NW,NW@R,-NW-,=NW=,NW@R.,= cu 0,=cu 0. VS -DK-

  • Autor subiect DeletedUser45945
  • Data de început

DeletedUser40664

Monte nu mai stau sa te citez dar iti garantez ca esti cu mult mai prejos ca multi din coada tribului Dark si daca tot zici ca nu va dam lectii pe harta imi pare rau ca nu stii sa recunosti adevarul!



Fa o comparatie intre familia aia a voastra,numarul de sate din familie si numarul satelor Dark...eram de mult scosi dar binenteles daca cei de la voi ar vorbi mai putin si ar demonsta mai multe pe harta.Noi inca nu am intrat prin nu stiu ce triburi dupa sprijin,ne aparam si atacam cu ce avem dar tu(voi) in schimb nu mai stiti cum sa va plimbati pentru a face rost de def...



O saptamana nu am auzit de tine,acum ai prins grai din nou.La urmatorul organizat cu siguranta te retragi o luna si revi dupa ca sa explici ce sa intamplat de ai ajuns in margine sau in frunte cu siguranta pentru ca sti doar sa bati din gura fara alte realizari.


Daca nu stai tu sa ma citezi, ma citez singur poate asa pricepi mai bine, mai fac un ultim efort, desi ti-am spus mai sus sa te exprimi cu subiect si predicat.

ti-o spun clar si raspicat ca Dark nu da lectii la nimeni
asta am zis eu, si tu ai insinuat ca eu as fi mai sus si cei din dark mai 'prejos', citeste si repeta.

Tribul dark nu da lectii, sunteti intr-un context favorabil pe harta si satelitul dt-ului, atat si nimic mai mult. Explica-mi ce lectii da tribul dark pe harta, ascunzandu-va in spatele dt-ului si strigand sus si tare ce corecti sunteti voi. Daca sunteti asa corecti de ce la 2 sau 3 sapt parca dupa ce am inceput sa joc pe lumea asta si i-am dat mesaj lui aspirator in privinta diplomatiei cu voi sa facem un pna, aspirator parea incantat si pe urma dupa ce a vorbit cu tine si-a schimbat opinia si mi-ai dat mesaj ca nu se poate? Parerea mea? Taticul tau goloie ti-a trasat agenda pe harta.

Daca sunteti asa corecti de ce atunci cand tribului dark ii era greu, tu cu manuta ta l-ai sunat pe ursmircea sa ii ceri pna? asta la 2 sapt-3 dupa ce ma refuzasei? Initial am vrut sa zic nu cand am aflat, eram constient ca dupa ce terminati cu kk tot pe noi dati si era de fatada pna-ul, si s-a vazut in cele din urma pe harta.



Fa o comparatie intre familia aia a voastra,numarul de sate din familie si numarul satelor Dark...

Daca tot sunteti asa de corecti fa si tu o comparatie intre aliatii vostri si pune si numarul vostru de sate sa vezi unde este inferioritatea si cine este mai 'presus' pe harta.

Noi inca nu am intrat prin nu stiu ce triburi dupa sprijin,ne aparam si atacam cu ce avem dar tu(voi) in schimb nu mai stiti cum sa va plimbati pentru a face rost de def...

TU consideri asta argument? nu te inteleg, ia intrati si voi in dt sa luati sprijin, stii bine ca nu poti sa faci asta la fel cum o stiu si eu. Si daca vrei sa stii eu aveamsprijin la trfik si atacuri pe mine si inca am, asa ca repet si pt tine ce i-am spus fostului tau aliat mai sus, nu iti mai redau cuvintele.

O saptamana nu am auzit de tine,acum ai prins grai din nou.La urmatorul organizat cu siguranta te retragi o luna si revi dupa ca sa explici ce sa intamplat de ai ajuns in margine sau in frunte cu siguranta pentru ca sti doar sa bati din gura fara alte realizari.

Nu ai auzit de mine pentru ca a fost alegerea mea. Si pentru ca am fost prea ocupat pe joc sa mai raspund si la balariile altora, mi-am facut acum timp special pt tine. La urmatorul organizat chiar daca pierd 3 sferturi din cont tot aici o sa fiu stai linistit, poti sa dai citat si sa inramezi. Un singur lucru te rog, nu mai te lauda ca dati voi nu stiu ce lectii si nu o mai face pe corectul atat, te-ai molipsit de la cei din dt.
 

DeletedUser41812

La cat ne citezi pe noi, cei din DT, ai ramas cu sechele.
 

DeletedUser45945

Te deranjeaza corectitudinea Monte.Viata ta e triburile si cu asta am terminat!
 

DeletedUser40664

Te deranjeaza corectitudinea Monte.Viata ta e triburile si cu asta am terminat!

Nu ma deranjeaza deloc corectitudinea, cine este corect cu mine la fel sunt si eu, jocul reflecta caracterul. Iar raspunsul tau il reflecta pe al tau. O duminica frumoasa iti urez tie si colegilor tai, tuturor care mai intra pe aici, ma retrag sa ajut colegii.
 

DeletedUser46382

Nu ma deranjeaza deloc corectitudinea, cine este corect cu mine la fel sunt si eu, jocul reflecta caracterul. Iar raspunsul tau il reflecta pe al tau. O duminica frumoasa iti urez tie si colegilor tai, tuturor care mai intra pe aici, ma retrag sa ajut colegii.

as spune eu ceva despre corectitudinea ta si a lui trfik dar imi iau iar ban pe extern si poate este nevoie sa postez cate ceva. noi stim mai bine. iar daca nu stii cine e sehmet uite ca va spun eu. e florinico51. acum stii ca nu vorbesc de prost despre corectitudine.
 

DeletedUser40664

as spune eu ceva despre corectitudinea ta si a lui trfik dar imi iau iar ban pe extern si poate este nevoie sa postez cate ceva. noi stim mai bine. iar daca nu stii cine e sehmet uite ca va spun eu. e florinico51. acum stii ca nu vorbesc de prost despre corectitudine.

Ia spune cu ce nu am fost eu corect pe acest joc fata de tine, poti sa o spui fara sa iei ban, vorbesti 'cilivizat'. Stiu cine e sehmet, stai linistit florinico, am fost colegi pe 2 lumi si m-ai si ajutat, ti-am reprosat eu vreodata ceva? Ai postat pe aici si atat timp cat nu ai luat-o pe aratura ca Phedrinho nu ti-am reprosat nimic. De ce acuzi aiurea?
 

DeletedUser46382

Ia spune cu ce nu am fost eu corect pe acest joc fata de tine, poti sa o spui fara sa iei ban, vorbesti 'cilivizat'. Stiu cine e sehmet, stai linistit florinico, am fost colegi pe 2 lumi si m-ai si ajutat, ti-am reprosat eu vreodata ceva? Ai postat pe aici si atat timp cat nu ai luat-o pe aratura ca Phedrinho nu ti-am reprosat nimic. De ce acuzi aiurea?

ma cunosti destul de bine si tu si trfik. stiu ca tu esti unul din oamenii care manipuleaza foarte usor conducerea unui trib. nu multi oameni au abilitatea asta. cartile de specialitate ii numesc lideri. hai sa recunoastem ca tu si trfik ati participat la luarea deciziilor din cadrul tribului NW. cu mine nu ai nici o treaba. nu avem granita comuna si in afara de un cont pe care am fost sitter nu am avut nici un conflict. cat despre sprijinul primit nu pot spune decat ca ma asteptam sa apara. nu la jucatori ce fac parte din NW ci la jucatori din Empire. Dar pana la urma aveti un tel comun. Ai adoptat o atitudine destul de aroganta dupa sprijinul primit. Nu e ok. Nu sunt trupele voastre. Acu tu o sa spui ca faceti parte din aceeasi familie. Si asta e drept. Deci fiecare tabara are dreptate. Si o sa mai spui ca si noi suntem aroganti. Ai dreptate si aici. Doar ca aroganta noastra se bazeaza pe fapte si actiuni pe harta.
Acu sa spun si cu ce m-ai deranjat tu. Cu decizia luata pe 34. Nu are rost sa dezvolt
 

DeletedUser40664

Ai luat-o si tu pe aratura si arunci pietre nemestecate. O seara buna iti doresc.
 

DeletedUser27510

Forzza -DK- =)))

Hai... cu tupeu , am numai 14 atacuri de la 4-5 jucatori pe un sat gol , mai dati vreo 15 ca sa fiti siguri ca il luati =))))

Hai ..ca 7 au trecut , insistati, va rog! :))

Hai.. ca va lauda lumea ca sunteti potenti , la satul asta , mai trebuie 11 atacuri pe putin , minim!!! =)))
 

DeletedUser

da, cum zici tu e. eu am facut tot ce e mai bine pentru contu ala ca am bagat bani ca nu e problema mea, florin care nu a mai jucat de o buna parte de vreme isi ia toate meritele pentru ca va cedat contu inteleg, si nu ma deranjeaza stiu ce pot.
A apropo nus cum se face da tot florin si dupa plecarea in olanda ma tot suna sa ** cu mine. E urat ce a facut el fata de mine ca ati iesit voi bine din asta e alta treaba, asta e doar mana voastra de manipulare care o faceti pe joc si inafara lui, ceea ce eu nu am acceptat. Ati dus un cont de 2 milioane la 0, nu stau in contu ala.
Si Iuda are mare dreptate cand zice ca doar asta faceti.
Am ajuns sa ii cunosc si pe ce i din DT si DK, ei sunt oameni jos palaria, si nu imi pare rau ca am vrut sa joc cu ei si ca vam "tradat" pe voi.
 

DeletedUser40664

Ai luat-o pe aratura grav, este un trend observ.

1. Florin este cel care a jucat pe contul acela cel mai mult, si-a facut treaba si si-a vazut de treaba lui, cu el ma sprijineam si ma ajutam la atacuri, tu ai fost doar un parazit (un alt coplayer nereusit care si-a batut joc de munca altuia si de munca altora). Drept urmare, majoritatea satelor contului au ajuns unde trebuiau sa ajunga, acolo de unde au plecat, iar asta a fost decizia lui si strict a lui, nu i-a pus nimeni un pistol la tampla. Asta spune multe despre tine, esentialul este redat mai sus.


2. A doua parte nu o inteleg, ce a facut el urat fata de tine? dupa ce ca tu faci ce te taie capul, iti bati joc de contul unde erai coplayer, mai furi alt cont unde aveai parola si mai convingi 2 jucatori pe post de 'balast' sa plece si ei tot noi suntem 'manipulatorii'? Stai linistit, nu te consider atat de inteligent sa te duca capul la atat de multe, cei care au contribuit si ei se simt cand citesc asta.:) Cred ca inca esti mahmur dupa noaptea trecuta, faza cu zeama de varza nu functioneaza, incearca altceva.

3.
Am ajuns sa ii cunosc si pe ce i din DT si DK, ei sunt oameni jos palaria, si nu imi pare rau ca am vrut sa joc cu ei si ca vam "tradat" pe voi.
Daca tu ai impresia ca a 'cunoaste' pe cineva pe acest joc inseamna sa stai cu ei in conferinte si sa razi si sa faci glume, sa iti zica ei ce jucator bun esti, si ca, colegii tai sunt de porc si tu sa ii aprobi nu ai priceput nimic din acest joc, este mai mult de atat, imi pare rau sa iti spun, dar manipulatorii astia de care vorbesti, 'nenorocitii' astia, fostii tai colegi printre care ma numar si eu nu te-au manipulat pe tine in toata povestea asta, esti atat de orb incat nici acum nu vezi ca tu ai fost cel manipulat si la ce ineptii scrii pe aici, nici acum nu realizezi.:)
 

DeletedUser27510

Montecount ramai singur aici , eu am obosit sa schimb mesaje cu shadows and dust astia :)
 

DeletedUser45945

Va felicit pentru felul cum ati coordonat organizatul in desfasurare!E pentru prima data cand intr-adevar meritati felicitati!




Dark se sprijina si ataca cu trupele proprii,nu uitati asta.



Succes.
 

DeletedUser40664

Monte nu mai stau sa te citez dar iti garantez ca esti cu mult mai prejos ca multi din coada tribului Dark si daca tot zici ca nu va dam lectii pe harta imi pare rau ca nu stii sa recunosti adevarul!



O saptamana nu am auzit de tine,acum ai prins grai din nou.La urmatorul organizat cu siguranta te retragi o luna si revi dupa ca sa explici ce sa intamplat de ai ajuns in margine sau in frunte cu siguranta pentru ca sti doar sa bati din gura fara alte realizari.

http://prntscr.com/62aehk



Va felicit pentru felul cum ati coordonat organizatul in desfasurare!E pentru prima data cand intr-adevar meritati felicitati!

Succes.

Dupa ce ne-ati improscat cu noroi din cap pana-n picioare, sper ca ne ierti ca nu iti 'multumim' pentru felicitari, desi nu prea isi au rostul.:)
 
Sus