Off si DEF Amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
de ce ai pune 500 de arcuri intr un atac cu nobil? daca e sat defensiv pui ceva CG...daca nu ai pui spade...Dar sa irosesti arcasii degeaba :|
 

DeletedUser30628

nu comenta daca nu stii ce e cu raportul ala :) a vazut ca e satul gol si a trimis 4 nobili,toti cu deff :)

poate nu are ochii asa bine dezvoltati ca tine :) sa vada ca un sat spionat ii inactiv.....ca are magazia full,zidu jos etc :)....

nu mai radeti de altii ca si voi la timpu vostru cand ati inceput jocu asta,ati fost la fel....
 

DeletedUser33163

poate omul avea nobilii pe sat defensiv, a vazut satul gol si a zis sa atace repede sa nu piarda ocazia
nu ai tu de unde sa stii ce a gandit el, atata timp cat nu e o greseala majora sa dai nobil cu deff nu vad de ce ar fi de ras un asemenea atac

si decat sa-i piarda aiurea mai bine nu mai ataca
 

DeletedUser16039

poate omul avea nobilii pe sat defensiv, a vazut satul gol si a zis sa atace repede sa nu piarda ocazia
nu ai tu de unde sa stii ce a gandit el, atata timp cat nu e o greseala majora sa dai nobil cu deff nu vad de ce ar fi de ras un asemenea atac


Si curatarea tot cu deff, asa-i?
Gata cu panarama pe tema asta, am pus un raport in care e clar ca nu asa se ataca.
Daca e cum zici tu, sa dai nobil cu deff, cel putin pui deff`ul ala mult cu ultimu nobil, nu dupa curatare, care e data tot cu deff.
 

DeletedUser16039

poate nu are ochii asa bine dezvoltati ca tine :) sa vada ca un sat spionat ii inactiv.....ca are magazia full,zidu jos etc :)....

nu mai radeti de altii ca si voi la timpu vostru cand ati inceput jocu asta,ati fost la fel....

Daca am chef sa rad, rad de cine vreau, si eu am fost asa, si totusi m-a dus capul sa intreb in stanga si-n dreapta ce si cum.
 

DeletedUser38294

Si curatarea tot cu deff, asa-i?
Gata cu panarama pe tema asta, am pus un raport in care e clar ca nu asa se ataca.
Daca e cum zici tu, sa dai nobil cu deff, cel putin pui deff`ul ala mult cu ultimu nobil, nu dupa curatare, care e data tot cu deff.

oi fi eu chior dar raportul cand incearca sa curete satul cu deff nu-l vad
 

DeletedUser30628

Daca am chef sa rad, rad de cine vreau, si eu am fost asa, si totusi m-a dus capul sa intreb in stanga si-n dreapta ce si cum.

dar nu uita kidule ca si altii au ras de tine si de mine etc :)

ca un exemplu ca sunt cam offtopic si termin....pe l11 jucam aveam 200k mi se pare si atacam full de atac fara berbeci ca nu jucam cu pp-uri si imi era lene sa mai ridic zidu,pana pe lumea 13 ce mi-a aratat cineva cu ce se mananca jocu asta si dupa nu am mai facut greseliile astea....

din greseli mereu inveti si in viata de zi cu zi
 

DeletedUser17308

dar nu uita kidule ca si altii au ras de tine si de mine etc :)

ca un exemplu ca sunt cam offtopic si termin....pe l11 jucam aveam 200k mi se pare si atacam full de atac fara berbeci ca nu jucam cu pp-uri si imi era lene sa mai ridic zidu,pana pe lumea 13 ce mi-a aratat cineva cu ce se mananca jocu asta si dupa nu am mai facut greseliile astea....

din greseli mereu inveti si in viata de zi cu zi

mai taci mai modestule:) ca tu folosesti berbecii sa darami ferma:)
 

DeletedUser16039

oi fi eu chior dar raportul cand incearca sa curete satul cu deff nu-l vad

Uite si asa-zisa curatare :)

13e2442be2.png
 

DeletedUser

se vede ca esti jucator bun
razi de altii dar tu nu stii ca e bine sa trimiti nobil cu deff pentru ca aceasta sa ramana in sat

da bre kidlukas e noobu nobilor si ai dreptate , este bine sa trimiti nobilul cu deff sa ramana in sat dar pesemne nu stii ca de multe ori satul se lasa intentionat gol pentru atacuri din astea de 2 bani iar cand ajung nobilii ... se umple ;)
 

DeletedUser16039

se vede ca esti jucator bun
razi de altii dar tu nu stii ca e bine sa trimiti nobil cu deff pentru ca aceasta sa ramana in sat

Cavalere, eu nu dau asa niciodata. Prefer deffu la secunda dupa atac. ;)
Dar ma rog, daca te simti tu mai zmeu asa, nu ma bag. :rolleyes:
 

DeletedUser38294

Cum zici tu. :)) Sunt de acord cu voi ca e mai bine sa trimiti deff sincronizata dupa nobil sau ca e o idiotenie sa ataci cu deff dar sa dai nobilu cu deff nu e gresit si nu mi se pare de ras daca nu stii exact cauza pentru care respectivul a atacat asa.
Din pacate pentru mine am jucat mai mult pe lumile vechi si mai putin pe astea noi asa ca nu ma pot contrazice cu voi deoarece ma luati de sus si credeti ca sunt vreun n00b cu gura mare pe forum doar pentru ca voi nu ma cunoasteti. Mai ales ca asta nu e contul meu real si il folosesc doar pe forum. Doar ca per total s-ar putea sa am mai multa experienta decat voi. :)
Bafta si fie asa cum ziceti voi.
Dar cum a zis si Piter nu uitati ca si voi ati fost la randul vostru incepatori.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

cand eram incepator(nu ca sunt mare expert acum) nu ieseam pe extern sa postez la teme de genul , postam la spam si cam atat:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus