oare e posibil??

  • Autor subiect DeletedUser5068
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4049

- se pare ca de fapt filozofia pe care vrea sa ne-o arate rapiduletz este asta: vreti sa functioneze perfect multitab-ul in triburile...incercati-l in acelasi timp pe muzica de NICOLAE GUTA!(asa cum arata el in winamp).:D:D:D:D
 

DeletedUser

E posibil, pe langa ca deschizi mai multe taburi le asezi "tile", nu unul peste altul, le faci mici-mici cat sa intre butonul "OK" , le pui unul langa altul si daca ai precizie la mouse si iuteala de mana dai 3 atacuri intr-o secunda. Daca ai bafta chioara si prinzi vreun lag mic la primele si la ultimele nu prinzi poti da si 5...
 

DeletedUser3902

E posibil, pe langa ca deschizi mai multe taburi le asezi "tile", nu unul peste altul, le faci mici-mici cat sa intre butonul "OK" , le pui unul langa altul si daca ai precizie la mouse si iuteala de mana dai 3 atacuri intr-o secunda. Daca ai bafta chioara si prinzi vreun lag mic la primele si la ultimele nu prinzi poti da si 5...

pffff.cine dreaq sta atata sa faca atatea....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:...de fapt cred k sunt destui...
 

DeletedUser

E posibil, pe langa ca deschizi mai multe taburi le asezi "tile", nu unul peste altul, le faci mici-mici cat sa intre butonul "OK" , le pui unul langa altul si daca ai precizie la mouse si iuteala de mana dai 3 atacuri intr-o secunda. Daca ai bafta chioara si prinzi vreun lag mic la primele si la ultimele nu prinzi poti da si 5...

exact asa am facut si eu :D:d:d dar cu cateva interventi a anumitor persoane ... sa uitat rolul acestu topic... in fine.. nici macar nu eram inregistrat, dar am vrut sa le demonstrez persoanelor care au postat inainte de a posta eu... care strigau in gura mare k nu se poate asa ceva decat cu ceva programe bot ... :p :)
 

DeletedUser

imposibil de dat in aceiasi secunda 3...maxim am dat la 3 secunde.Chestia cu multitabing e o vrajeala a lor.Sa-mi arate si mie treaba asta ca sunt chiar curios

daca a dat la a doua eroare normal.....
am dat si eu.....dar 5......unul in sec 1....atacurile 2,3 si 4 in sec 2,iar atacul 5 in sec 3.....si am rretras atacurile 1 si 5.....si gata....3 in 1....ca la reclama aia de la nes....3 IN 1
dar functia asta la ce foloseste:
*PHP][/PHP]
cu [ in loc de *
 

DeletedUser

ati facut diferenta intre: atacurile sa ajunga in aceeasi secunda si atacurile sa ajunga in interval de 1 secunda?
Luati Opera si exersati, 4 taburi ctrl+f6 treci de la un tab la altu.
Jocul permite maxim 5 atacuri in interval de o secunda
 

DeletedUser370

imposibil de dat in aceiasi secunda 3...maxim am dat la 3 secunde.Chestia cu multitabing e o vrajeala a lor.Sa-mi arate si mie treaba asta ca sunt chiar curios

nu este imposibil deloc.
recordul meu, reusit o data la caterinca cu un prieten, am reusit sa dau 5 nobili in o secunda...asta fara boti, fara scripturi, fara orice tip de trisat. inainte se facea asta, trisand, cu opera. acum toata lumea crede ca DOAR cu opera, trisand, puteti trimite mai multe atacuri in o secunda. este FALS!!! poti trimite perfect legal, fara prea mare stres. ai nevoie de 5 lucruri:

1.internet bun, fara lag prea mare
2.calculator bun, nu pentium din 1900 toamna la pescuit
3.o mana buna

secretul? aflati-l cum l-am aflat si eu. jucand vreo 2 ani de zile :)

uite...la o caterink rapida pe un amd athlon 1700+, 512 ram, windows xp, browser opera, clicknet 2Mb, ADSL: (deci calc cam de cacao, net relativ, cu care in cs am de obicei latency 25-30...dar nu se compara cu adevaratele tevi de care dispun unii jucatori)

orele de ajungere ale atacurilor erau astea :

22:47:00:802
22:47:01:208
22:47:01:401
22:47:01:663
22:47:01:993
22:47:02:215
22:47:02:571
22:47:02:834

in 2,032 secunde primeste 8 atacuri cu nobil. si asta din prima incercare, ca sa nu zici ca am postat aici un best time din 1000 de incercari.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In primul rand daca va uitati la data topicului ati fi bagat de seama ca este foarte vechi.
Da, intre timp am reusit si eu sa dau 3 nobili in aceiasi secunda, este posibil si depinde mai mult de noroc, decat de mana buna si alte prostii.
Eu dupa aproape 2 ani de zile dau nobili cu armate full si uite ca nu stau sa testez netul inainte, viteza procesorului sau reactia mainii si ochiului ...aaa si n-am facut 1000 de incercari
 

DeletedUser

cu browserul opera si o legatura la internet acceptabila,folosind multitabing se pot da 4 atacuri in aceeasi secunda de pe acelasi sat dupa cum demostreaza si Harvester of Sorrow mai sus:
22:47:01:208
22:47:01:401
22:47:01:663
22:47:01:993
trebuie sa fii si putin rapid ca sa iti reuseasca
 

DeletedUser370

sorry, nu ma uitasem si la data :D greseala mea aici :D
aia cu 1000 de incercari doar asa...sa intelegi ideea ca nu e imposibil. deci nu are sens sa o iei ca pe-o ironie din partea mea...asa cred ca ai luat postul.

a...si te contrazic in legatura cu norocu...:D
 

DeletedUser370

dragutza regula...cred ca e intr-adevar imposibil sa trimiti 4-5 atacuri in 0,150 sec. oare cine da vreo 20 click-uri pe secuda? :))
 

DeletedUser

pfff.... recordul meu fara gluma a fost de 4 atacuri in cam ~350 ms... perfect legal , internet bun, opera, setari legale la opera, si cu 2-ENTER combo . Bine trebuie sa ai noroc, dar de obicei reusesc 4-5 atacuri in 500-600 ms.
 

DeletedUser

cu browserul opera si o legatura la internet acceptabila,folosind multitabing se pot da 4 atacuri in aceeasi secunda de pe acelasi sat
Eu prefer metoda lui nonick cu micsorarea ferestrelor si alinierea butoanelor "ok", pentru ca dau doar click-uri, nu stau sa schimb tab-uri. Treaba asta merge si cu mozilla sau explorer.

sphz, topicul poate ca este vechi, dar se mai gaseste cate un jucator care nu citeste regulile si incearca sa foloseasca metode neortodoxe. Ma refer la incepatori.
 

DeletedUser370

eu unu faceam la fel cu mai multe ferestre, dar cum mai joc speed din cand in cand, parca imi ia prea mult sa fac n ferestre, sa le aliniez etc...:d asa ca m-am obisnuit cu opera :D
 

DeletedUser

opaaa... oricum nu prea se gasesc jucatori ''destepti'' care sa triseze in privinta asta... cu bot-uri ilegale sau alte hax-uri ..
 

DeletedUser17079

se poate da lejer cu opera si cu o legatura buna de net.. fara boti si alte chesti ilegale.. exemplu :
Poruncă Sat natal Sosire
Atac asupra Sat de barbari (653|298) K26 BL. (655|300) K36 astăzi la ora 15:30:26 200 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Atac asupra Sat de barbari (653|298) K26 BL. (655|300) K36 astăzi la ora 15:30:26 200 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Atac asupra Sat de barbari (653|298) K26 BL. (655|300) K36 astăzi la ora 15:30:26 200 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Atac asupra Sat de barbari (653|298) K26 BL. (655|300) K36 astăzi la ora 15:30:26 200 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus