Opera

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

@Psycho Dad: nu am facut nici o modificare ci cum a spus xmihail
@Sparadokos: stiu si metoda asta dar stai mai mult sa organizezi...
 

DeletedUser

@Psycho Dad: nu am facut nici o modificare ci cum a spus xmihail
@Sparadokos: stiu si metoda asta dar stai mai mult sa organizezi...


Chiar b3st m-a invatat cum sa dau aceste atacuri facand doar niste setari la browserul Opera...Ciudat pt ca pe .net nu sunt interzise aceste "tactici", chiar le folosesc mai ales pe speed (http://ens1.tribalwars.net/guest.php app sunt #2 asa sa ma laud :D)...

Cred ca niste explicatii ar fi foarte utile si binevenite...

Cu stima, MirifiCu

Mirificu, facut niste setari, dezactivarea anumitor functiuni, samd, inseamna modificari de browser. Faptul ca nu selectezi per fiecare atac in parte nr de unitati si destinatia, face modul asta de joc ilegal.
La multitabbing, pentru fiecare atac, va trebui sa treci prin procesul de selectare/confirmare.
In cazul tau, cu ce ai invatat, nu o faci.
Din cate stiu metoda e ilegala si o practici pe barba ta.
 

DeletedUser

@Psycho Dad: ai inteles gresit...selectez pt fiecare atac in parte nr de uniti smd si nu am facut nici o modificare la browser.Cred ca te referi la acel "bug" cand dezactivai o "chestie" si dupa dadeai 4 clickuri si plecau 4 atacuri fara sa selectezi pt fiecare atac armata cu care sa ataci...ei bine, aceasta metoda nu mai merge de mult timp/
 

DeletedUser370

si mie imi merge opera...
app...cum bag pachet grafic pe opera? pls...cine stie sa-mi dea va rog un mesaj...ca nu prea citesc tot forumu...:)
 

DeletedUser

mirificu a spus:
Aveti idee de ce nu imi merge browserul opera cand vreau sa accesez triburile.ro?

Pe alte server nu am probleme.

Daca nu ai rezolvat problema reinstaleaza opera dar mai intai ii dai unistal si te duci acolo unde fusese instalata si stergi si ramasitele de pe acolo rr la pc si instal opera si totul va fi ca inainte. Am avut si eu problema asta:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca nu ai rezolvat problema reinstaleaza opera dar mai intai ii dai unistal si te duci acolo unde fusese instalata si stergi si ramasitele de pe acolo rr la pc si instal opera si totul va fi ca inainte. Am acut si eu problema asta:)

la Mozilla mie nu mi-a mers. Am dat unistal si am instalat si versiunea 3.
 

DeletedUser

suport

mozila merge mai bine daca nu ai multe programe inregistrate in el :cool:si multa ditractie
 

DeletedUser

cmihail a spus:
la Mozilla mie nu mi-a mers. Am dat unistal si am instalat si versiunea 3.


Eu am spus ce trebuie facut la opera nu mozila :). In ori ce caz incearca sa dezinstalezi si sa stergi si ramasitele din program files si dupaia sa reinstalezi:)
 

DeletedUser

Daca nu ai rezolvat problema reinstaleaza opera dar mai intai ii dai unistal si te duci acolo unde fusese instalata si stergi si ramasitele de pe acolo rr la pc si instal opera si totul va fi ca inainte. Am acut si eu problema asta:)

o sa incerc asta :) merci
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus