Oare de ce nu se poate?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca era setare automata...nu vad de ce imi mai raspundea ca nu poate sa garanteze asa ceva!
 

DeletedUser370

pentru ca si eu iti pot spune ca in raport de 100% o sa fie asa. iar daca o sa se intample ceva pe la server, sau cine stie, o sa fie o problema cu jocul, nu cu adminii :D, pe cine o sa pice? pe cel care ti-a zis ca o sa se ridice protectia. zici ca ala e incompetent, desi nu a fost vina lui. avea dreptate, asa trebuia sa se intample, dar nu s-a intamplat pt ca au fost probleme cu serveru. asa ca, 98% ar cam trebui sa fie suficient. :D
 

DeletedUser

ramane de vazut...sper sa le mearga si lor cum trebuie sereverul...dar daca nici ei nu mai cred asta...noi ce sa mai credem
 

DeletedUser

In primul rand, atentie la limbaj, daca aveti chef de putina refulare alegeti alt forum.

In al doilea rand, nu depinde de echipa din RO cand se termina pacea, la fel cum nu a depins cand a inceput. Acces la motorul jocului il au doar programatorii de la Innogames. De aici si raspunsul colegei mele, cum ca noi (echipa de admini) nu putem garanta ceva ce nu sta in puterea noastra.

Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus