O lista cu admini

  • Autor subiect DeletedUser41259
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

oricine poate inventa o poveste care sa para plauzibila, nu se va accepta niciodata fiindca multi vor acuza fara dovezi.
 

DeletedUser41259

oricine poate inventa o poveste care sa para plauzibila, nu se va accepta niciodata fiindca multi vor acuza fara dovezi.

exprima-ti punctul de vedere cu ce am cerut la inceput...daca trebuie sa stim pe ce lume joaca si adminii...
 

DeletedUser35216

:) floris... de fatpt... tu vrei sa stii pe ce lume joc eu... nu unde joaca ceilalti admini... eu joc pe L10 si L11! stii cu ce nume! :D

@indiana18- nu jucam cu "n" conturi.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Lista de admini o gasiti aici, nici un admin/moderator nu joaca ( nu are voie sa joace ) cu alt nick in afara de cele trecute in lista oficiala, si orice admin care NU admineaza o lume anume are dreptul sa joace pe aceasta si nu beneficiaza in nici un caz de tratamente preferentiale.
 

DeletedUser

toti (sau aproape toti) adminii sunt jucatori foarte buni si de aceea sunt pe lumile pe care intra constant in top..sau in triburile bune.
 

DeletedUser41259

:) floris... de fatpt... tu vrei sa stii pe ce lume joc eu... nu unde joaca ceilalti admini... eu joc pe L10 si L11! stii cu ce nume! :D

@indiana18- nu jucam cu "n" conturi.

de fapt, vreau ca adminii sa nu mai joace....dar pana atunci vreau lista cu fiecare admin pe ce lume joaca...sa vedem diferenta intre un platitor-jucator si un admin-jucator( ca o gluma,presedinte-jucator).
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Lista cu admini ( toata ) este : asta !
Distributia pe lumi este mai sus.

Referitor la dorinta ta ( ca sa nu ma repet ), te invit sa citesti aici.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus