O noua provocare,razboiul sh+light&black

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Asa pot cuceri si SH sate,tikete,admini si etc k in rest sunt praf
Le-a trebuit razboiaie si laude k sunt pe locul 1,acuma au detoate,si sate de barbari daca vor
Auzi acolo, se termina concedile la ei:))),inseamna k le vine vacanta de Iarna
Si la noi sunt concedii si se simte ,cucerim mai putin de 20 de sate pe zi :(
De ce sa nu fim fair?Nu subestimati dusmanii,sunt destul de buni

mie mi-au facut domnii din SH ticket la admini caci folosesc numele lui HITLER la profil,asta cand aveau peste 60 de atacuri pe mine,au reusit sa imi inchida contul,dar sate nu au luat,vedeti mai baieti,exista cineva acolo sus care ma iubeste,multumesc BLACK si M=GOTH pt sprijinul acordat,in special unei persoane anume cristi26cj,pe care il respect enorm,povestea cu ticketul mi-au zis chiar adminiii ca am primit reclamatie si conform regulamentului trebuie sa imi inchida contul pt 24 de ore,asta pe atacabil,mai am 2 ore si intru iarasi,daca ereau asa buni imi luau sate fara sa faca tickete
Este interzis sa faci orice referire la nazism conform regulamentului.
 

DeletedUser38779

pai luati conturi daca sunt unii la voi maniaci si baga bani in asa ceva pt a se lauda in lumea virtuala
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38779

ia vedeti ca mai sunt unii lesinati de 150 E poate ,poate

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completări sunt considerate "post hunting" şi sunt interzise.
În cazul în care doriți să corectați sau să aduceți completări mesajului dumneavoastră vă rugăm folosiți opțiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38779

da biancar in cp....in conturi ...inseamna ca la voi nu e criza si asta e bine ,mai vad si eu romani fericiti virtual
 

DeletedUser38779

nu este adevarat....bv lui ca stie sa se descurce ...dar decat sate luate prin divrse moduri necurate mai bune luat unul cinstit prin lupta ...parerea mea
 

DeletedUser34899

astea sunt doar motive...adevarul e ca va e ciuda ca pierdeti razboiul...bravo BLACK
 

DeletedUser6580

prieteni,care il intrebati pe bogdinho cate atacuri a avut pe el ? care il intrebati daca a pierdut sat de la 300 k pe el plus paladin ..plus ca a pierdut ce-a mai avansata zona a lui avans pe toate satele peste 100 k ...care il intrebati daca noi ne-am rupt in el minim 7000-8000 de atacuri sa il scoatem din zona aia...
si acuma intrebarea ptr domnul Editat TT de domenic ala care nu stiu de unde apare pupaza... daca aveam noi contul la ce sa ne rupem 8000 de atacuri cand puteam probabil sa le dam pe altu ?
dovezile astea le au admini ca saatele au fost luate dupa ce au fost cuarata cu sute de atacuri,asta au admini,tu esti un Editat TT aici care face propaganda,pleaca ca nu mai ai tu conturi prietene ...ti-e ciuda ca ai fost zburat dintre noi ca ai fost prins ! :)) esti doar o Editat TT a sh-ului care acuma nici nu te mai cunoaste
ai fost spionu lor si te-a lasat balta te blocheaza la mesaje cand ai atacuri si ceri sprijin,dar cand le dadeai informatii era ok :))) ...Editat TT! :)) acuma hai sa radem cu toti de el :))

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai nu am voie?:))....oricum nu rezolvi nimic :))...dadeai pe toti ca disperatul =))
 

DeletedUser38779

disperatul...o sa vedeti voi azi disperarea voastra...exact nimik nu rezolv..:)))
 

DeletedUser20577

Lasati,lasati :)) k SH a crescut singuri la inamici invinsi k aparator,iar sutele de sate care le-am luat Black,defapt o mie de sate care avem avans intre noi si Sh au fost toate ''cumparate'',sau poate ei nu au asa statistica decand a aparut Războaiele tribului
 

DeletedUser

salut

Sa recuperezi 1100 de sate in fata lui BLACK,este foarte dificil,asta inseamna ca BLACK sa doarma 2 ani:)))
 

DeletedUser24665

bla bla bla.... cum rupeam un jucator de la voi cum il dadeati afara sa nu strice statistica,mie imi spuneti de voi?
 
Sus