O mik problema

  • Autor subiect DeletedUser7552
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7552

deci am dat sa-mi faca o generatzie de nobili si s-a blocat:( si nu pot face nimik:(

Generaţie de nobili Generaţie de nobili 40.000 50.000 50.000 100 1:57:55 ---asa arata de 2 zile:(
 

DeletedUser

Sa intimplat sa la mine asta doar ca sa blocat total.
Incearca sa schimbi browserul
 

DeletedUser7072

cred ca mozzila e cel mai bun browser petnru jucat triburile. e rapid, nu prezinta probleme la afisarea armelor[am auzit ca unii au avut probleme in sensul asta cu ie] si mai ales nu ai reclamele alea idioate. ma enerveaza reclamele care apar la IE
 

DeletedUser

cred ca mozzila e cel mai bun browser petnru jucat triburile. e rapid, nu prezinta probleme la afisarea armelor[am auzit ca unii au avut probleme in sensul asta cu ie] si mai ales nu ai reclamele alea idioate. ma enerveaza reclamele care apar la IE

eu am Internet Explorer 7 si nu am nici o reclama! :)
 

DeletedUser7552

Deci mozilla folosesc , o sa incerc sa folosesc si internet explorer 7 poate asa merge:D.Sper.:p
 

DeletedUser

Deci mozilla folosesc , o sa incerc sa folosesc si internet explorer 7 poate asa merge:D.Sper.:p

Cred ca o sa iti mearga.
Eu aveam inainte internet explorer 5 si era plin de buguri, dar am downloadat 7 si nu am mai avut nici o problema ;)
Da nu downloada 8 ca e beta si are erori.
 

DeletedUser1546

Eu folosesc si MODZILA si IE 7(cu licenta la servici, si fara acasa), si am constatat ca la IE 7 odata la 2 saptamani trebuie sa ii golesti Cookies. La Modzila NU am patit niciodata nimic merge struna.
 

DeletedUser431

eu de cand joc nu am avut probleme, si folosesc IE6 :confused: iar de cookies nu m-am atins niciodata (decat din plictiseala:rolleyes:)
 

DeletedUser7552

Deci am strans din nou resurse ptr. Generatie de Nobili si a mers , bine ca nu s-a blocat de tot:D Multumesc tuturor ptr. ajutorul acordat:)
 

DeletedUser

nu

nu stiu de ce dureaza atata sa se construiasca sau sa evolueze:confused: .....chiar ma enerveaza acest lucru:mad:
 

DeletedUser

bula98, asa a fost construit jocul de la bun inceput :) de fapt chiar asta este partea misto la triburile - se intinde in timp :)
 

DeletedUser

nu stiu de ce dureaza atata sa se construiasca sau sa evolueze:confused: .....chiar ma enerveaza acest lucru:mad:

cati ani ai ca dupa numele tau parca ai 10 ?

pt asta sa inventat speed (e o lume foarte rapida)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4610

exact...ce ar fi sa se construiasca imediat ce dai comanda...am avea toti 12154 pcte si 99999999999999999999999999999999 din fiecare trupa daca ar incapea in magazie :p
 

DeletedUser

cred ca mozzila e cel mai bun browser petnru jucat triburile. e rapid, nu prezinta probleme la afisarea armelor[am auzit ca unii au avut probleme in sensul asta cu ie] si mai ales nu ai reclamele alea idioate. ma enerveaza reclamele care apar la IE
Daca joci cu privirea grafica asupra satului, da-mi voie sa te corectez in privinta Mozilla :rolleyes:

@EDo@rDo
Am patit si eu mai demult ceva similar. Nu trebuie sa schimbi browserul neaparat, ci doar sa golesti cache-ul lui.
 

DeletedUser4610

Daca joci cu privirea grafica asupra satului, da-mi voie sa te corectez in privinta Mozilla :rolleyes:

@EDo@rDo
Am patit si eu mai demult ceva similar. Nu trebuie sa schimbi browserul neaparat, ci doar sa golesti cache-ul lui.

eu folosesc mozzila si merge perfect , se vede foarte bine :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus