O noua provocare,ptr L.1O

  • Autor subiect DeletedUser21587
  • Data de început

DeletedUser21587

Am inteles ca multi dintre voi aveti cate ceva de comentat cu privire la alianta
G.W.; RAI; SMIR si »WRATH
Binenteles ca suntem interesati/insa avem & placerea sa discutam deschis cu' cartile pe fata.
 

DeletedUser21587

Cam asfel aratam noi ..
G.W.; RAI; SMIR si »WRATH
Suntem atat de usor de doborat?
Nu vreau sa fac un exces de zel insa sincer mam saturat de provocari nefondate.

mapphpy.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21587

2 luni? doar atat :(
eu zic ca berea ne va tine uniti mult mai mult de atat :)
intrebarea este ce vom face cand ramane fara bere ??
 

DeletedUser2821

=master hades= vad ca de cand a aparut L10 tot ai tu ceva de zis ... .
M-am uitat pe twstats sa vad ce e de capul tau , si pe profilul de pe L10 esti prea putin zis praf ;) .
Ai macar 5 inobilari din afara tribului =)) ?
Deci sa iti explic cum sta treaba , daca vrei sa vorbesti nu te tine nimeni dar trebuie sa ai in spate niste fapte in primul rand , intelegi ?
Tribul pe care il conduci este la fel ca si tine , are maximum de membrii aproape , are 3 academii , deci e clar ce trib bun este .
La intrebarea " suntem asa de usor de doborat" pai dupa parerea mea : DA !
 

DeletedUser

Cam asfel aratam noi ..
G.W.; RAI; SMIR si »WRATH
Suntem atat de usor de doborat?
Nu vreau sa fac un exces de zel insa sincer mam saturat de provocari nefondate.

[/IMG]

o sa intervina foarte repede plictiseala printre membrii vostrii... multi jucatori buni (daca aveti asa ceva k nu va cunosc personal) or sa renunte in viitorul apropiat.... si de aici vine si raspunsul la intrebarea: "Suntem atat de usor de doborat?", da sunteti k veti ramane doar cei carora le place numai sa sa ia sate moca si asta se va vedea in primul razboi de calibru in care veti intra
 

DeletedUser15358

oauuu! O caruta de noobi si-au facut un trib mamut si sau aliat cu alti mamuti ca ei. Intradevar,ceva nou.
La primu razboi cu un trib serios,cand o sa fiti inobilati pe capete ceilanti au sa rupa usa la fel cum au intrat si de familia voastra de mamuti au sa ramana doar niste rasete ironice pe forum,daca ne vom mai amintii.
Asta ar fii cel mai frumos deznodamant pentru voi.
 

DeletedUser

nu numai cel mai frumos dar si cel mai sigur din cate se vede pe harta aia :D
 

osândă

member
Scor reacție
1
:)

:)
Side 1:
Tribes: G.W. RAI SMIR »WRATH
Players:

Side 2:
Tribes: ZARG
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 26
Diferență: 26

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 248,318
Diferență: 248,318

image.php
 
Ultima editare:

DeletedUser

ups, frate bogdan..... chiar trebuia sa arati cruda realitate ???:D:D:D... mai adauga 4 sate in seara asta de la mine ca sa fie suma rotunda ....si apropo ... noi cand o sa facem o familie ???? .. adica eu si cu tine sa devenim cuscrii ... ca am inteles ca ai un golan care ar atenta la pudoarea fiicei mele de 2 ani :):):)...... sau voi va gandeati la o familie de triburi :D:D:D... nu stiu ce inseamna si ceea ce nu stiu nu vreau sa fac ... asa ca ( doua puncte )
1. TRIBUL ZARG ESTE TRIBUL ZARG .. FARA FAMILII , FARA PNA-URI...
2. DECLARAM RAZBOI CUI AVEM NOI CHEF SI CUM NI SE BATE VATUL DE LA RASARIT
3. NU RECRUTAM MEMBRII DIN TRIBURILE ADVERSE PENTRU CA NU AVEM NOBILI SUFICIENTI CA SA-I INNOBILAM
4. NU DISCUTAM PE FORUMUL EXTERN DECAT ATUNCI CAND SUNTEM PROVOCATI ... SI ATUNCI DISCUTAM NUMAI CU STATISTICI
5. EVITATI-NE ... AVEM UN TEL FOARTE BINE STRUCTURAT , NU VA ATINGETI DE NOI , CA SUNTEM LABILI IN GANDIRE SI NU AVEM DISCERNAMANT ... DE ACEEA FACEM IN DISPERARE NOBILI :))))))))))))))
 

DeletedUser

SI AM O PRUNERE FRATE BOGDAN ... DACA OAMENII ASTIA SUNT IMMORTALS ... NOI DE CE DRACU NU NE-AM PUTEA NUMI DEL ALIDERI PANA LA OPINCA ... H1N1( pentru cunoscatori inca nu s-a descoperit antidotul.... deci nici macar un IMMORTALS nu are cum sa scape de acest virus :):):)
 

DeletedUser4901

cred ca ar trebui sa mai inveti putin regulile si tu si master hades pentru a posta pe forum...exista butonul EDIT...iar daca ai ceva de zis despre immortali te rog abtinete
 

DeletedUser

oauuu! O caruta de noobi si-au facut un trib mamut si sau aliat cu alti mamuti ca ei. Intradevar,ceva nou.
La primu razboi cu un trib serios,cand o sa fiti inobilati pe capete ceilanti au sa rupa usa la fel cum au intrat si de familia voastra de mamuti au sa ramana doar niste rasete ironice pe forum,daca ne vom mai amintii.
Asta ar fii cel mai frumos deznodamant pentru voi.


=)))
ceilalti, dupa cum vezi sunt intre noi deci nu vor rupe usa decat atunci cand vor trece triburile alea smechere de care zici tu, de niste jucatori pusi unde trebuie;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21587

micuta sirena, cand bem berea aia pe bune? sa punem tara la cale ca ma enervezi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21587

Foarte bine, alte comentarii, chiar va invit sa o faceti :)
Sincer este perfect,nu ma asteptat la nimic bun din partea nimanui,traim in RO,nu?
chiar si un simplu joc este afectat,nici macar aici nu ne putem abtine #:-S
mergeti inainte asfel,aveti un viitor garantat,tot ce atingeti distrugeti sa nu uitati acest lucru,sa demonstrat intregii lumi,deja neam format un nume ;)
Am fost un ghipe in coasta ptr voi toti si voi ramane,deoarece am spus intotdeauna lucrurilor pe nume din acest motiv am deschis acest topic sa iasa la inaintare toti care nu stie nimic mai mult decat sa priveasca lucrurile de sus,adevaratii .. ..hmm nu am cuvinte sa le descriu personalitatea suprema si restul substante neglijabile,nu?,in spatele monitorului putem fi oricine....jucam aici ptr ca ne permiteti voi,nu?

banuiesc ca este mai bine sa previn,nu? sami cunosc din timp adevaratii dusmani,nu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca ar trebui sa mai inveti putin regulile si tu si master hades pentru a posta pe forum...exista butonul EDIT...iar daca ai ceva de zis despre immortali te rog abtinete

toipcul acesta se intituleaza: o noua provocare l 10.
ce a scris sirena se incadreaza perfect in topic, master hades, la fel. a lansat o provocare, inclusiv la adresa immortals, egal cat de realista este sau nu.
e o discutie libera despre provocari si cred ca nimeni nu este ferit de provocari si comentarii. de ce sa nu vorbim despre immo? sunteti atat de sus, mari si tari incat trebuie sa ne inghitim si gandurile, nu doar cuvintele la adresa voastra? atat timp cat ne incadram in totpic si folosim si un limbaj decent, nu cred ca e cazul sa ne tratezi de la inaltimea Mariei Tale, ca pe niste muritori de rand sau ca pe ruda saraca. daca analizezi, vei vedea ca, in afara de sirena si ceva posturi de-ale lui osanda, nu prea ne implicam in discutii pe forumul extern dar, cand suntem "provocati", o facem.
si, ca sa nu existe dubii, lansez o provocare: veniti peste noi. tribul zarg va asteapta cu bratele deschise, si pe voi si pe cei de peste 15 continente.
 

DeletedUser

cred ca ar trebui sa mai inveti putin regulile si tu si master hades pentru a posta pe forum...exista butonul EDIT...iar daca ai ceva de zis despre immortali te rog abtinete

sunt un mare noob... nu cunosc sensul butonului edit , nu stiu sa atac , nu stiu nimic despre acest joc .... :):D:):D ...... dar in schimb stiu sa iau sate cu paladinul si sa ma apar cu spionii .....cam atat despre mine
in ceea ce priveste parerea mea despre IMMORTALS , conform art 30 din constitutia minunatei noastre tari " Libertatea de exprimare a gandurilor, a opiniilor sau a credintelor si libertatea creatiilor de orice fel, prin viu grai, prin scris, prin imagini, prin sunete sau prin alte mijloace de comunicare in public, sunt inviolabile."

asa ca asta este .....:):p
 
Sus