O noua provocare,razboiul sh+light&black

DeletedUser

acele sate nu vor fi toate cucerite...Asculta ce iti spun eu;)....In ritmul acesta nu se va ajunge pana la nepoti,daca SH sterge conturi in masa...:)
 

DeletedUser

sh

Cum stam cu acest razboi? Astept parerile voastre corecte, lasati certurile si ambitiile,cum vi se pare acest razboi,oricum ma astept sa fie in favoarea BLACK castigul dar sa nu uitam caci si SH are jucatori foarte buni
 

DeletedUser

Dupa mine..in acest moment razboiul este echilibrat...(cred)...Acum vedem ce se va intampla...dar sa nu uitam de jucatorii buni din cele 3 triburi...M=goth,Black si SH
 

DeletedUser37977

am auzit ca se pune pe picioare SH si-si recupereaza terenul pierdut
 

DeletedUser24665

vechiul nucleu inca mai exista,unirea cu cei din lights nea tras inapoi ca au venit multi inactivi si statistica da in favoarea celor din black,stai sa se termine inactivii si satele de barbar din zona ca la urma nu o sa mai ia black sate asa usor ca pana acum,mai vechii dusmani din goth ne cunosc si stiu ca nu e chiar usor .
spor la joc si la sate tuturor in continuare.
 

DeletedUser37977

dar cu cine se mai lupta bleck daca nu mai sunt inactivi in sh?
 

DeletedUser37977

dar cu cine se mai lupta black daca nu mai sunt inactivi in sh?
 

DeletedUser

salut

BLACK vad ca a ajuns la 400.mil,ce se intampla oare? Cade SH asa usor?Dupa cum stiu eu aveau jucatori buni:confused:
 

DeletedUser22352

pai sh de la cine a luat sate???de la activi?...inactiv este si cel care intra in fiecare zi si pierde sat cand iese de pe com...dar in ca eu(biancaar) am inca multe suprize pt sh....va veti lupta cu jucatori din sh si sate de barbari pana va veti satura de joc....triburile 1si 2 au luptat contra triburilor 3 si 4 si acuma credeti in minuni???
 

DeletedUser

Black

vechiul nucleu inca mai exista,unirea cu cei din lights nea tras inapoi ca au venit multi inactivi si statistica da in favoarea celor din black,stai sa se termine inactivii si satele de barbar din zona ca la urma nu o sa mai ia black sate asa usor ca pana acum,mai vechii dusmani din goth ne cunosc si stiu ca nu e chiar usor .
spor la joc si la sate tuturor in continuare.

De luat nu o sa mai ia asa usor cum zici tu,dar vezi ca te contrazici singur:D,o sa ia dar mai greu,de luat ia oricum:p
 

DeletedUser38779

ca si la voi in black sunt multi inactivi chiar daca au conturi grase ....chiar ma uitam la cineva care are peste 15 bulioane iar in atac are decat 15.ooo de puncte asa ca razbelul asta mai dureaza ....usor cred ca ne revenim ...concediile sunt pe terminate

pai sh de la cine a luat sate???de la activi?...inactiv este si cel care intra in fiecare zi si pierde sat cand iese de pe com...dar in ca eu(biancaar) am inca multe suprize pt sh....va veti lupta cu jucatori din sh si sate de barbari pana va veti satura de joc....triburile 1si 2 au luptat contra triburilor 3 si 4 si acuma credeti in minuni???

nu te pripi sa tragi concluzii prea devreme...vedem la sf anului cum stam

BLACK vad ca a ajuns la 400.mil,ce se intampla oare? Cade SH asa usor?Dupa cum stiu eu aveau jucatori buni:confused:

jucatorii buni sunt aia care apar in top 20 la atac iar dupa cum se vede lista se pare ca blaku au cei mai multi iar la puncte suntem noi din sh (asta nu inseamna ca sunt buni chiar daca fac si eu parte din trib)DAR MAI E MULT PANA DEPARTE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22352

da noi putem lua si prin invitatii....black inca are spurprize pt sh...loveste unde nici nu se asteapta...iar tu dominik(spionule) incetu incetu te duci la vale si cu dark si cu kapaalex
 

DeletedUser

mie mi-au facut domnii din SH ticket la admini caci folosesc numele lui HITLER la profil,asta cand aveau peste 60 de atacuri pe mine,au reusit sa imi inchida contul,dar sate nu au luat,vedeti mai baieti,exista cineva acolo sus care ma iubeste,multumesc BLACK si M=GOTH pt sprijinul acordat,in special unei persoane anume cristi26cj,pe care il respect enorm,povestea cu ticketul mi-au zis chiar adminiii ca am primit reclamatie si conform regulamentului trebuie sa imi inchida contul pt 24 de ore,asta pe atacabil,mai am 2 ore si intru iarasi,daca ereau asa buni imi luau sate fara sa faca tickete
 

DeletedUser20577

Asa pot cuceri si SH sate,tikete,admini si etc k in rest sunt praf
Le-a trebuit razboiaie si laude k sunt pe locul 1,acuma au detoate,si sate de barbari daca vor
Auzi acolo, se termina concedile la ei:))),inseamna k le vine vacanta de Iarna
Si la noi sunt concedii si se simte ,cucerim mai putin de 20 de sate pe zi :(
 
Ultima editare de un moderator:
Sus