O noua provocare,razboiul sh+light&black

DeletedUser24665

poy da nu se vede la statistici pt ca erau dati afara :)) nu e nevoie sa dau detalii,pt ca cu voi nu se ajunge nicaieri...wowww sunteti buni bv aveti 1000 sate luate de la noi,felicitari
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38779

pe g-zb ala din k58-59 dc l-ati dat afara? cumva ca l-am tabaciy data trecuta? :)))) blac-kutzu usor dupa voi ...nu va lasam ....si app de iftinirea talerilor si eu is de acord ..poate scapam mai repede si terminam joaca
 

DeletedUser

g-bz era dupa mine un tradator si un spion...si doar asa puteti lua si voi sate:))) prin furt :-j...No Stress mai aveti pana sa fiti ca noi ;)(atat de buni) :)
 

DeletedUser24665

hmmm motive... de 3 ani ma uit pe forumu asta si vad mereu aceleasi persoane... se vede ca nu au ce face decat sa dea cu gura,dati voi cu gura ca noi ne facem treaba,imi place cand nu stiti sa subestimati dusmanul si la urma plecati cu coada intre picioare..nu stiu care sa plimbat mai mult prin triburi,sh sau m-goth care nu mai stiau pe ce drum sa apuce :))
 

DeletedUser31445

hmmm motive... de 3 ani ma uit pe forumu asta si vad mereu aceleasi persoane... se vede ca nu au ce face decat sa dea cu gura,dati voi cu gura ca noi ne facem treaba,imi place cand nu stiti sa subestimati dusmanul si la urma plecati cu coada intre picioare..nu stiu care sa plimbat mai mult prin triburi,sh sau m-goth care nu mai stiau pe ce drum sa apuce :))



eu am intrat zilele astea pe extern doar pentru a se face cumva in privintza talerilor,cred ca e timpul ca sa facem cumva sa nu mai fie asa plictisitoare...am considerat ca poate daca s-ar ieftini ar fi mai frumos...e prea monoton....


....si nu imi plac comentariile astea...prefer sa nu intru pentru asa ceva....se poate discuta si mai frumos....doar e un joc...restul nu comentez ca nu imi place sa fiu rautacioasa:)
 

DeletedUser24665

da si eu sunt de acord cu talerii,mai mult deaia am intrat si am vazut numai grozavii scrise pe aici :))
 

DeletedUser

...TU "COPILE" macar mai joci?:))..sau esti un ofticat care nu mai joaca...daca nu mai joaca hai pleaca...Mi-e mila de tine omule!
 

DeletedUser38779

eu am intrat zilele astea pe extern doar pentru a se face cumva in privintza talerilor,cred ca e timpul ca sa facem cumva sa nu mai fie asa plictisitoare...am considerat ca poate daca s-ar ieftini ar fi mai frumos...e prea monoton....


....si nu imi plac comentariile astea...prefer sa nu intru pentru asa ceva....se poate discuta si mai frumos....doar e un joc...restul nu comentez ca nu imi place sa fiu rautacioasa:)
bv motoi ...frumos chiar e unjoc...:) bine zis
 

DeletedUser38779

o parte da alti nu de fapt tot acolo suntem numa ca unii au alte pretentii
 

DeletedUser

spor la joc tuturor,SHvsBLACK un joc placut,fara jigniri,cel mai bun sa castige
 

DeletedUser

mai Tespica lasa cipocu' mai mic,tu crezi ca daca joci esti vreun pui de ceva?

mai intru la anu' sa vad ce si cum!(pana acum e al fel de cand am plecat) dar cred ca talerii sunt de vina....

Spor la joaca,



PSHunt da un msj daca mai joci...
 

DeletedUser

Valjan eu macar rezist inca pe aceasta lume nu ca tine...Am avut intr-o vreme respect fata de tine...dar acum imi este mila de un om ca tine...
 
Sus