O.S.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Va rog sa vorbiti despre tribul O.S cel de pe L13 !:)

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
 

DeletedUser

Eu unu nu inteleg ce atata tam-tam cu tribu asta O.S. ; in afara de Charlie Jade nu mai vad pe nimeni din OS gen BurnDomination , LizardKing , TruscaAlex etc. ... Parerea mea personala este ca une Lizard nu e nici O.S. nu e ;)
 

DeletedUser5596

Eu unu nu inteleg ce atata tam-tam cu tribu asta O.S. ; in afara de Charlie Jade nu mai vad pe nimeni din OS gen BurnDomination , LizardKing , TruscaAlex etc. ... Parerea mea personala este ca une Lizard nu e nici O.S. nu e ;)

burn e in trib cu alt nume,lizard a spus intr-un topic anterior ce si-a dat aceptul pentru acest trib,truscaalex nu stiu pe unde.Da pe langa acestia Pelasgus,mesteru,eu,bladelordundead, au facut si ei parte din O.S. L5,dar cred ca cel mai bine se va vedea pe joc,cine e O.S. si cine sunt mebri lui.
 

DeletedUser

Din moment ce pe lumea 5 eram la granita cu OS ( am si facut parte din OS o perioada ) si se pare ca si pe lumea asta suntem tot in granita cu OS eram destul de interesat daca mai am parte de vechile cunostinte si aici :p
 

DeletedUser

Din moment ce pe lumea 5 eram la granita cu OS ( am si facut parte din OS o perioada ) si se pare ca si pe lumea asta suntem tot in granita cu OS eram destul de interesat daca mai am parte de vechile cunostinte si aici :p

ceao daniele...crezi ca te scapi de je?...esti cam departe de o sa fim noi vecini :)
 

DeletedUser7708

Paladin:Te-am furat, ai leşinat!, nici un obiect.

Apărător: florinel077
Sat: dragonul alb (557|608) K65

Număr: 15 34 201 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 15 34 201 0 0 0 0 0 0 0 1 0



Prada: 404 773 2.419 3596

Pentru cei care au încercat să mă atace pe ziua de azi :D
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
Eu unu nu inteleg ce atata tam-tam cu tribu asta O.S. ; in afara de Charlie Jade nu mai vad pe nimeni din OS gen BurnDomination , LizardKing , TruscaAlex etc. ... Parerea mea personala este ca une Lizard nu e nici O.S. nu e ;)


In locul tau as tine gura inchisa...cum ai vazut ca pierzi sate te-ai cerut in OS...cand ai vazut ca se duce OS ai fugit in alt trib(WaRooM) si mai ai tupeu sa vorbesti pe aici.

Bafta in continuare OS!
 

DeletedUser5596

In locul tau as tine gura inchisa...cum ai vazut ca pierzi sate te-ai cerut in OS...cand ai vazut ca se duce OS ai fugit in alt trib(WaRooM) si mai ai tupeu sa vorbesti pe aici.

Bafta in continuare OS!

Era si culmea anomaly sa nu aparai si tu pe aicea :)) pacat ca nu ai intrat si cu noi pe 13:p
 

DeletedUser

nu noi ne facem reclama...voi ne faceti : )) ...si partea amuzanta este ca tot noi suntem devina...
 

DeletedUser

stiu.... mi s-a mai spus ca sint cal.
:))))

Buna asta,ai o bere cand dai prin Timisoara

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23908

imi dai un beep si te sun eo hai bft:)

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In acest topic se face cel mai mult spam din toata sectiunea lumii 13.
Nu inteleg ce legatura are numaru de beri cu tribu O.S. .
Acest topic va fii inchis pana in momentu cand cineva din O.S. sau cel ce a deschis topicu, imi trimite un mesaj ca are ceva concret de postat !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus