OLDTKLvs. BURNvs.~fr~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ai uitat pe cineva: Bafta ORGOLIO :D

Alianta= OLD+SPQR+CRASH+ORGOLIO :D
 

DeletedUser17854

Lumea 20 se transforma usor usor intr-un razboi mondial?

Coalitia SPQR + OLDTKL + CRASH + ORGOLIO impotriva nemtilor din BURN ... deja devine interesant :))
 

DeletedUser13059

ma faci de ras :))


Side 1:
Tribes: OLDTKL
Side 2:
Tribes: BURN, ~Fr~

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 79
Tabăra 2: 416
Diferență: 337

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57
Tabăra 2: 36
Diferență: 21

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 712,592
Tabăra 2: 3,419,807
Diferență: 2,707,215

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 558,465
Tabăra 2: 345,591
Diferență: 212,874

chart



bravo ... si voi ne bateti :(
 

DeletedUser

oooo e bine statistica :))) inobilam nu doar vorbe, raul sa pui si tu mereu cat o statisca aici in fiecare zii :D
 

Deleted User - 556077

manie noroc cu razboiul asta ca iesisei din peisaj pe extern :))
 

DeletedUser

oooo da:)) daca pierd satele din mijlocu vostru nui mare pierdere va revansati voi cu alte sate:)))

:)) crezi ca cer sprijin sa apar niste amarate de sate care sunt in mijlocu lui BURN :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17854

Ai vazut? Cum i-am pronuntat numele cum a aparut! :eek:

La subiect ce sa mai zic... momentan cred ca si la voi se dau atacurile de proximitate... inca nu s-a ajuns la ceva organizat :)
 

DeletedUser34828

oooo da:)) daca pierd satele din mijlocu vostru nui mare pierdere va revansati voi cu alte sate:)))

:)) crezi ca cer sprijin sa apar niste amarate de sate care sunt in mijlocu lui BURN :))

mai manie ,sa imi fie cu iertare dar tu habar nu ai de acest joc si iti tot dai cu presupusul...mai intai invata sa inobilezi un sat si dupa poti sa iti expui si punctul tau de vedere.
pana atunci lasa pe cei "mari"sa discute si nu mai bruia atata acest topic.
scuze de off-topic.
 

DeletedUser13059

aici ii razboi de inobilare interna mai mult .. nu stiu ce atata agitatie ... ce era de valoare a venit in burn restu ramane carne de tun
 

DeletedUser17854

dar stii si tu..carnea aia de tun implica niste trupe pierdute pe acolo ..niste timp acordat pe acea granita...

daca stai bine sa analizezi in acest moment burn are de pierdut, cel putin din punct de vedere diplomatic :)
 

DeletedUser

:) BURN o sa piarda mult mai mult, au ajuns pe locul 1 din recrutari de la inamici acum nu mai merge
 

DeletedUser

clar .. eu zic sa dam stergere cont de acum .. adica .. tot e inevitabil ca o sa pierdem nu? dupa spusele unor minti luminate
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus