oare e posibil??

  • Autor subiect DeletedUser5068
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13259

topicurile sunt ca vinul....cu cat sunt mai bechi cu atat mai bune :p
 

DeletedUser

eu unul nu cred ca e posibil...intr-o jumatate de minut poate dar intr-o secunda...
 

DeletedUser

Nu stiu daca poate repeta de 2 ori acelasi lucru!E cam incredibil!
 

DeletedUser

eu unul nu cred ca e posibil...intr-o jumatate de minut poate dar intr-o secunda...

In primul rand ai ratat o virgula, dar probabil ca tot asa ratezi si atacurile.

Daca vrei, iti trimit cate 3-4 atacuri, de pe acelasi sat, care sa ajunga in aceeasi secunda, de cate ori vrei tu. E doar o chestie de antrenament, net si browser.

Bafta!
 

DeletedUser

al 4lea probabil nimereshte`n secunda urmatoare cateodata, dar tu, care-ai mentionat ceva de "jumatate de minut", ar trebui sa fii foarte multumit si cu 3 ;)

edit: nu tu ai zis de jumatatea aia de minut, guns.n.rose ar trebui sa fie ala multumit cu 3 :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu trebuie sa crezica e posibil, incearca si o sa vezi, intradevar e mai greu 4 in aceeasi secunda, dar nu imposibil. cat despre 3 in aceeasi secunda este absolut normal
 

DeletedUser

3,4 draga wizz..dar nu intodeauna 4!

Poate o fi eu vreun but,sau nu imi merge netul bine!Dar eu zic ca sunt incepator,si nu prea ma mai complic cu chestii de astea!Plictisit!Totusi toti care va dati aceste atacuri nu sunteti niste atacatori foarte reusiti!Din pct de vedere al clasamentului bineinteles!
 

DeletedUser

al 4lea probabil nimereshte`n secunda urmatoare cateodata, dar tu, care-ai mentionat ceva de "jumatate de minut", ar trebui sa fii foarte multumit si cu 3 ;)

edit: nu tu ai zis de jumatatea aia de minut, guns.n.rose ar trebui sa fie ala multumit cu 3 :))

Stai linisit ca nu ma razbun pe tn,suntem aliati pe l2! :))
 

DeletedUser

da`de ce sa nu stau linishtit, ca nici n-am intzeles bine ce-ai vrut sa spui :D

parca postase cineva un link catre o regula introdusa pe .net, legata de atacuri folosind scripturi. Acolo, adminii acceptau faptul ca din noroc chior (*** Opera care sa-ti ia comenzile "in bloc"), unii jucatori au reushit sa trimita legal 4 nobili in 0.1 secunde. *** noi ce certam pe ditamai secunda :))

Se poate. daca folositi sau nu metoda e treaba voastra.
 

DeletedUser

3,4 draga wizz..dar nu intodeauna 4!
al 4lea probabil nimereshte`n secunda urmatoare cateodata, dar tu, care-ai mentionat ceva de "jumatate de minut", ar trebui sa fii foarte multumit si cu 3 ;)

edit: nu tu ai zis de jumatatea aia de minut, guns.n.rose ar trebui sa fie ala multumit cu 3 :))

Chestia frumoasa e ca nimereste in secunda urmatoare, dar intervalul dintre primul si cel de-al 4-lea nobil e sub o secunda (cel putin in 90% din cazuri). :)
 

DeletedUser

mack...poti sa ai net cat de bun nu poti sa trimiti 3 atacuri in aceiasi secunda!in primul rand nu ai timp sa treci de la un tab la altu intro secunda...Doar boti pot face asta:)Pot sa trimiti 4 nobili in interval de 4 secunde,asta e foarte ushor,deschizi 4 taburi calculezi ora la care treuie sa plece... iii tzi pe toti pe in atac numai sa dai ok.... si poti sa ai sansa sa trimit pe toti 4 in 3 secunde:)!!!Dar 3 intr`o secunda ..Prea incredibil fara un mic ajutor!

intradevar incepator... omeneste posibil cu net bun folosind mozilla firefox si serverul in conditii normale(adica sa nu mearga greu sau mai stiu eu ce) se pot da pana la 5... daca esti norocos si iute de mana chiar 6 atacuri intr-o secunda
 

DeletedUser

numa5ts6.jpg


dadeam 6 dar cik nu ma lasa serverul :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus