. ~NW~a 2,52 Mil.

Eu dau fulluri gratis in trib si tu imi zici mie ca am luat numai interne.

Si sa va mai zic,marilor conducatori din FAME : Oricate interne as lua eu sau oricare membru din NW , tot nu intrecem macar un membru din conducerea voastra(nu dau nume,ca nu e frumos).

Asa ca ,daca mai ai ceva de zis,te astept pe harta sa vedem ce si cum.

Oricand. Dai mesaj pe forum si intram oriunde, oricand vrei.

Asta e problema voastra , jucati fiecare pentru el (noroc de cei ce au 1-2 sate pe granita ca le au blindate) ... Daca tu nu ai acum fermele la 1 si ai un sat pe granita blindat , te crezi zmeu , imbatabil ... Nu realizati ca va dam afara pe rand ... Pacat ca nu avem parte de un razboi decent (asta e mai mult "bambilici" la cum ataca si se apara Shame)

Off.. sa-mi fie frica ?:rolleyes:
 

DeletedUser47430

Nu . Stii si tu deznodamantul .. Dar o sa vi cu o scuza de genul "a venit vara si nu mai am timp"
 

DeletedUser47474

Nu . Stii si tu deznodamantul .. Dar o sa vi cu o scuza de genul "a venit vara si nu mai am timp"

Puti a ceva tu, doar ca nu stiu cum sa-ti spun intr-un mod elegant. A jucator, poate ?:rolleyes: . Joc cand am eu chef, nu tre' sa-ti dau tie explicatii. Dar daca vrei sa-ti cunosti deznodamantul, da-mi mesaj pe orice lume noua vrei sa intrii si sa joci . Te fac sa te imprietenesti cu Kenji si restul :cool:

Cine sa fie?
Unii cu gura mare care se ascund in spatele nick'ului,de frica :))

Ti se potriveste si tie ce i-am spus si colegului tau ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10188

Si tot nu esti in stare sa ne spui cine esti pe joc :D

Clar e unu dala cu 100 sate de la interne :))

Lasati-l baieti ca rateaza vreun nobil pe vreo interna si pierde "marea putere" a zilei :D
 

DeletedUser47430

Pai daca ma iei cu alta lume "prietenas" , ce mai cauti aici ?
PS: Te apreciez ca vezi realitatea - aici nu ai sanse :))
 

DeletedUser47474

Si tot nu esti in stare sa ne spui cine esti pe joc :D

Clar e unu dala cu 100 sate de la interne :))

Lasati-l baieti ca rateaza vreun nobil pe vreo interna si pierde "marea putere" a zilei :D

Clar ca si tu puti a ceva:rolleyes: .

Pai daca ma iei cu alta lume "prietenas" , ce mai cauti aici ?
PS: Te apreciez ca vezi realitatea - aici nu ai sanse :))

Copile, sezi bland. Nici macar nu ne cunoastem si nici nu cred ca vrei asta. Cred ca pot posta unde vrea muschiu' meu :cool:
 

DeletedUser10188

Singurul care pute esti tu, si puti a interne :D

Hai, fugi si mai ia vreo 20, poate faci marea putere azi :D
 

DeletedUser47430

Daca ma iei cu "copile" si vorbe de "ciobanas" ce crezi ca demonstrezi ? Eu vad doar ca esti tare in gura , ca pe harta nici n-ai curaj sa spui cine esti (oare ce realizari ai?)
 

DeletedUser47474

Singurul care pute esti tu, si puti a interne :D

Hai, fugi si mai ia vreo 20, poate faci marea putere azi :D

Mai bine put a interne decat sa put a ce puti tu :rolleyes:. Eu ma pot trata dar tu nu :D

Daca ma iei cu "copile" si vorbe de "ciobanas" ce crezi ca demonstrezi ? Eu vad doar ca esti tare in gura , ca pe harta nici n-ai curaj sa spui cine esti (oare ce realizari ai?)

Sa spunem ca unele lumi inchise unde tu nu apucai mai mult de un sat ?!:rolleyes:
 

DeletedUser47430

Sa spunem ... Pot spune si eu acelasi lucru ... Dar as ramane cu spusul ... Cum vei ramane tu pe lumea asta :)))
 
Sus