O.S. si inamicii

DeletedUser

Lumea 7, viteza 2.. doar atunci :)
daca nu va fi lumea 7 cu viteza mare, va trebuii sa ne mai asteptati :)) ( zici ca suntem vedete ) caviarul te rog..
 

DeletedUser

au mai si scazut pana a fi sate parasit ... nu au mai ramas asa de multe :)
bucuria silentului ... au si ei un moment de respiro in acea parte :D
 

DeletedUser9213

e cam riscant totusi sa te bagi la sate parasite de la distanta aia......:confused: dar daca nu risti nu castigi....
 

DeletedUser

e cam riscant totusi sa te bagi la sate parasite de la distanta aia......:confused: dar daca nu risti nu castigi....

dar.. ce castigi? o batalie pe satele tale cu O.S. si M.T... pentru ca LMS sunt acolo ca un suplyer constant de sate.. acum cred ca vor avea clipe de respiro, cat sare lumea pe harta gri :p.
 

DeletedUser

dar.. ce castigi? o batalie pe satele tale cu O.S. si M.T... pentru ca LMS sunt acolo ca un suplyer constant de sate.. acum cred ca vor avea clipe de respiro, cat sare lumea pe harta gri :p.

nu toti suntem aproape de satele parasite :D:D:D
 

DeletedUser

ce puteau spera mai mult fermele veritabile din zona decat o mare de sate parasite langa ei...sper sa fie un "gold rush" acolo :)
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
Se pare ca MT-ul a castigat foarte mult teren prin plecarile unor 'jucatori' din OS.

Chiar nu ma asteptam la cativa colegi sa plece din trib.Unii nu intelg ca e doar un joc...nu ai ce pierde nici ce castiga din el.

Il joci de placere...cel putin asa fac eu.
 

DeletedUser

Se pare ca MT-ul a castigat foarte mult teren prin plecarile unor 'jucatori' din OS.

Chiar nu ma asteptam la cativa colegi sa plece din trib.Unii nu intelg ca e doar un joc...nu ai ce pierde nici ce castiga din el.

Il joci de placere...cel putin asa fac eu.


uitate si la statistici si eventual posteaza-le aici ;)...
 

DeletedUser

Side 1: M.T.

Side 2: O.S.

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 488
Tabăra 2: 373
Diferență: 115

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 1
Diferență: 42

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,494,788
Tabăra 2: 3,587,679
Diferență: 907,109

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 441,767
Tabăra 2: 9,948
Diferență: 431,819

image.php



- multe sate pierdute de o.s. prin jucatorii plecati (jucatori de top de la ei).

+ acele sate pierdute de o.s. p[rin jucatori plecati :p si veniti in m.t.

oricum felicitari ptr satul luat :).
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
Alexe e clar ca o sa dominati multa vreme lumea :) dar cum zici si tu...au plecat jucatori de top si activi si deja un fost coleg loveste in mine la greu :) dar am reusit sa pastrez satele...si daca stai sa te uiti sunt singurul din OS care are sate intr-o mare rosie...stiu ca ma mutati la margine dar tribul nu il schimb
1)e lipsa de respect fata de fostii colegi
2)plecarea lor inseamna tradare
3)este decizia lor
4)se simt mai bine(cred)
5)e doar un joc si trebuie tratat ca atare

Respect orice jucator de triburile fie ca imi este dusman,fie ca imi este aliat fie ca imi este coleg de trib.

Ce credeti ca viata virtuala bate viata reala?Niciodata :D

Bafta si speram sa egalizam situatia :D daca se poate bineinteles :)

Cred ca acesta este cel mai lung post al meu de cand actviz pe forum :))
 

DeletedUser1969

apropo sa iti explic ce se intampla cu cei ce au plecat...nu se simt la fel...parca era mai bine inainte...parca dincolo lumea imi lua in considerare ce spuneam si in final se alsa de joc si va lasa satele voua...
 

DeletedUser

M.T.-ul cred ca este incantat ca l-au transferat pe stefan1903...un mare greu al satelor parasite

nu am avut rabdare sa citesc toata lista dar "Domnul" stefan e intr-adevar o achizitie de elita...plus cativa fosti LS-AX care acum 2 luni plangeau dupa invitatie de la CF, i-am indrumat catre O.S. si acum vad ca sunt in M.T. - caractere adevarate

@Burn...lasa ca nici O.S-ul nu e paradisul:)
 

DeletedUser

Alexe e clar ca o sa dominati multa vreme lumea :) dar cum zici si tu...au plecat jucatori de top si activi si deja un fost coleg loveste in mine la greu :) dar am reusit sa pastrez satele...si daca stai sa te uiti sunt singurul din OS care are sate intr-o mare rosie...stiu ca ma mutati la margine dar tribul nu il schimb
1)e lipsa de respect fata de fostii colegi
2)plecarea lor inseamna tradare
3)este decizia lor
4)se simt mai bine(cred)
5)e doar un joc si trebuie tratat ca atare

Respect orice jucator de triburile fie ca imi este dusman,fie ca imi este aliat fie ca imi este coleg de trib.

Ce credeti ca viata virtuala bate viata reala?Niciodata :D

Bafta si speram sa egalizam situatia :D daca se poate bineinteles :)

Cred ca acesta este cel mai lung post al meu de cand actviz pe forum :))



perfect de acord . este doar un joc si il tratam k atare . eu am multi prieteni in rl cu care ma razboiesc, dar poate face lupta mai placuta .

respectul trebuie sa fie mereu la mare pret . o sa vedeti asta si in atacurile care sper k o sa vi le dau :p . oricum burn stie mai bn cum merg lucrurile ;)

in legatura cu plecarile .. putini sunt jucatorii care se daruiesc in totalitate unui trib din pacate . dintotdeauna cei mai slabi au ales taberele mai puternice . m.t. va incerca sa-i faca pe jucatorii care s-au alaturat sa simta ce simt si ceilalti jucatori ptr trib .

diferentza a devinit 49-1 (si creste )
 
Ultima editare de un moderator:
Sus