Off-topic L17

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cred ca lumea 17 va avea nevoie reala de acest topic;)
Liber la spamat!:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa iasa paladinu si vorbim dupa de farmat :D plus cele 3 sate de barbari pe care le-am visat azi-noate langa satuletzu meu... plus toate satele alea frumoase cu minele bine crescute si cu gard portocaliu... :D:D:D
 

DeletedUser

sa iasa paladinu si vorbim dupa de farmat :D plus cele 3 sate de barbari pe care le-am visat azi-noate langa satuletzu meu... plus toate satele alea frumoase cu minele bine crescute si cu gard portocaliu... :D:D:D

Hmm bun asa ))
 

DeletedUser

ca zici de sate de barbari..cand am intrat eu pe 16 eram inconjurat de vreo 4 sate lipite de mine sper sa am bulanu' asta in continuare :))
 

DeletedUser

doamne ajuta :D eu ma multumesc cu 3 in harta mica. sunt suficiente in primele 5 zile :D
 

DeletedUser

Cine credeti ca va scoate prima data LC?Dupa mine :))
pacat ca-s la faculta dar cred ca eu scot primu de pe serv.Poate nu ma duc vineri(joi sigur nu merg), ca sa am un start bun ;)
 

DeletedUser

daca iva intra gabytza ..sau kimosabe :)) ei ii vor face primii...ca si pe 16 :)) ...
 

DeletedUser

daca nu mai sunt sate de barbari ajung si doi ca apoi mai imi fac colegi;)
 

DeletedUser

sunt multi ocupanti la postul asta acum.eu am fost abia a doua pe 16 cu cai, dar kimo deja avea un avans considerabil de vreo 30 de cai cand abia scosesem eu 1 :))))
 

DeletedUser

de kimo pot spune ca a tras de calutii aia la inceput de numa :| .....:)) cand eu ma bucuram la farmat gen "2000. 2000. 2000. " el avea deja prada "20000. 20000. 20000. " ..si si-a meritat locul 1 mentinut pana cand s-a lasat de jos ...:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus