OOPS! L 19 nord vest din prima seara

  • Autor subiect DeletedUser32782
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32782

O noua formula cu jucatori din fostul ~RedS~ lumea 9 si fostul ~AS~ de pe lumea 16.
Ne vom loga in NV, miercuri, 24 februarie, in jurul orei 21. Cine doreste sa ni se alature sa ma contacteze.

Vor fi acolo cu siguranta:

scorpioclod
florin224
zafiraSV
wurth218
skodahnv
subsemnatul
Hyperiongod
Patrykana

si inca cativa prieteni.

Va asteptam!
cei care vor sa intre alaturi de noi sunt bineveniti. Asteptam seriozitate!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30746

nici un membru nu mi se pare foarte stralucit, decat unu e bun restu sunt in + orcum bafta
 

DeletedUser32782

Succes tuturor! Este un nou start, imprevizibilul e necunoscuta care face ca fiecare lume sa fie diferita!
 

DeletedUser

Imprevizibilul era prin L1 L2 L3 maxim, acum sunt prea multe pre`made`uri.
 

DeletedUser

nici un membru nu mi se pare foarte stralucit, decat unu e bun restu sunt in + orcum bafta

expertule ...nu cumva faci parte din Professionals aia ?
lasa'i ma in pace sa faca ce vor ..ce tre sa vi tu sa te bati cu pumnul in piept ca aia is "in plus" .....esti mare ciumeg ca spamezi aici p forum ? fi ciumeg p harta ...si nu tre sa fi "stralucit" sa joci triburi ...daca ar juca doar "stralucitii" ar fi vreo 100 de playeri in-game ...fiecare are un inceput , nu te'ai nascut invatat


Succes cu tribu :) ..
 

DeletedUser

trib

Astăzi 18:25:46
YoZeFiNy fara suparare da tribu asta e in +=))



de unde stii tu ca e in plus?...nici nu s-a deschis lumea....tu sa demonstrezi mai intai de ce esti in stare si dupa sa vorbesti....
 

DeletedUser30746

avetri dreptate

eu YoZeFiNy cel chiumeg

eu sunt devine:( ca is n00b si nu miam dat seama cum am putut:O
 

DeletedUser

Astăzi 18:25:46
YoZeFiNy fara suparare da tribu asta e in +=))



de unde stii tu ca e in plus?...nici nu s-a deschis lumea....tu sa demonstrezi mai intai de ce esti in stare si dupa sa vorbesti....

Fara suparare, dar "+" nu inseamna numai ca " este in plus" . Poate omul s'a referit cu "tribul este in + " ca tribul este in urcare.

Off,ganditi de 2 ori :D:D:D
 

DeletedUser26258

Noroc ca mai interpreteaza cate cineva si te scoapa si pe tine yoz..
Cum e vorba aia ? Gura bate *****..
 

DeletedUser

Rahatul sau rahatul turcesc este un tip de dulciuri originar din Turcia făcut din zahăr, arome alimentare şi amidon. În ţara de origine, acest produs este cunoscut sub numele de lokum sau (arhaic) ca rahat lokum, fiind un produs foarte popular în tot spaţiul balcanic.
Rahatul are o consistenţă similară cu a jeleului, fiind însă mai solid, mai lipicios şi mai opac. Mai mult, datorită conţinutului foarte ridicat de zahăr, este mult mai dulce decât majoritatea dulciurilor, fiind mai apropiat în această privinţă de şerbet decât de jeleu

:smile:

azi m-am gandit sa imi fac bucle in par ... dupa trei ore la coafor m-am gandit ca era mai bine daca imi bagam degetele in priza , si factura pt electricitate era mult mai redusa decat coaforul ! V
:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus