Off topic lumea 7

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Aici putem discuta despre orice altceva, dialoguri care nu se incadreaza intr-o tema anume. Pentru a evita "post-huntingul" voi sterge periodic mesajele si o vom lua de la capat. Discutiile vor fi lejere, degajate, va rog insa sa pastram o decenta unii fata de altii (nu voi permite atacuri la persoana, limbaj vulgar, jigniri). Multumesc de intelegere.
 

DeletedUser

satimens.jpg



radeti si va minunati .. dintre toate satele omul asta ia doar alea de 50 pct .. nu e capabil sa ia altele :))
 

DeletedUser

ce sa ii faci ma ... un om fara cap ... si mai grav ca el nu isi da seama ca eu acum il atac pe joc pt ce a facut el in realitate .. scarba de om .. eu plec de pe l7 ca mi-e sila de unu ca el
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pe tine sunt suparat :(

adex, fa si tu o treaba utila pe forumul asta si trece topicul asta ca "Important" ca mi-e lene sa dau scroll pana aici . Mersi ! :))
 

DeletedUser20252

ce sa ii faci ma ... un om fara cap ... si mai grav ca el nu isi da seama ca eu acum il atac pe joc pt ce a facut el in realitate .. scarba de om .. eu plec de pe l7 ca mi-e sila de unu ca el

Nu inteleg cine te-a pus sa te intorci?
Stiai ce e aici,oameni cu bune si rele,ca fiecare om.
Bine ca esti tu fara de greseala si un om foarte cinstit.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
lasa ca iubi nu stie sa iti faca asa cum stiu eu ... eu am all inclusive, masaj, tot ce iti doresti :D
 

DeletedUser33089

cei ma gaby ai pietre din acelea speciale pt masaj?:D

ma enerveaza vremea asta schimbatoare..ieri a si nins la mine nu mai inteleg nimic :(
acum o saptamana erau 25 de grade acuma daca sunt mai mult de 4 grade:confused:
gaby ai facut cumva ceva cu vremea?:mad:dispozitiv ceva de bruiere a norilor :D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pai cine crezi ca sunt eu ma? oi fi eu un superzeu pe jocul asta, dar in realitate nu am cum sa fiu, si sa influentez vremea sau alte chestii d-astea naturale :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus