Omerta or nothing !

  • Autor subiect DeletedUser1195
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Silviu sa nu fii victima colaterala..ai uitat cand JUST dadea in anisia la greu?stiu asta ca prin cineva aveam si eu vreo 100 de sate de sprijin la anisia ...crezi ca acuma cineva de acolo iti va fi prieten adevarat?nu tati ca sa parafrazez ,,Moscova nu crede in lacrimi''
 

DeletedUser

gresesti Silviu. Numele nu este un stres. Poate pozitia unor sate este un stres, dar acum s-au mai relaxat lucrurile.
Doar atacurile C-WAR asupra lui Dalsym, Lory0 si mynick si nu numai ne-au determinat sa facem miscarea de acum 3 saptamani. In rest daca era un stres altceva, nu treceau 4 luni de la ultima "confruntare" NMZ vs C-WAR.

Dar suntem off topik, asa ca ....
 

DeletedUser

Nu va trece mult si EC va plati pretentiile de sate ale ,,sefilor,,fostului JB cu pielea fostilor aliatii care cred inca in vorbele lor si din cate am auzit United si NMZ nu mai cred demult oare cine mai ramane??
 

DeletedUser

Bogdane, Omerta e tot aici si va fi. SI NMZ-ul la fel va fi, indiferent de "trocuri" pardon, trucuri ieftine. :) (Stii tu de ce ma refer la NMZ, si daca nu stii intreaba-ti noua conducere...:) )
Asa ca...tot degeaba.
Nu satele conteaza, oamenii conteaza. Exact asta nu s-a inteles. Si exact de asta s-a facut topicul acesta.
 

DeletedUser

pt Bogdan0l conteaza satele nu oamenii, dupa cum toti au observat din moment ce a inceput sa posteze s-a luat de numele oamenilor, de faptul ca stie multe despre ei si vai domle sa nu zica mai multe, sa arunce cu noroi, ceva inteligent nu am vazut sa posteze
 

DeletedUser

offf Silviu, deja ma uitam de nobili, am crezut ca zici de joc ::))))


nu ai tu atatia nobili stai linistit



Incerc sa citesc si sa inteleg ce doamne iarta-ma se petrece pe aici. A luat-o lumea clasica razna?

Cu ce drept se iau decizii legate de un trib fara ca acesta sa stie? Oare am spus eu vreodata ca C-WAR mai poate sa fie sub acelasi acoperis cu NMZ?


David ce se intampla cu tribul care te-am indrumat cu totii sa il pastrezi?

Acestea sunt doar cateva intrebari la care poate se gaseste cineva sa raspunda.

Niciodata nu am crezut ca am sa ajung sa citesc pe acest forum asa ceva...

S-a distrus o familie si un trib pt niste interese personale meschine... Asta nu o puteau face decat niste oamnei fara caracter.... pacat

Daca vroiati sa animati lumea clasica o puteati face si sub alte forme nu nascocind minciuni si bagand intrigi intre jucatori.
 

DeletedUser

ptiu drace, ai inviat ::)))

LA MULTI ANI !!!

legat de noi doi sub acelasi acoperis (e o expresie plastica, ma refer la NMZ si C-WAR, fara intentia de a se crede ca noi insemnam aceste triburi), probabil cine a postat asta a facut o gluma.

Sau probabil nu a vrut sa fie o gluma, a vrut sa arate grotescul unei situatii.


Niste dusmani istorici se unesc pentru a ataca pe la spate vechi camarazi, e valabil pentru ambele triburi care s-au unit, ca si cum Casper s-ar uni cu Anisia ::)) e impotriva naturii ::))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ptiu drace, ai inviat ::)))

LA MULTI ANI !!!

legat de noi doi sub acelasi acoperis (e o expresie plastica, ma refer la NMZ si C-WAR, fara intentia de a se crede ca noi insemnam aceste triburi), probabil cine a postat asta a facut o gluma.

Sau probabil nu a vrut sa fie o gluma, a vrut sa arate grotescul unei situatii.


Daca niste dusmani istorici se unesc pentru a ataca pe la spate vechi camarazi, e valabil pentru ambele triburi care s-au unit, de ce nu s-ar uni si Casper cu Anisia ::))

acum ati inteles treaba, de ce nu putem face pact cu diavolul ca sa scapam de tradatori si oameni de nimic. de ce sa mai existe ei pe clasica....pe urma putem relua totul de unde l-am lasat
 

DeletedUser

ptiu drace, ai inviat ::)))

LA MULTI ANI !!!

legat de noi doi sub acelasi acoperis (e o expresie plastica, ma refer la NMZ si C-WAR, fara intentia de a se crede ca noi insemnam aceste triburi), probabil cine a postat asta a facut o gluma.

Sau probabil nu a vrut sa fie o gluma, a vrut sa arate grotescul unei situatii.


Daca niste dusmani istorici se unesc pentru a ataca pe la spate vechi camarazi, e valabil pentru ambele triburi care s-au unit, de ce nu s-ar uni si Casper cu Anisia ::))



Am sa te rog sa iti vezi lungul nasului si sa ai respect. Nu uita ca nu vorbesti in nici un caz cu... exa ta... sau cu pustimea din coltul strazi. Daca ai ceva de comentat pe tema deschisa de albertus e ok, daca nu... cauta alt topic. Aici nu esti bine primit.


Iar de murit... anisia nu moare niciodata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu imi dadeam cu parerea in discutia asta inainte ca tu sa apari pe aci`. Dar esti bine primita si tu.

Daca am spus ai inviat !! nu am fost ironic. Pur si simplu vazand update-urile de la profilul tau, anisia mai joaca pana la xxx, anisia mai joaca pana la yyyyy, ultimul termen fiind 15.02, mi-am exprimat doar surprinderea.
 

DeletedUser

Deci sa revenim la subiect. Restul discutiilor gen uimire sau ironii sunt in plus.
 

DeletedUser

reveniti la subiect altfel voi cere sa fie inchis topicul, aici nu e disputa dintre nmz si c-war...
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
corect sa revenim la subiect :)
mai astept caracterizari din partea omertei...:) inca pot sa mai fiu facut in multe feluri :)
stiu ca puteti
aici e disputa intre ec si omerta....nu intre c-war si nmz
 

DeletedUser

David ce se intampla cu tribul care te-am indrumat cu totii sa il pastrezi?

Acestea sunt doar cateva intrebari la care poate se gaseste cineva sa raspunda.

Niciodata nu am crezut ca am sa ajung sa citesc pe acest forum asa ceva...

S-a distrus o familie si un trib pt niste interese personale meschine... Asta nu o puteau face decat niste oamnei fara caracter.... pacat

Daca vroiati sa animati lumea clasica o puteati face si sub alte forme nu nascocind minciuni si bagand intrigi intre jucatori.

Si totusi...anisia nu primeste un raspuns din partea lui David?
 

DeletedUser

Decat ironii ieftine mai bine ati pune mana si a-ti face ,,pactul cu diavolul'' mai repede iar la momentul oportun mai suntem inca catva care avem coloana vertebrala ,ne vom alatura si noi,si astfel am scapa de aceste elemente de 2 lei care ne-au tradat istoria si idealurile!
 

DeletedUser

corect sa revenim la subiect :)
mai astept caracterizari din partea omertei...:) inca pot sa mai fiu facut in multe feluri :)
stiu ca puteti
aici e disputa intre ec si omerta....nu intre c-war si nmz

stai calm, nu ne confunda cu altii. Voi jigniti si tradati. Noi nu :)

SI aici nu e disputa EC Omerta ( vorbesc cu Bogdan3l,mandru purtator de cuvant EC......:confused: )
Aici este topicul deschis de doamna Melania pentru a denunta caracterul infam al unor jucatori.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus