OLDTKLvs.-SPQR-VS.SPQA

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Deleted User - 556077

e cam vechi razboiul..

abia acum a aparut pe forum?:)

sau sunt eu prost informat :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Asta pentru ca nu m-am implicat eu destul :)

Dar dupa sarbatori se schimba foaia...

Nici la voi nu e cine stie ce, sunteti avantajati doar de faptul ca singurul razboi il aveti cu noi si va permiteti sa va tineti toate trupele pe o singura granita. Dar nu-i nici o problema , toate se rezolva in timp ;)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Pai daca ar fi prea usor ne-am lasa de joc nu? Noua ne trebuie competitie serioasa ca ne plictisim altfel, asa ca apucati-va acolo de treaba :D
 

DeletedUser

ironia e ca: voi de top 5 si noi de top 10 , noi OLDTKL mereu va sterpelim cate un sat =))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ironia e ca: voi de top 5 si noi de top 10 , noi OLDTKL mereu va sterpelim cate un sat =))

Si asta iti ofera satisfactie enorma nu? :)))

Ti-am mai explicat ...aveti un singur razboi.. deci aveti un mic avantaj , care totusi nu va mai dura mult timp :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
In fine... dupa sarbatori o sa imi dedic timpul acordat jocului si toata atentia asupra voastra :D Sa vedem apoi ce si cum :p
 

DeletedUser

si voi aveti spioni la noi si noi la voi , exista si solutia ca acest razboi sa se termine peste 1 an chiar 2..
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Spionii conteaza prea putin intr-un razboi :) bineinteles daca ai un cont-spion in conducerea adversa se schimba situatia ! :))
 

DeletedUser

cand era tarberele militare mereu voi aveati numele pe ele '' slabi astia din OLDTKL'' tot slabi mai suntem ? :D :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nu ma pronunt, insa in urma unei cercetari prin granita voastra, nu prea am gasit nimic sa ma impresioneze :))

Pentru mine cercetare = atacuri de "recunoastere" :)
 

DeletedUser

:) depinde , chiar daca nu recunoasteti suntem niste inamici organizati , asai?:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus