Ofer

  • Autor subiect Gjergj th Great
  • Data de început

DeletedUser

salut.

Sat "Coarne de Tap" (724|737) K77 , il ofer daca se poate asa ceva, oricui e serios si vrea sa aiba grija de el. 2050 pct. dezvoltat bine si repede . are si cont premium bonus !

Daca este cineva cu calitatile mentionate mai sus si se poate asa ceva il ofer .

Scrieti ma in joc va rog.
 

DeletedUser

Pai daca ai premium nu se aplica pe sat :)
Si sa vezi cum dispare satul acum :D
Mai bine il dadeai cuiva de incredere in zona ta

P.S.: Hai sacalilor :D pe el !
 

DeletedUser

~sau sa dea contul :)


Nu pot sa dau contul pt ca mai am un sat pe L4 si acolo am investit si mai mult ! Pe L4 vreau sa duc treaba pana la capat indiferent de rezultat ( chiar imi doresc foarte mult un tovaras bun de arme )

Il ofer cum vreti , numai sa fie un om serios , ca e pacat de timpul pierdut .. .


Mai am un sat pe L1 care consider ca e dezvoltat tot cu grija si bine si vreau sa-l las in maine sigure.

Sper ca intelegeti de ce vreau sal las cuiva.. Alfel puteam sa-l parasesc cum fac majoritatea.
 

DeletedUser

Pai daca ai premium nu se aplica pe sat :)
Si sa vezi cum dispare satul acum :D
Mai bine il dadeai cuiva de incredere in zona ta

P.S.: Hai sacalilor :D pe el !

nu inteleg faza cu aplicatul :-? vrei sa spui ca, C.P-ul este aplicat in orice lume numai pe contul meu ?..
 

DeletedUser

But of course my friend.. CP-ul se da pe user si nu pe sat. Adica tu vei beneficia de CP si eventual sitterii tai, atat.


Scz :D. to nu inteleg !
Eu am sate pe 3 lumi , Si am primit C.P. pt fiecare sat la 500pct.
Pe L4 nu mai am C.P. pt ca mi a expirat ,pe L1 nu l-am activat ,iar pe L3 ma folosesc de el.
Daca ar fi asa cum spui tu, C.P pe user insemna ca 3 C.P.-uri = ma folosesc de 3 ori de ele ,si n u e asa .Fiecare premium primit este valabil pt lumea unde am primit .Deci , nu pica varianta ta ?
 

DeletedUser

Scz :D. to nu inteleg !
Fiecare premium primit este valabil pt lumea unde am primit .Deci , nu pica varianta ta ?
Mie mi se pare ca ai inteles perfect :)
Si nu, nu pica varianta mea. Nici n-am spus ca n-ar fi asa. Ci doar ca CP-ul tau se aplica contului tau si eventual sitterilor ce-i lasi in caz ca esti plecat etc.

Edit: CP-urile gratuite nu le poti folosi decat pe lumea respectiva. La cele platite, ti se acorda niste puncte Premium ce le poti activa pe ce lume doresti. Odata activate acolo, acele puncte nu le mai poti folosi si pe alta lume.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mie mi se pare ca ai inteles perfect :)
Si nu, nu pica varianta mea. Nici n-am spus ca n-ar fi asa. Ci doar ca CP-ul tau se aplica contului tau si eventual sitterilor ce-i lasi in caz ca esti plecat etc.

Edit: CP-urile gratuite nu le poti folosi decat pe lumea respectiva. La cele platite, ti se acorda niste puncte Premium ce le poti activa pe ce lume doresti. Odata activate acolo, acele puncte nu le mai poti folosi si pe alta lume.

Ms. de info . Nu vrea nimeni sa ai ba grija de satul meu , nu vreau sa-l las orfan :D
 
Sus