Omerta or nothing !

  • Autor subiect DeletedUser1195
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mistretul06 astăzi la ora 00:39 Citat Astept acordul conducerii de a parasii tribul in 48 ore..Multumesc!
adaescu astăzi la ora 01:32 Citat ai de cedat niste sate,parca eu asa stiu,altfel vei fi considerat tradator...
mistretul06 astăzi la ora 01:39 Citat ok si ce sate doriti sa cedez?
placebo7 astăzi la ora 01:43 Citat le poti lasa la cine vrei tu din EC
CIOBIBUBU astăzi la ora 01:44 Citat satele care le ai obtinute din inobilare interna man .. apoi poti pleca ... !!
AM VENIT IN EC fiindca clica de aicea a innobilatorilor interni sa isi continue munca ,50% din contul adaescu e din inobilari interne ,spor la treaba daca vei mai putea!
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Side 1:
Tribes:
Players: adaescu

Side 2:
Tribes: ~E.C~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 2,727
Tabăra 2: 1,191
Diferență: 1,536
Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 29,735,425
Tabăra 2: 10,699,804
Diferență: 19,035,621

P.S. NU VA AMBALATI E MAI BINE ACUMA LUCRAM DIN INTERIOR CEI CARE MAI AVEM COLOANA VERTEBRALA!AM FOST MEREU CONTRA LASILOR SI INDIVIZILOR FARA CARACTER SI ACUMA NE TRADAM ISTORIA PENTRU A FACE TRIB CU ACEST INDIVID!
 

DeletedUser

nu stiu ce sa zic. Eu nu am nimic impotriva celor care ia sate din innobilari interne. Este in logica firii, trebuie sa le ia cineva.

Este doar absurd sa le ceri atunci cand respectivul sau respectivii vor sa plece la aliati. In realitate este doar un motiv de a impiedica parasirea tribului in cazul in care respectivul/respectivii intentioneaza acest lucru din varii motive.

Ca sa nu mai spun ca rubrica de "parasire trib" de la EC are lacatul pe ea.
 

DeletedUser

nu stiu ce sa zic. Eu nu am nimic impotriva celor care ia sate din innobilari interne. Este in logica firii, trebuie sa le ia cineva.

Este doar absurd sa le ceri atunci cand respectivul sau respectivii vor sa plece la aliati. In realitate este doar un motiv de a impiedica parasirea tribului in cazul in care respectivul/respectivii intentioneaza acest lucru din varii motive.

Ca sa nu mai spun ca rubrica de "parasire trib" de la EC are lacatul pe ea.

adica, pleci, esti atacat pentru ca nu ai anuntat, ce tare....:)
 

DeletedUser33862

aline,oricand se poate face o noua rubrica :)
si din ce auzi,mai vor multi sa plece :)
 

DeletedUser

aline,oricand se poate face o noua rubrica :)
si din ce auzi,mai vor multi sa plece :)

cel mai bine fiecare sa isi aleaga un viitor mai bun pentru el decat sa ajunga la masinile de inobilat intern

nu am ceva impotriva celor care inobileaza intern, am ceva impotriva celor care iau numai ei sate si nu le impart si tribului....sunt impotriva celor care daca sunt in conducere si au anumite privilegii iar ie profita de pe urma asta si cresc, in timp ce altii stau si nu afla nimic.
 

DeletedUser13188

super tare,......nu am citit ditamai topicul ...dar miroase PRAF de PUSHCA.....

sa vina shampania sa marcam evenimentul.....

....ce fuziuni...ce aliante.....sa sara scantei

..... asa se juca odata triburile....

poate ma agit aiurea ...ca deh razbel in clasic sa se cutremure harta...nu a mai fost demult....si la cate rateuri am vazut........


de vina intotdeauna au fost ....ECOLOGISTI :)))))))))
 

DeletedUser13449

Nu v-a informat Silviu pe toti?...

Neata! ce se intampla fratilor aici gata a trecut postul si va faceti de cap:)....nu intru si eu 2 zile si vad harababura pe forum ...11 pagini...in 1 zi:|....pff nu am mai vazut asa de la Rascoala din 1907 incoa'
Apropo' pe mine nu m-a contactat nimeni in legatura cu fuziunea inca...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9509

fuziune?nu cred ca va fii vorba despre asa ceva...asa e clasica era moarta de mult timp,trebuie sa inceapa un razboi modial aici sa ne simtim si noi mai vii in aceasta lume virtuala.
 

DeletedUser

fuziune?nu cred ca va fii vorba despre asa ceva...asa e clasica era moarta de mult timp,trebuie sa inceapa un razboi modial aici sa ne simtim si noi mai vii in aceasta lume virtuala.

pai nu se incepe cu razboie ci mai degraba cu improscare de noroi ca asa ne place noua romanilor! Daca nu putem obtine ceva pe calea dreapta facem orice (ca-i manarie sau afacere) dar tot obtinem ce ne-am propus :D
Romanu dintodeauna a fost si va ramane pana la moarte descurcaret in toate iondiferent de mijloacele folosite :))
Scopul scuza mijloacele!!!
 

DeletedUser1195

Eu nu am deschis aceasta discutie ca sa ii judec pe cei din ~E.C~. Din punctul lor de vedere au obtinut ce au dorit: infiltrarea printre satele noastre. Nu au reusit asta atunci cand au incercat prin forte proprii, nu au reusit sa cucereasca de la noi mai multe sate decat noi de la ei (dupa cum arata statisticile), dar au reusit prin aceasta miscare a unor fosti jucatori Omerta.
Pe acesti jucatori din Omerta nu ii inteleg.
Cand am intrat in lumea clasica marginea lumii era k 63, unde e si primul meu sat, Alberta Magna. Acolo am intrat aproape toti, acolo au venit Sorin , lacry , Godzillaa si am format un cluster. Apoi ne-am mutat toti in k 52 si k 62. Am reusit sa formam trei clustere care de-a lungul timpului s-au dovedit inexpugnabile.
Inevitabil unii jucatori, destul de multi s-au lasat de joc. Printre ei , din pacate si Sorin. Stiu, fiindca eu am dat contul lui Sorin ca cel putin o treime din satele lui le-a luat Bogdan3L. Si uite, am ajuns la ce nu pot eu nici intelege, nici admite: din satele astea care au fost ale lui Sorin si care se afla printre satele noastre, de aici o sa ne atace Bogdan?
Cand cei trei jucatori au plecat in Just am inteles. Nu erau de acord cu politica tribului nostru, au gasit un trib care ne era aliat, au plecat; e dreptul lor.
Dar miscarea de acum e indreptata impotriva noastra si creaza un avantaj celor din EC adversarii nostri istorici. De aceea o consider o tradare si nu pot sa o inteleg, nici sa o accept.
Sigur ca noi vom lupta pana la ultimul sat, dar iti lasa un gust amar cand fostii tai colegi infig cutitul.
Eu stiu ca nu voi putea replica, de aparat ma voi apara atat cat voi putea, numai ca eu personal nu voi putea ataca vreunul dintre acesti trei jucatori. Nu pot apasa pe butonul de atac. :)
 

DeletedUser

dap

Triburile UNITED, ~NMZ~, C-WAR, Lupii si Omerta vor fuziona in maxim 2 saptamani, timp in care se vor pune la punct anumite probleme interne specifice fiecarui trib.
De asemenea, reprezentatii viitorului nou trib au discutat cu Knight, si au ajuns la o intelegere privind formarea unei familii intre cele doua triburi mari ale clasicii, ei, si noul trib format, al carui nume nu a fost inca perfect stabilit.

Restul de diplomatie il vom stabili dupa ce se va incheia procesul de fuzionare.

intr-adevar, discutiile au fost finalizate in 2 saptamani vor aparea rezultatele
cele buna !
 

DeletedUser13188

ce infiltrari....ce diplomati........

ASTA e UN JOC ...FRUMOS in care CEL MAI BUN sau mai BUNI castiga

e UN- JOC

multora ...(cred ca o spun a mia oara....chiar daca o sa imi iau ban de la admi(n)ratorii mei.....) le place sa faca CHAT....sa...faca schimb de sate,...pt o "configuratie " cat mai frumoasa pe harta.

aia sunt pt mine niste LOSERI.

jucatori MULTI CONT.....sau CONTURI de milioane (cu faima) VANDUTE...la diferiti PAPAGALI care nici macar nu stiu sa joace decat sa bage CONT PREMIUM ca deh...merge si asa...e "regulamentar"


VOI CEI VECHI (stiti la cine ma refer)...cum draq de suportati ca orice papa lapte sa va faca politica....sau ...nu stiu ce aliante

odata ...demult....imi dadeam toate satele si ma luam in gura cu oricine pt ADAESCU...ca deh. cel pe care stiu merita asta

acum nu mai bag mana in FOC ca e e el pe cont,....fara suparare.

acum o luna sau cam asa ceva...aud ca a intrat..........MASTERS...si i s-a dat nu stiu ce cont in EC....

pai daca tipul ala e masters (desi poate fi .....nu am avut o parere prea buna despre el )...io sunt CASTILLO...


in rezumat....ce vreau eu sa spun (traducere )

JUCATI TRIBURILE...si lasati AGRICULTURA....




unii or sa spuna de ce draq ma agit aiurea ca eu nu mai sunt in clasic.....

ei bine...NU VA BUCURATI DEGEABA ;P
 

DeletedUser

sunt curios, daca tot vroiau sa ne atace, de ce nu au facut direct jb cu noi, de ce au intrat in ec?

pentru ca sunt lasi fricosi si slabi....mare plan ce au facut.
 

DeletedUser33811

atata timp cat aici se fac afirmatii nefondate la adresa knight sunt on topic.
 

DeletedUser13449

va rog acest topic nu are legatura cu disensiunile dintre c-war si knight, daca sunt.

fiti on topic

Gata fetelor(marianciobi vs.ggmc) lasati off-topicul ca nu vad legatura cu ce se discuta aici!....daca aveti samanta de scandal faceti un topic separat Porumbei vs Soimi...sau cum vreti sa le ziceti voi!
O zi buna!
 

DeletedUser

Gata fetelor(marianciobi vs.ggmc) lasati off-topicul ca nu vad legatura cu ce se discuta aici!....daca aveti samanta de scandal faceti un topic separat Porumbei vs Soimi...sau cum vreti sa le ziceti voi!
O zi buna!

multumesc silviu....:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus