O familie - 13

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10256

va rog schimbati subiectul...:D parca se vorbea despre familia 13 in acest topic!
 

DeletedUser

pana la urma pentru cei curiosi si nerabdatori , precum mine , astia care stau cateodata pe forum asa sa vada cine cu cine se mai cearta ... as avea nelamurirea legata de dusmanii familiei [nu prea cred eu ca sunteti o familie care nu face nimic] .
familia si-a definitivat politica sau sta precum "dragii" nostrii politicieni si negociaza la masa ? Apropo , banuiesc ca politica sa fie una foarte ofensiva sau vreti doar sa va impacati de dragul trupelor ce s-au pierdut ? Apropo chiar as vrea sa aflu diplomatia familiei [daca nu e secreta] :)
PS : pentru unii care s-au simtit lezati de intrebarile si aluziile mele , au fost puse in stil de gluma pentru "marile adevaruri" este bine sa le spui in gluma :)
 

DeletedUser4932

pana la urma pentru cei curiosi si nerabdatori , precum mine , astia care stau cateodata pe forum asa sa vada cine cu cine se mai cearta ... as avea nelamurirea legata de dusmanii familiei [nu prea cred eu ca sunteti o familie care nu face nimic] .
familia si-a definitivat politica sau sta precum "dragii" nostrii politicieni si negociaza la masa ? Apropo , banuiesc ca politica sa fie una foarte ofensiva sau vreti doar sa va impacati de dragul trupelor ce s-au pierdut ? Apropo chiar as vrea sa aflu diplomatia familiei [daca nu e secreta] :)
PS : pentru unii care s-au simtit lezati de intrebarile si aluziile mele , au fost puse in stil de gluma pentru "marile adevaruri" este bine sa le spui in gluma :)

nu ai citit mai sus??
EU SUNT DSMANUL FAMILIEI!
 

DeletedUser

Felicitarile mele pt formarea acestei familii.. in sfarsit vad spuma lumii clasice unita!
 

stou

member
Scor reacție
0
Bai fratilor gata nu mai pot am stat am tot asteptat dar vad ca nimic din partea unora !!!
Bunica din cuba tu care spuneai ca ne respecti unde e frate respectul cand ne-ati scos de la PNA si nu ne-ati anuntat nici pana in ziua de astazi ????
La noi figurati inca ca PNA noi inca mai suntem idealistii si credem in anumite reguli nescrise si asteptam acfel mesaj de la un oficial OLDIES !!
Sau cum sta treaba mai nou pe clasica ????Trebuie sa ai spioni ca sa stii cand un trib te scoate de la PNA sau ALIATI ???
Tin minte cand a luat fiinta JUST ce ** frumoase veneau din partea BURN !!!Aliati pana la capat !! Au ramas numai cuvintele !!! Nu e prim a oara si nici ultima oara cand numele de BURN ne tradeaza !!!! O stiti prea bine !!
Eu din pacate nu mai pot spune ca va respect !!! Am facut-o pana sa faceti aceste lucruri cu care dupa parerea mea v-ati manjit !!!
Insa uneori frica si teama de a nu ajunge la margine trece si peste bunul simt !!!
Foamea de sate intrece uneori orice limita !!!
Ati incercat pe diferite canale sa dati semnale ca nu veti ataca JUST insa oamenii vostrii vad incept sa se pregatesca sa spioneze sa atace nu va faceti griji nu vor ramane fara raspuns !!!
Aveti curajul sa iesiti in fata si fiti barbati nu va mai ascundeti ca pana acum dupa cuvinte sau intrigi !!!

Raspunsul pentru celalat membru al familie treispe


crioli în data de 16.10. la ora 15:43 Citat
nu vor mai fi.
asta este diplomatia finala.

avem familie cu OLDIES. Aliatii ne sunt UNITED si KL si academiile lor sunt in PNA ca asa este normal.

trebuie sa vad ce naiba fac cu TUA, sunt in discutii cu ei......iar gotii, sa ma scuzati, au fost bagati la aliati din motive personale de catre "unii". eu personal am sa-i las akolo, dar...asta e !

asta este toata diplomatia. 2 aliati eu zic ca nu sunt multi. si trebuie sa distrugem 3 triburi, nu uitati.
dar am facut miscarile in functie de harta...si dupa cum vedeti...stam extraordinar de bine pe harta, schimbarile ne vor aduce numai beneficii din cauza pozitionarii!
plus ca nu veti mai fi asediati din 3 parti...datorita PNAurilor, si ne putem concetra pe telul nostru:JUST!!
Prelucrarea crioli în data de 16.10. la ora 15:45



Sincer sunt mandru de tribul pe care il conduc si de oamenii alaturi de care lupt de la ala de 10 mil de puncte pana la ala de 6k puncte.Ceea ce au realizat ei asa noobi sau nu cum sunt ei (inclusiv eu ) nu au realizat prea multi pe lumea asta !!
Tribul de pe locul 1 pe acesta lume a fost nevoit sa faca pace si aliante cu toata harta pentru ca tribul de pe locul 4 pur si simplu i-a " tabacit " de nu mai stiau pe unde sa scoata camasa !!!Asa ca au gasit pana la urma solutia sa o scoata !!! Au facut pace cu toata harta ca sa ne distruga pe noi !!!
:))Sunt deadreptul hilari !!!!!
O mica atentionare catre familia treispe eu nu as fi atat de sigur ca nu veti mai fi asediati din toate partile :))))!!!!!
Oricum felicitari pentru familie si va astept pe campul de lupta
Fie ca cel mai bun sa castige ;)
 

DeletedUser

n-ati luat in seama familia "NORTHERN KNIGHTS" si o sa va doara asta :) ma refer la componentii familiei "treispe'"
-

deocamdata afirmatia ta e o prostie neacoperita de realitate si prea egocentrista ca sa poata avea consistenta. pana si harta tine sa rada de asemenea afirmatie.

pozitia tribului Nobil este sa felicite noua familie. din respect banuiesc ca MT are o poziti similara.
cei mai buni sa castige insa. eu as paria inca pe JUST in acest moment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aloo domnu cu postu ala lung si plictisitor ... fa un rezumat sa stim si noi ce te doare , si oficial am sa anuntam la momentul potrivit ... adica cand va fi definitivata diplomatia familiei despre noile modificari .. inca suntem in negocieri si consultam harta, cat despre spionii tai... sa te speli pe cap cu ei ... sunt la nivelul genunchiului broastei !
 

DeletedUser

Mai stou, respectul intre mine si anumiti jucatori nu sta la baza diplomatiei.

Si in cazul in care inca nu ai aflat, conducerea din vechiul burn nu mai exista, conducere ce era formata din marius2bad, darkmagic si respectiv giany, asa ca ce promisiuni ti-au facut ei sunt promisiunile care le-au luat acolo in pamant cu ei.

Nu arunca cu pietre in mine pe privat si pe forumul mare pentru ca sincer n-are rost.

Nu faci decat sa-ti afirmi modul de abordare pentru unii placut, iar pentru altii neagreabil, oricum se vede cam ce caracter poseda unii in cazul in care se lovesc de o prima problema reala si incep sa arunce cu pietre in oricine le iese in cale.

Sincer sa fiu sunt dezgustat de felul in care privesti lucrurile pentru ca in momentul in care ai scris mesajl n-ai stat nicio clipita sa te gandesti logic cam care e situatia.

Oricum, ramai la parerea ta pentru ca stai bine acolo, probabil dupa ce mesajul tau a fost postat se vor si adeverii cele spuse.

Multa bafta si va astept la mine in sate daca vreti sa va intalniti cu mine !
 

stou

member
Scor reacție
0
Bunico intradevar ai dreptate si imi cer scuze nu ar fi trebuit sa te atac pe tine personal pentru ca OLDIES nu insemna Bunica din cuba cum nici Bunica din cuba nu inseamna Oldies deci intradevar trebuie sa imi cer scuze pentru acest lucru !!
Daca la caracter te refereai tot la mine sincer nu ma simt in situatia relatata de tine !!
Intradevar ai perfecta dreptate cand te referi la momentul in care am scris mesajul nu am rationat suficient de bine si am postat mesajul influentat in mare masura de sentimente si nu de logica !!
Imi cer scuze si pentru mesajul de pe privat intradevar a fost rautacios si s-a dorit un atac la persoana pentru care ma fac 100% vinovat !!!
Sincere scuze din partea mea !!!
Auzi, auzi , auzi un pic aici Leule aici Oac-Oac spuse broasca fericita !!!

P.S. Bunico ne putem vedea si la o terasa sa ma revansez cu o bere nu numai in satele tale ,asta daca nu vrei ca intalnirea sa se faca numai in interiorul satelor !!!
 
Ultima editare:

DeletedUser

parerea mea e k e o mare prostie cu familiile astea...faire play ar fi k fiekre trib sa-si vada de treburile lui...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

P.S. Bunico ne putem vedea si la o terasa sa ma revansez cu o bere nu numai in satele tale ,asta daca nu vrei ca intalnirea sa se faca numai in interiorul satelor !!!



Stou, cat faci cu nobilu' de la Iasi pana la Timisoara ???:D
 

stou

member
Scor reacție
0
Bunico din pacate nu am nici macar un cal usor pe nici unu din satele mele :( Insa pot sa vin pe un berbec calare :) ???
Asa is sigur ca nu ma tii la poarta !!!
Daca ma primesti intru daca nu ma primesti tot intru desigur voi avea la mine si un bax de bere in ambele cazuri :))!!!;)
 

DeletedUser

Suntem in dezbateri si asteptam inca raspunsuri de la domnul Stou si respectiv Davyddoff in legatura cu ce s-a vorbit cu ei

Aseara in jurul orelor 22 : 00 ar fii trebuit sa avem deja raspunsul iar diplomatia ar fi fost definitivata
 

DeletedUser

sa vezi ce familie este acum .... e party mare intre cele 2 triburi ....
 

DeletedUser

Side 1: OLDIES

Side 2: ~EC~

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 262
Tabăra 2: 343
Diferență: 81

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 134
Tabăra 2: 29
Diferență: 105

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,822,670
Tabăra 2: 2,945,372
Diferență: 122,702

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,545,012
Tabăra 2: 264,541
Diferență: 1,280,471

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus