Nwo

  • Autor subiect LatinAlbaiulianXtreme
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2005

Buna ziua tuturor jucatorilor de pe L1 :)

Dupa cum bine ati observat mie nu prea imi place sa ma bag in seama pe forumul extern deoarece mai toate discutiile tind sa ajunga o mare mocirla si nu este frumos ( nu incercati sa ma contraziceti fiindca mai urmaresc si eu discutiile de pe extern si stiu cum se termina o discutie)

Anumiti oameni (indivizi) dornici de publicitate se baga in seama pe extern dornici nevoie mare de o mediatizare mai mare. Bineinteles acesti oameni (indivizi) nu sunt capabili de o discutie civilizata si fiind ascunsi in fatza monitorului devin zmei paralei de nu le mai ajungi cu prajina la nas.
O alta categorie de oameni (indivizi) pur si simplu posteaza aici toate prostiile si idioteniile care le trec prin bibilica. Pt jucatorul meu cer eu personal scuze.

A treia categorie sunt cei ce stiu sa isi expuna o ideie si sa o argumenteze ( respect lor)

In ceea ce priveste tribul NWO e mai bine sa va mai informati inainte de a face o afirmatie ca cele facute de anumite persoane. Imi pare foarte rau ca multi jucatori, prieteni si dusmani nu mai sunt aici deoarece ati mai fi aflat cate ceva de NWO (mai ales dusmani au de povestit multe)


O mare rugaminte la voi toti:

daca nu aveti nimic de facut, decat sa postati aici mergeti in parc fiindca afara este tare frumos si in curand vine iarna, atunci veti avea timp suficient pt barfe

Stima tuturor jucatorilor de pe L1
 

DeletedUser

Cu siguranta DST este un trib cu mult mai activ si mai competitiv pentru ca fac parte din el atat TLD'isti ca si cei din vechiul Diablo...totusi sa nu aud de REST.
Va doresc si voua sa ajungeti cat mai sus.

Scuze ca am facut un pic de offtopic.

"Prietenilor", va spun asa pentru ca stiu ca sunteti doua cantitati neglijabile pe acelasi cont, REST inseamna o parte din DST, ca si chucky22, T-virus si multi altii pe care nu i-am mentionat aici.
Tot respectul pentru colegii cu care am fost in ~TLD~, fie ca au provenit sau nu din DIABLO.
Suntem mai competitivi pentru ca suntem in acelasi areal geografic, dominand 3 k-uri, suntem uniti, ne intelegem bine, ne ajutam la nevoie si avem si aliati pe care eu personal si nu numai ii respect foarte mult, in speta C.D.
Puteam sa ma duc in orice trib vroiam eu cand s-a desfintat ~TLD~ si sa iau o parte din actualul DST cu mine, dar m-am dus in DST pentru ca am crezut in proiect si pentru ca ma atras ideea unui foarte bun trib zonal.
Nu poti sa spui DST fara REST si nici REST fara DST, asa ca te rog eu veziti de razboiul pe care il pierdeti cu AKI, de problemele voastre interne, de imaginea voastra de trib "mare" si "puternic" si de forumul vostru execrabil :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2912

veziti de razboiul pe care il pierdeti cu AKI, de problemele voastre interne, de imaginea voastra de trib "mare" si "puternic" si de forumul vostru execrabil :)

Side 1: ~HL~

Side 2: AKI

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 934
Tabăra 2: 451
Diferență: 483

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64
Tabăra 2: 44
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,817,747
Tabăra 2: 2,785,192
Diferență: 3,032,555

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 594,428
Tabăra 2: 407,546
Diferență: 186,882

image.php


se pare ca la o diferenta de 20 de sate am pierdut razboiul.... la naiba...
 

DeletedUser

Pune o statistica dintotdeauna, daca nu pierdeati razboiul si erati siguri pe voi nu va mai fortati membrii sa-si faca majoritatea satelor de defensiva ca altfel ii inobilati, nu?
Sau la naiba, poate asa face un trib mare si puternic :eek::eek::eek:
 

DeletedUser1195

Domnilor,ce-ar fi sa va mutati disputa personala pe un alt topic.
Aici era vorba despre cu totul altceva.
 

DeletedUser

Spuse motorina ieftina, du-te buey baiete la muls vaca, ca in rest nimic :)
 

DeletedUser

ai terminat cu xena acum incepi cu mine???

numai atacuri la persoana sti sa faci....e clar ce fel de om esti in real life....numai dusmani logik....esti o gura spartaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

eu am iesit din discutie...nu are rost sa ma cert cu tine....nu ajungem nicaieri
 

DeletedUser

Ca tu ce esti?De aia te suporta toata lumea de pe forum, de baiat bun ce esti tu, un nimeni atat in joc cat si pe forum.Si nu mai vorbi de viata reala ca nu ma cunosti asa ca mai bine taci ca eu n-am facut referiri la viata ta personala
 

DeletedUser787

ai terminat cu xena acum incepi cu mine???

numai atacuri la persoana sti sa faci....e clar ce fel de om esti in real life....numai dusmani logik....esti o gura spartaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

eu am iesit din discutie...nu are rost sa ma cert cu tine....nu ajungem nicaieri

si tu esti un papagal ... nu ca nu are rost ... nu potzi sa te certzi cu el ... tu esti doar un papagal de care nu a avut mamicutza grija cand a fost mic
 

DeletedUser

ms ms :D ma bucur cand vad persoane care nu-l suporta pe GPL :D

1.frate chiar nu am nimica cu tine dar tu ai inceput


2.nu pot sa cred ca foh - klaudiu a citit politia si propaganda lumea 1 si nu a facut si el un post +1 nu-l suport pe GPL e un progres pt el:D
 

DeletedUser

ms ms :D ma bucur cand vad persoane care nu-l suporta pe GPL :D

ohoooo nu stii cat ma bucur eu si cat misto ma chinui sa nu fac de gaz.oricum voi fi banata dar asta e:)) margarina expirata alias gaz petrol ce mai vrea el e adorabil si el...la 20 de m sub pamant:)
 

DeletedUser787

ohoooo nu stii cat ma bucur eu si cat misto ma chinui sa nu fac de gaz.oricum voi fi banata dar asta e:)) margarina expirata alias gaz petrol ce mai vrea el e adorabil si el...la 20 de m sub pamant:)

nu ma deranjeaza sa fiu banat ... am mai fost ... voi mai fi ... totushi poate intr-o zi se va opri gpl din off-topic ... oricum imi place raspunsu lui cand i-l acuza cineva de off-topic : "si tu faci off-topic" sau ceva de genu asta ... pai da ma agariciule ... facem off-topic sa te rugam (poate asa te simti si te retragi) sa DISPARI de pe forumu extern
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus