O lista cu admini

  • Autor subiect DeletedUser41259
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41259

Propun ca pe forumul general sa fie afisata o lista cu toti adminii de pe fiecare lume si pe ce lume joaca fiecare....e bine ca jucatorii sa stie cum sta treaba....exprimati-va parerile pro si contra ca sa vedem daca adminii jucatori nu sunt in incompatibilitate si ca ei nu inclina balanta in favoarea unui trib....la o prima vedere se pare ca triburile de pe primul loc au in compozitie admini,si cine stie acest lucru(dintre jucatori) se aciueaza in aceste triburi....
 

DeletedUser41259

cum este o lista cu fiecare lume si cu adminii respectivi sa se complecteze cu ce admini joaca pe acea lume....si mai propun ca adminii sa nu joace din sittere...
 

DeletedUser41259

mai bine sa nu mai joace deloc, ce zici? :d

daca sunt platiti ca sa fie admini ,nu ar trebui sa mai joace...chiar si cu puncte premium...ei ca admini au un interes si pot sa doarma si cu mouseul in mana...ceilalti sunt in dezavantaj...
 

DeletedUser

Adminii nu sunt platiti, sunt voluntari.

VOLUNTÁR, -Ă, voluntari, -e, adj., s. m. I. Adj. (Despre oameni și manifestările lor) 1. Care acționează de bunăvoie, din proprie inițiativă, nesilit de nimeni, în mod conștient

daca e voluntar nu inseamna ca nu e si platit...contul premium primit de fiecare nu cred ca e nimic in vremurile astea de criza(daca stai bine sa te gandesti 200 pct premium pt cineva care nu are card de credit poate fi destul de costisitor)...eu raman in continuare la parerea ca odata ce esti admin sa nu joci pe nici o lume, acum nu stiu poate mi-am creat eu o idee gresita dar cate s-au intamplat de-a lungul timpului ii de ajuns incat sa nu cred in admini
 

DeletedUser41259

cum bine spune colega de mai sus,INDIANA18,ar fi timpul sa scrieti aici si ce situatii neplacute ati avut cu adminii.....sa vedem daca sunt usa de biserica sau nu.....sa vedem ce influenta au ei in joc....ca nu este corect ca unii cu banul(ronii) si altii cu ciolanul..si mai mult curaj ca nu va taie nimeni....

Ce avantaj au ei? :confused:

sti ce inseamna sa primesti o informatie? si sa poti actiona si butonul? nu ca se fac vinovati de ceva dar istoria si realitatea spune ca cine are borcanul cu miere in mana se linge pe degete...
vreau doar sa ne asiguram ca nu vor mai influenta jocul,adica sa fie doar admini...si sa aflam unde-i reclamam pe ei pentru deciziile luate(ca nu toate sunt corecte)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26839

sti ce inseamna sa primesti o informatie? si sa poti actiona si butonul? nu ca se fac vinovati de ceva dar istoria si realitatea spune ca cine are borcanul cu miere in mana se linge pe degete...
vreau doar sa ne asiguram ca nu vor mai influenta jocul,adica sa fie doar admini...si sa aflam unde-i reclamam pe ei pentru deciziile luate(ca nu toate sunt corecte)

tu de unde-ai mai aparut bre? si cam ce vorbesti tu aici? ce informatie? care buton? nu ti se pare ca te lansezi in niste afirmatii pe care n-ai cu ce le sustine concret? drept dovada ca esti putin pe langa regulament (oare de ce m-as mira)..ai intrebat vre-un moiderator daca ai voie sa deschizi astfel de teme? vrei sa ne reclami? succes..se face la suport (bara de jos, sub fereastra de joc)

rog un moderator sa inchida tema daca nu are aprobare..se doreste reinventarea rotii, doar ca putin mai rotunda.....
 

DeletedUser41259

citeste de sus in jos ca sa vezi ce am cerut....am cerut sa stim adminii pe ce lume joaca...sa treaca acolo pe lista si sa nu mai stam noi sa cautam...asa vom sti cum sta treaba...
 

DeletedUser

Si eu vreau sa vad lista cu admini si care unde joaca...
Dar e absurd...
E ca si cum ar veni acuma fanii mei sa zica "Leif, ne spui si noua pe ce lume joci si cu ce nick-uri? Traiasca Leif, Uraaa, Avé Leif, Vive le Leif (etc.)"
Nu le-as zice pentru ca nu sunt obligat. Asa si adminii au dreptul de a pastra secret lumile pe care joca si cu ce nick-uri fac asta...
 

DeletedUser

rog un moderator sa inchida tema daca nu are aprobare..se doreste reinventarea rotii, doar ca putin mai rotunda.....

cu ce ocazie?ca esti admin si te simti cu musca pe caciula?:))) din cate vad e o propunere ca oricare alta, nu vad motivul inchiderii topicului

ca si-a luat ban tipu' asta e partea a doua, oricum dpmdv ar fi o chestie ok sa stiu si eu care admin pe unde joaca desi e prea greu de implementat...multi joaca cu "n" nick-uri si e imposibil sa faci o asemenea lista, eu raman la parerea mea ca fiind admin sa nu joci pe nici o lume :)
 

DeletedUser41259

am sa povestesc si cum am luat ban(nu au tinut cont de banii si,mai ales,de timpul pierdut)....dar nu e momentul acuma....am sa deschid un topic ,cu acceptul moderatorilor,cu ce pedepse sau dat si de ce...asa, se vor vedea abuzurile...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus