ofer 2 pisici spre adoptie - moka

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început

DeletedUser

a luat cineva pisicile?
daca nu le ia nimeni intotdeauna veterinarul e o solutie (sa le eutanasieze :p)
 

DeletedUser

lamine! Du-le la cabinetul CANIVET de langa HalaTraian. De-acolo o am eu pe Lil. Au adapost, le dau hrana buna, numa' Hill's si IAMS. Nu stiu cat e chiria. Zi-mi daca te intereseaza serios treaba si iti dau pe privat numarul de telefon.
 

DeletedUser

lamine! Du-le la cabinetul CANIVET de langa HalaTraian. De-acolo o am eu pe Lil. Au adapost, le dau hrana buna, numa' Hill's si IAMS. Nu stiu cat e chiria. Zi-mi daca te intereseaza serios treaba si iti dau pe privat numarul de telefon.

atata bataie de cap ptr niste pisici...
mai bine faceti v-ati face atatea griji ptr oameni...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Here we go again!
Fiecare face ce vrea cu timpul si cu banii lui! Sincer eu apreciez mai mult animalele decat oamenii! Mai mila mi-e de un animal decat de un om! Oamenii sunt capabili de ura, invidie, ingratitudine, malitiozitate...e.t.c, e.t.c. ... animalele traiesc instinctiv...rare ori premediteaza ceva si in general se poarta asa cum simt, nu sunt capabile sa iti zambeasca mieros in timp ce iti sapa groapa!
Deci...draga C.C. , nu te obliga nimeni sa iubesti animalele sau sa te ingrijesti de ele , dar ar fi frumos daca nu i-ai mai judeca pe cei care o fac! Aia care fac treaba asta fac ceva in plus fatza de tine, asa ca nu esti in masura sa-i mustruluiesti tu!

Lamine, sper sa le gasesti un stapan care sa le accepte in cuplu pentru ca, fiind deja mature le va fi foarte greu sa se adapteze in alta casa si cu alt stapan...ar fi pacat sa fie despartite!
 

DeletedUser

atheon;kohtaus : sunt pisicile unor prieteni de familie de-ai mei :)) lasa'ti'l pe alex:)) el doar a postat fiindca mie imi e lene sa fac o tema noua:D
@cris : eu sper sa ajunga la stapani reali nu la adapost

@ atheon : mai mami, stiu ca sunt mature si nu ar trebui despartite, tocmai de aceea a scris alex ca preferabil in pereche:D
 

DeletedUser

Dau 2 pisici birmaneze mature, preferabil de luat în pereche, fac pui foarte frumoşi ultima serie fiind valorificata la 100 ron / pui
voi atasa acestui mesaj si 3 poze cu pisicile.



mai multe detalii si poze la rockgirl

Sunt dispusa sa le "adopt". Cat imi dai? :rolleyes:
 

DeletedUser

daca le imperechezi scoti cam 3-4 milioane lei vechi :) daca vinzi puiutii in carefour sau la petshopuri:p
 

DeletedUser

Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif
Crystal9.gif


invazie de iepuuuuuuuuuuri
 

DeletedUser11848

:D eu am un catel... care nu va spun ce rasa e ca dupa incepeti sa radeti ca fac misto de voi.. dar cred ca le-ar face manushi :)):|
 

DeletedUser184

o fi offtopic insa cred ca ar fi bine sa discutati de cele 2 pisicutze - nu va intereseaza nu postati - scurt pe 2
 
Sus