Offtopic L4 - Octombrie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

deci tu ai fost magarul, nu i nimic, inca ceva, transmite cui ma ataca, ca poate si o ia fraierul mai am 40 de ore, deja am zid lev 16 si ceva trupe, acum o sa vedem cu ce ataca tovarasul, nu de alta da a atacat cam cu multe secunde intre nobili, iar daca a trimis nobilii doar cu 1000 t , atunci o sa si o ia :D:D sau o sa mi rupa capu, esti ......je...
 

DeletedUser

Quantity: 512 0 0 0 0 0 0 0 1
Losses: 512 0 0 0 0 0 0 0 1

uite tovarasu perete ghost.......din pacate.......s a cam dus :D:D:D asa ca, inca mai ma mentin
 

DeletedUser

astia sunt prosti rau aici :D:D nu se ridica la asteptari sincer :D:D dar, se fac magarii ca si pe la noi
 

DeletedUser

credeam si eu ca i ceva de capul lor da sa vezi panarama, daca le dai mesaj sa intre in trib intra, daca le dai doar invitatie nu intra ca se rusineaza :D:D mor de ras, daca i vezi cat de prosti sunt, mai am dat si de romani, care, unii au ales sa plece la dusman, de fapt vreo 15 au iesit si au plecat la dusman, stai sa vina nobilii sa i vezi pe urma cum dau ei baietii inceput nou
 

DeletedUser

credeam si eu ca i ceva de capul lor da sa vezi panarama, daca le dai mesaj sa intre in trib intra, daca le dai doar invitatie nu intra ca se rusineaza :D:D mor de ras, daca i vezi cat de prosti sunt, mai am dat si de romani, care, unii au ales sa plece la dusman, de fapt vreo 15 au iesit si au plecat la dusman, stai sa vina nobilii sa i vezi pe urma cum dau ei baietii inceput nou

pe zi ce trece esti tot mai penibil :D
 

DeletedUser14245

credeam si eu ca i ceva de capul lor da sa vezi panarama, daca le dai mesaj sa intre in trib intra, daca le dai doar invitatie nu intra ca se rusineaza :D:D mor de ras, daca i vezi cat de prosti sunt, mai am dat si de romani, care, unii au ales sa plece la dusman, de fapt vreo 15 au iesit si au plecat la dusman, stai sa vina nobilii sa i vezi pe urma cum dau ei baietii inceput nou

astia sunt romanii cand nu te astepti pac backstabb:)
http://ens1.tribalwars.net/guest.php
n00b? contra toata harta b-) oricum castigam:)

ne batem si cu romanii:)))
 

DeletedUser

Sir Cornish
il stii pe asta? e roman?

sor90in........tu esti desteptule penibil, da? te bagi in seama, ca musca in cacao, vezi poate iesi verde de acolo, da , mai bine stai acolo si mananca pana te saturi
 

DeletedUser14245

Sir Cornish
il stii pe asta? e roman?

sor90in........tu esti desteptule penibil, da? te bagi in seama, ca musca in cacao, vezi poate iesi verde de acolo, da , mai bine stai acolo si mananca pana te saturi

il stiu doar ca a vrut sa ma spioneze si iau murit spionii:D
 

DeletedUser

Adrian D. e cumva Michael scofield de pe speedurile noastre autohtone?..sau e o simpla coincidenta la avatar?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus