ODF-Operatiunea Descretirea Fruntilor

DeletedUser1969

tipul asta a cerut sa intre si la mine. l-am luat si am vazut ca avea pe sitting pe un tip din DG N. nu l-am dat afara ci i-am trimis mesaj sa copieze forumul sa vada cum lucram ca la ei e nebunie si pierd prea multe sate.

l-am lasat cateva zile si l-am dat afara... si vad ca tot nu au invatat nimic, tot pierd sate!

eu nu primesc in VEX din DG ,GD pt simplu fapt ca is slabi:) :cool: :D
 

DeletedUser1959

eu am facut alcteceva..l-am luat in trib si il pun sa se razboiasca cu vechii colegi :))
 

DeletedUser

despre specii de diplomati

a se citi de jos in sus:D

xxx în data de 20.09. la ora 23:52
daca tot esti tu atat de inteligent ar trebui sa stii ca alianta se cere de catre diplomati. I nici un caz nu o sa adaug eu la alianta academia unui trib. Si asta deoarece fiecare trib...trib sau academie are propria diplomatie...
mai joaca jocul asta pe toate 3 lumile...si mai vorbim ...

mermel în data de 20.09. la ora 23:47
Probabil ca are, nu m-am interesat, dar o sa o fac pentru tine:)

Si in incheiere, nu imi exprim decat regretul ca nu esti destul de inteligent sa intelegi ca un pact de alianta cu un trib cuprinde automat si academia acelui trib:)

xxx în data de 20.09. la ora 22:09
exact...aveti 14.000 de academii si mini-academii care insumeaza exact 30 de membri...vrei sa va urmaresc eu pe toti ? si academia NWO presupun ca are diplomati ! se vede ca esti jucator !! :))

mermel în data de 20.09. la ora 20:46
esti bestial... faci alianta cu un trib si nu treci academia la diplomatie?

cred ca esti cel mai penal diplomat din cate am auzit=))

xxx în data de 20.09. la ora 20:18
:))) esti tare..eu sunt diplomat si academia NWO nu e trecuta la aliati pt ca daca ar fi fost trecuta nu il mai spionam

mermel în data de 20.09. la ora 12:30
1. suntem aliati, iar yyy face parte din tribul academie al NWO, asa ca daca diplomatul tau nu a trecut academia la aliati sa-i spui sa o treca mai repede inainte sa faci vreo prostie;)

2. sa o rupem? de ce? sincer, putin imi pasa!

3. nu, nu sunt, dar am experienta:)

xxx în data de 20.09. la ora 10:51
1. nu prea ai cum sa cuntem aliati
2. vrei sa rupem alianta ?
3. tu esti diplomat NWO ?

mermel în data de 20.09. la ora 00:59
incearca sa-ti imaginezi;)

xxx în data de 20.09. la ora 00:09
dc ?

mermel în data de 19.09. la ora 22:56
omule, eu sunt sitter la yyy si te avertizez: nici prin gand sa-ti treaca sa te atingi de satul lui!

ce sentimente trezeste in voi?
 

DeletedUser

amuzament:) .......astea sunt triburile.ro,indiferent ca vb d l1,l2 sau l3
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser816

Sunt curios cine da curs unei invitatii de genul:

bogdan11 astãzi la ora 17:06
vrei sa vii n trib la mine?
 
Sus