Off-topic

  • Autor subiect DeletedUser7708
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu va impacientati,a zis ca in ianuarie il redeschide :rolleyes: . Probabil ca au probleme si nu au habar sa le rezolve *sad*
 

DeletedUser

Doar tu nu sti ca nu e o problema tehnica ?Cred ca dupa cum se vede fac un inventar .
 

DeletedUser

Se va redeschide Off topicul, nu cred ca TT isi va permite sa il tina inchis. Dar mai e muuult din ianuarie si cum nu am primit o data precisa ptr redeschidere. In plus sper ca redeschiderea Off topicului sa fie insotita si de o serie de masuri noi, ca doar ptr asta s-a inchis.
 

DeletedUser184

da - offtopicul s-a redeschis astazi si dupa cum zice nihilius cu o serie de masuri.
conform descrierii sectiunii:

ATENTIE:
1. fara provocari - de nici un fel (fie si ele subtile)
2. fara manifestari nationaliste - de nici un fel
3. fara discutii in 2 (doi)
4. regulamentul se aplica ca si pe celelalte sectiuni
5. temele noi aprobate de moderatori
 

DeletedUser

Nu prea pricep la ce se refera :

5. temele noi aprobate de moderatori

Imi poti da un indiciu :D ?
 

DeletedUser

adica poti face teme noi cate vrei.....dar pe subiecte diferite.....daca sunt 2 cu acelass subiect,atunci e declarat spam...
 

DeletedUser4610

cam greut sa iti dai seama din moment ce propozitia nu are predicat...
 

DeletedUser

adica poti face teme noi cate vrei.....dar pe subiecte diferite.....daca sunt 2 cu acelass subiect,atunci e declarat spam...

adica habar n-ai ce zici..

Vrea sa spuna ca trebuie sa ceri acordul unui moderator inainte de a deschide o tema..
 

DeletedUser

nu,vrea sa zica faptul ca moderatorii sunt deacord cu crearea altor teme
dar regulile(de la 4.)spun ca nu ai voie sa deschizi doua topicuri pe acelas subiect,decat daca una a fost inchisa.....daca gresest,corectati-ma
 

DeletedUser

Eu inca astept un raspuns de la lamine :D .

------------
adica poti face teme noi cate vrei.....dar pe subiecte diferite.....daca sunt 2 cu acelass subiect,atunci e declarat spam...

NU cred deloc , nu are nici o legatura cu ce a zis lamine.

-----------

Cum a zis takeshi , poate ca a uitat predicatul si propozitia (practic , fara predicat nu este propozitie) ar suna asa :

Temele noi trebuie aprobate de moderatori .

Sau poate :

Temele noi sunt aprobate de moderatori
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1. fara provocari - de nici un fel (fie si ele subtile)
2. fara manifestari nationaliste - de nici un fel
3. fara discutii in 2 (doi)
4. regulamentul se aplica ca si pe celelalte sectiuni

Astea nu imi spun mie nimic legat de subiectul a 2 teme. Sunt doar niste reguli simple legate de comportamentul jucatorului in acest .. topic OFFtopic.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus