Omerta or nothing !

  • Autor subiect DeletedUser1195
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

e fuga....au fugit cu satele in sprinare ca asta au stiut sa faca cand au vazut ca au adus tribul la sapa de lemn....marii lideri bogdanel si muchi....au distrus justul
 

DeletedUser

eu am 1 idee mai buna :))
facem 2 triburi mari si late pe clasuica si incepem razboiul... asa terminam poate lumea mai repede ;))
 

DeletedUser

da buna idee :))
desi unii jucatori am avut surpriza ca inca sa nu stie sa atace :)) atac ful cu 3 nobil si in al 2 lea atac ful cu 2 nobili =))
 

DeletedUser12026

asta chiar ar fi tare :)) ,haideti toti in knight si ii rupem =))
 

DeletedUser

eu as spune hai toti pe knight ca siasa vati schimbat voi liderii si alte porcarii facute peacolo:D
 

DeletedUser

da nu cei din knight sunt problema... a fost o replica data domnului Raptor , a fost una mai ironoca!

oricum concluzia e ca nu cred ca se va face fuziunea de care ati scris voi!
 

DeletedUser

atacam ec, de multa vreme , vad ca acu le mai trebe un trib de uameni la ei, poate asa reusesc sa ne mai ia 2-3 sate :D:D:D
 

DeletedUser12026

eu zic sa se faca ..si asa lumea e pe duca ..sau sunt prea mari orgoliile ?
 

DeletedUser12026

pacat ..chiar ar fi frumos sa vad asa ceva ..macar sa ne mai distram si noi ..si asa clasica hiberneaza de mult..
 

DeletedUser

am rabdare si urmaresc de ceva vreme clasica din umra ( pt ca nu am postat pe forumul extern) insa acum ma simt unul dintre membri vechi si parerea mea conteaza la fel de mult ca si a celorlalti!
 

DeletedUser

relax... am elucidat misterul... raca si punerea membrilor la incercare a fost acest zvon dupa cum banuiam!
 

DeletedUser

Capul sus, se pare ca nu degeaba si-a castigat Omerta respectul si admiratia mea :)

Baieti si fete fiti pozitivi, sunt sate de luat cu carul :D nu dusmanul e intre satele voastre ci voi in jurul satelor lor, iar daca vreun trib poate face fata atunci voi sunteti aia cat timp exista unitatea vestita al Omertei.


lordkiller ~NMZ~

de acord cu lord.

Legat de ceea ce au facut cei din JB, mai bine citez ce ii scrisesem unui amic ajuns prin EC in prezent odata cu marea stramutare.

[4/7/2010 11:56:14 PM] xxx: vroiam sa te anunt despre fuziunea jb cu ec
[4/7/2010 11:56:26 PM] xxx: probabil ai aflat
[4/7/2010 11:59:41 PM] Casper: da, banuiam ceva inca de acum cateva zile cand am vazut circulare trimise in JB
[4/7/2010 11:59:58 PM] xxx: aha
[12:00:01 AM] Casper: o miscare aiurea oarecum, au cam dat harta peste cap
[12:00:11 AM] xxx: a fost una in cre se spunea sa nu atacam ec si invers
[12:00:20 AM] Casper: da
[12:00:26 AM] xxx: voi ce veti face acum?
[12:01:07 AM] Casper: habar nu avem :) nu am discutat, probabil asteptam ca EC-ul cu muschii umflati si instigati de David sa ne caute nod in papura
[12:01:31 AM] xxx: david nu mai reprezinta nimic
[12:01:35 AM] xxx: parerea mea
[12:01:53 AM] xxx: voi cu omerta ce diplomatie aveti?
[12:02:51 AM] Casper: a facut catev miscari nu gresite, tampite, incepand cu Bric de s-a ales praful de un trib de top. Nu credeam ca acest trib va ajunge sa se milogeasca de EC ca sa supravietuiasca
[12:04:06 AM] xxx: uite ca s-a intamplat
[12:07:16 AM] Casper: oricum e incredibil. Nu intelegeam inainte cum a ajuns JB-ul sa se bata cu Just, apoi cu Lupii, acum cu Omerta. Numai cineva fara caracter poate sa faca lucrurile de asa natura incat sa-i manipuleze jucatori impotriva fostilor camarazi.
 

DeletedUser

da doar atat! probabil ca sa mai anime oleaca lumea adminii sau apucat de sotii si lansat zvonuri!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus