Off topic lumea 7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si a facut un egal steaua...eu ma asteptam sa o ia peste bot in ultimele secunde sincer...

dar mai era si vorba aceea cu : ".... sa fii, noroc sa ai" :p
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Pai deja e discriminare ... totusi sa nu uitam ca la craiova sunt mai multi decat in toata tara :)))))
 

DeletedUser

stii Gabitza care e partea buna la ei: ca sunt mai uniti decat noi, si se respecta mai mult ca noi....eu am prieteni buni cativa din ei ( de aceea ziceam ca nu fac discriminare)...si ce daca sunt in craiova?

in Lunca sau pe Canal are care curaj sa intre?...iti zic eu ca nu
 

DeletedUser33163

stii Gabitza care e partea buna la ei: ca sunt mai uniti decat noi, si se respecta mai mult ca noi....eu am prieteni buni cativa din ei ( de aceea ziceam ca nu fac discriminare)...si ce daca sunt in craiova?

in Lunca sau pe Canal are care curaj sa intre?...iti zic eu ca nu

Si eu am unii prieteni,dar nu multi...majoritatea se dau mari si tari si sunt destul de enervanti

PS:Azi cand jucasem fotbal,a venit un caine pe teren,si nu se speria de minge,dadea si o impingea cu capu,apoi cand pasam intre noi alerga dupa ea...si cand dadeam suturi,el nu se ferea...era haios si enervant in acelasi timp :))
 

DeletedUser29025

buna ziua spre seara :)
liniste pe aici , suparati toti pe craiova ?=))
adevarul adevarat e ca repriza 2 au jucat bine, dar ....fotbalu e pe goale :D

hai Stiinta ! ... langa fc-ul meu mi-as dori sa o vad :)))
 

DeletedUser29025

nu prea mai misca decat ceva barbari :)
doar cativa de astia periculosi mai misca si apoi se dau mari cat sunt ei de buni , stii faze de alea : toti contra 1 :)):confused:
si apoi rapoarte peste rapoarte cu "trofeele lor " (sate) :(

ce zici , face ceva hagi la galata ? eu ma cam indoiesc :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
si chiar daca nu o sa faca, nu o sa fie huiduit si injurat cum este la romani.. pentru turci el este un idol :)
 

DeletedUser33163

eu sunt suparat,ca am dat ieri 10 lei pe bilet la astra-targu mures sa vad cum s-au cacat pe ei ploiestenii :(
 

DeletedUser29025

si chiar daca nu o sa faca, nu o sa fie huiduit si injurat cum este la romani.. pentru turci el este un idol :)

cam asa ceva :D
oricum a fost 0-0 , prima repriza am vazut si eu, au avut vreo 3 ocazii sa dea gol, dar n-a fost sa fie :D
speram data viitoare :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus