Offtopic L4 - Octombrie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5970

Nu, Ionut nu vine cu tine. Nu o sa vezi un Master jucand alaturi de cel care injura in zori de zi 200 de persoane.
 

DeletedUser14245

nai ma sanse
daca nu ai echipa calumea nai sanse ca aia ataca si de la 300 de ore daca afla ca esti roman:)))
 

DeletedUser

nai ma sanse
daca nu ai echipa calumea nai sanse ca aia ataca si de la 300 de ore daca afla ca esti roman:)))

Vai Ionutule, mama! Te dai de gol, ha? De fapt, daca stau sa ma gandesc...Mi'ai spus de cateva infractiuni pe care le facurati in aceasta vara pe speedurile lor.

Sa fie d'acolo? :mad:
 

DeletedUser14245

Vai Ionutule, mama! Te dai de gol, ha? De fapt, daca stau sa ma gandesc...Mi'ai spus de cateva infractiuni pe care le facurati in aceasta vara pe speedurile lor.

Sa fie d'acolo? :mad:

cristi cristi cu banul global:)
si eu cu vreo 10 banuri dar nu se pun:))
 

DeletedUser

ha ha ha, uite cum ziceati voi ca eu injur de mama focului si voi luati ban :D:D:D hai lasati o balta, voi aia corecti
 

DeletedUser14245

ha ha ha, uite cum ziceati voi ca eu injur de mama focului si voi luati ban :D:D:D hai lasati o balta, voi aia corecti

ti am zis eu tie ceva vreodata?
mam luat eu de tine? ca injuri?
gabby e cel care se ia nu eu
si nu am luat banurile ptr injuraturi (nu toate) :D:D:D:D:D
 

DeletedUser

:D:D:D:D bravo bravo, ai dreptate man, calm calm, da la un moment dat cam se duce si calmul si tot, eu tot va astept care vreti, deci l41, nord vest, k40 cel mai bine, uratul13 acolo
 

DeletedUser14245

:D:D:D:D bravo bravo, ai dreptate man, calm calm, da la un moment dat cam se duce si calmul si tot, eu tot va astept care vreti, deci l41, nord vest, k40 cel mai bine, uratul13 acolo

deci cred ca ar treb sa primesc niste scuze:D
ca atunci cand ai injurat tot masterul mai injurat si pe mine si nu e frumos ca eu nu te am injurat
 

DeletedUser

:D:D:D e pai asta a fost mai demult, acum am capatat si eu mai multa experinta:D:D da tot injur :D:D bine, doar provocat nu altfel, da, inca nu ai venit sa mi arati daca te pricepi pe . net cu strainezi, da, cred ca mai bine ramai pe . ro :D:D mai sigur pentru tine
 

DeletedUser14245

:D:D:D e pai asta a fost mai demult, acum am capatat si eu mai multa experinta:D:D da tot injur :D:D bine, doar provocat nu altfel, da, inca nu ai venit sa mi arati daca te pricepi pe . net cu strainezi, da, cred ca mai bine ramai pe . ro :D:D mai sigur pentru tine

:)))
cate runde am jucat eu pe speed nai tu atatia dinti in gura:p
cauta la runde speed vechi
ro.runn3r.
 

DeletedUser

stai linistit ca nu am nevoie sa caut nimic, nu ne dam rotunzi da? vom vedea la finishul l4 care vor ramane in picioare si care nu, aici nu e speed
 

DeletedUser

mersi desteptului care a vorbit sa ma innobileze aia pe . net, f frumos, de la 96 de ore, de 100k puncte, mersi inca o data
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus