O familie - 13

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Familia 13 este formata din triburile ~SUN~ si OLDIES.



Familia va anunta diplomatia pe care o va adopta in 2-3 zile!.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Frumos ....

sa vedem ce o iesi acum...
cu diplomatiile astea...
 

DeletedUser4932

rusine
1.BUrn razboi cu sun(ec)
2.Phx familie cu sun
3.phx fuziune burn
4.phx razboi sun (ec)
se pierd oameni importanti si apoi hopa dintr-o data burn vede k nu mai face fatza razboiului si la primul motiv pac ies din phx
5.phx se destrama fiecare fug pe unde mai pot sa se ascunda de ec
6.burn pna cu ec
7. burn familie cu sun

Domnilor cred k nu va mai aduceti aminte de trecut, dar ce sa mai trebuie sa supravietuiesti sa faci cat mai mule pct fara o munk adevarata
nu-i asa burn???
 

DeletedUser

rusine
1.BUrn razboi cu sun(ec)
2.Phx familie cu sun
3.phx fuziune burn
4.phx razboi sun (ec)
se pierd oameni importanti si apoi hopa dintr-o data burn vede k nu mai face fatza razboiului si la primul motiv pac ies din phx
5.phx se destrama fiecare fug pe unde mai pot sa se ascunda de ec
6.burn pna cu ec
7. burn familie cu sun

Domnilor cred k nu va mai aduceti aminte de trecut, dar ce sa mai trebuie sa supravietuiesti sa faci cat mai mule pct fara o munk adevarata
nu-i asa burn???



Chiar nu ma pot abtine cand asa fenomene isi fac iarasi aparitia

Dragul tati, vezi ca poate ti-a inceput emisiunea "Din dragoste" sau poate si si tu de baut un laptic, ca altfel nu-mi explic prezenta ca aici pe forum.

Zic eu sa mergi sa plangi in alta parte de mila pentru ca toata viata ai facut-o, si o vei face in continuare.

In joc ca si jucator esti de toata jena, persupun ca in viata esti la fel, iar spre uimirea mea tind sa cred ca a avut cine sa te creasca asa.

Uitate putin ce ai realizat tu ca si jucator apoi mai vorbeste de un trib.
Habar n-ai cum se mananca diplomatia, habar n-ai cum evolueaza lucrurile pe lumea clasica si care sunt alea prietenii, deoarece tu ca si jucator niciodata n-ai fost in stare sa-ti faci un prieten, o echipa cu care sa colabrezi, ai jucat acest joc insa vad ca tu l-ai jucat chiar degeaba si pe o ureche ti-a intrat pe o ureche ti-a iesit ca bazele acestui joc constau in prietenii, colaborari, atacuri organizate, etc (n-are rost sa-ti mai dau exemple pentru ca oricum n-ai intelege!)


Asa ca draga TAY FAN du-te frate cu galeata sau eu stiu ... canta si tu la alt forum ca noi nu mai avem marunti pentru lautari ca tine !
 

DeletedUser4932

oare din cauza mea sau a ta a disparut phx, oare din cauza mea sau ata ati fugit prima data din burn cand va fugarea toata harta, oare din cauza mea sau a ta iei u sate de poamana, oare eu nu stiu sa ** sau oare u nu sti sa respecti, in fine am zis sa nu ma mai cobor niciodata la mintea altora si din pacata uite k am facut-o iar in chei spunanda :
1.Pacat de munk a 2 oameni:
Castilo si Giulesteanul.
2.cand ma uit la clasamentul celor din burn la atacatori si aparatori stau si ma intreb cum de au ei milioane de pct si sute de sate cucerite?? :confused::confused::confused:

promit k e ultima data cand ma mai cobor la mintea cuiva.;)
 

DeletedUser10929

pot sa postez si eu?? de plictiseala, sa nu mai fiu junior member:D

O intrebare pt dl. tayfun:

stau si ma intreb asa, si tot ma mir...in burn ai avut probleme, in TUA, la fel, pe unde ai mai fost...tot probleme au aparut odata cu trecerea ta pe acolo. cand cineva iti spune ca esti beat, il ignori, dar cand sunt mai multi care sustin asta, cred ca e vreme sa mergi sa dormi, pentru ca esti beat, nu?

Salutari angolezilor si cubanezilor!
 

DeletedUser

Stau si ma gandesc (mai fac si asta cateodata) cine este primul trib atacat de familia 13 ?
Apropo ... familia voastra cand va face copii ??? Casatoria s-a facut , lautarii au cantat ... mai ramane de vazut ce fac in continuare ... se inteleg ... sau in loc de dragoste apare iar cearta ? Chiar as vrea sa vad ce va face in viitor aceasta familie ? Se va simti bine ? Sau iar i se va face foame si in loc sa declare razboi extern se apuca de un razboi intern , datorat acestui fenomen numit "foame de sate sau de puncte" ?

Apropo ... Casa de piatra !
 

DeletedUser

Guvernul Cubanez transmite ca :

- Familia noastră nu v-a face copii (facem sex protejat)
- Ne inmulţim intre noi, nu avem nevoie de urmaşi :D
- Diplomaţia imi permite să-i aplic o mustrare africanului tayetor de fân !:D
- Primul nostru duşman (al familiei) incă nu s-a stabilit insă promit că voi face public acest lucru pe forumul mare
- Sper că, odată cu intemeierea familiei conflictele interne sa dispară
- Odată cu intemeirea familiei vrem sa promovam si inceperea unei noi ere (adică sa aplanăm majoritatea conflictelor clasice, incercam sa fim mai presus decât orgoliul, sa corupem pacea si nu în cele din urmă sa dam culoare noilor lupte date pe fronturile lumii clasice intre triburile noi formate din playeri destul de experimentaţi si triburile vechi ramase incă in picoare cu playeri n00bi .)
- Va dorim distracţie placută, iar daca veţi vedea trupele mele (noastre) ca sunt in direcţia satelor d-voastră inseamnă ca sunt doar nişte calareţi care poartă o placardă cu stema familiei treişpe :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4932

pot sa postez si eu?? de plictiseala, sa nu mai fiu junior member:D

O intrebare pt dl. tayfun:

stau si ma intreb asa, si tot ma mir...in burn ai avut probleme, in TUA, la fel, pe unde ai mai fost...tot probleme au aparut odata cu trecerea ta pe acolo. cand cineva iti spune ca esti beat, il ignori, dar cand sunt mai multi care sustin asta, cred ca e vreme sa mergi sa dormi, pentru ca esti beat, nu?

Salutari angolezilor si cubanezilor!

in tua nu am avut probleme am avut e ales intre cei cu care colaboram, ec si tua care nu erau pe k-ul meu sau daca erau, erau mult prea slabi
am ales cu sufletul pt giulesteanu si blue ( cred k m-am inselat in privintza lui)
in burn nu am fost niciodata si nu voi fi.

si pt bunicutza baiatul cu suflet de femeie batrana imi este indiferent daca jumatate din top 100 ma vede dusman, defapt ar trebui sa fiu mandru k niste jucatori care nu stiu sa atace prefera sa se lupte cu noobi cum numiti voi pe cei care preferam sa lupte pt sate.
daca va urma ink un val de atacuri de la voi ar fi al 3 poate acum veti reusi ;)

xxx a spus:
pai de cand nu mai este masters si castillo si este crioli la conducerea SUN adevarul e ca ar face orice aliantza ca sunt depasiti total! asa ca nu ma mira o aliantza cu dusmanii lor din ultimul an! sunt praf astia din EC sau SUN cum ii zice.... =)))

k bine a mai zis si cred k in aceiasi situatia era si burn
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in tua nu am avut probleme am avut e ales intre cei cu care colaboram, ec si tua care nu erau pe k-ul meu sau daca erau, erau mult prea slabi
am ales cu sufletul pt giulesteanu si blue ( cred k m-am inselat in privintza lui)
in burn nu am fost niciodata si nu voi fi.

si pt bunicutza baiatul cu suflet de femeie batrana imi este indiferent daca jumatate din top 100 ma vede dusman, defapt ar trebui sa fiu mandru k niste jucatori care nu stiu sa atace prefera sa se lupte cu noobi cum numiti voi pe cei care preferam sa lupte pt sate.
daca va urma ink un val de atacuri de la voi ar fi al 3 poate acum veti reusi ;)



k bine a mai zis si cred k in aceiasi situatia era si burn


Tayfân cu suflet de gorilă mexicană

Ar trebuii sa te uiţi cine se clasează pe primele 2 locuri in top ca si agresori

Nu mă laud cu asta, insă ar trebuii sa ştii, ca nu noi care iţi luam sate suntem cei slabi, ci tu care le pierzi.

Şi inca ceva, am avut mare respect pentru JUST, respect pe care inca il mai am in proportie de 70 % deoarece don-şoara tayfân cu grebla reprezintă o pacoste pentru lumea clasică.
Si la fel cum a facut si in PHX v-a face si in Just, si ori unde va pasii el.

Lucruri ce pot fii confirmate de blu3angel (om pe care el il respecta)

Am spus mai mult decat as fii vrut sa spun si cu acestea inchei aici deoarece, un om ca si tine, tayfane nu merita sa poarte un dialog cu OM
.... eventual cu animalele de la Z-o-o !!!:eek::eek::eek:
 

DeletedUser4932

mda ar fi o idee sa nu mai purtam discutii dar dupa cum ai spus si u doar cu animale de la zoo pot ** eu asa k doar cu tn pot **, si sincer eu cred k ink nu mai cun si poate k nu vei avea niciodata ocazia si nici nu vreau asta pe lumea clasica e de ajuns ce am cunoscut si ce respect
dar 2 triburi nu am respecta si nu voi repecta niciodata voi si ec
voi pt ce ati facut cand erati mancati de ec+phx+united plus cum ati distrus phx
ec pt razboiul care la dus cu dusmanii mai puternici: recrutare masiva din randul lor
dar pacat k nu mai este la conducere castilo si master k poate astzi voi burn nu mai existati puteati sa jucati toti de pe un cont nu 2 cum face leulgreu
in fine cat timp nu incalca nici o regula nu e nici o problema sau poate incalca regula vanzarii contului cn stie ce foloase a luat el pt a uni contul cu altul in fine nu e treaba mea ci a adminilor si ink un lucru ma oftic k l-am dat in gat pe castilo la acea faza eu si giule mare greseala k poate astazi nu se ajungea aici.
gata cu vorbaria de azi inainte nu voi mai ** cu animale promit bunicuto

P.S. adminilor merit un ban pt k am facut aluzie la orientarile sexuale ale bunicii.
 

DeletedUser

nu la cofetarie se scot masele mai domnule animal de pus la plug !!!
 

DeletedUser

nu prea se gasesc boi la zoo asa ca nu voi vorbi cu tn ;)
aduti aminte ce ti-am spus in joc:
"Lasule!!!" sti fff bine dc zic asta.

u vorbesti ma de lasitate ?
cand team atacat..ziceai ca ma faci praf...ca o sa imi para raw ca tiam luat sate
peste 2 saptamani iar tiam luat sate..ai zis ca te lasi de joc....
apoi ai fugit in Happy!
si acolo team atacat..si tiam luat doar 2 sate..ca te plangeai pe la Crioli....
acum vad ca iar teai dus la dusmani.....stai asa ca inca nu am disparut dupa lumea clasica..;)
 

DeletedUser4932

u vorbesti ma de lasitate ?
cand team atacat..ziceai ca ma faci praf...ca o sa imi para raw ca tiam luat sate
peste 2 saptamani iar tiam luat sate..ai zis ca te lasi de joc....
apoi ai fugit in Happy!
si acolo team atacat..si tiam luat doar 2 sate..ca te plangeai pe la Crioli....
acum vad ca iar teai dus la dusmani.....stai asa ca inca nu am disparut dupa lumea clasica..;)

pe vremea cand ma crdeema mare si tare am fost tradat de cn nu ma asteptam.
si oricum cand ataci un om mai mic k tine nu inseamna k esti bun, cand ataci un aliat asta inseamna k ti s-au urcat pct la cap, ai grija k am fost si eu k tn si ma credeam mare si tare, dar am vazut k nu e **
oricum sincer pot spune k lc este o lume a parastaselor si tradarilor si nimeni nu iese din acest tipar, specific ink o data nimeni
 

DeletedUser

pe langa faptul ca c ** aici mi se pare oftopic..rezultatele din joc sunt cele care conteaza numarul de sate numarul de pct agresor si aparator ...in ordinea asta..caci in final o fii Domnul Gigi Becali un incult care isi are propriul GLOB(blog) dar a fost in stare sa faca atatia bani..asa si aici totul se rezuma la sate ..
voua va place sa va balacariti in mocirla asta care se numeste forum extern triburile..
Daca aveti ceva de impartit legat de triburile RUNDELE SPEED va lamuresc cine a mai bun..si nu faceti o runda completa doar un numar de ore sau ceva de genul si asa realizati cine cunoaste 'oarecum' jocul mai bine..
 

DeletedUser

pe vremea cand ma crdeema mare si tare am fost tradat de cn nu ma asteptam.
si oricum cand ataci un om mai mic k tine nu inseamna k esti bun, cand ataci un aliat asta inseamna k ti s-au urcat pct la cap, ai grija k am fost si eu k tn si ma credeam mare si tare, dar am vazut k nu e **
oricum sincer pot spune k lc este o lume a parastaselor si tradarilor si nimeni nu iese din acest tipar, specific ink o data nimeni

Cand ai fost tu mare si tare ? :)) ca nu-mi prea aduc aminte :eek::eek::eek:

Eventual cand jucai in cartea junglei .. ca altfel nu-mi explic
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus