Operatie reusita ... pacientul mort.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cum vine asta :
Atac un satuc.
Rezultatul:

Agresorul a castigat:
Noroc 12 %
Agresor:
Numar >10
Pierderi >10
Normal prada 0/0
_________________
Aparator:
Numar >0
Pierderi >0



:confused:
Cum vine asta ce am castigat ?
 

DeletedUser

iti zice ca ai castigat deoarece ai norocul pozitiv
:)

In ceata am fost, in ceata sunt, ... Ma lumineaza cineva. Ma doare in cot de 13 lancieri - apropo am mai trimis 3 de proba. Da intreb asa ca principiu cand o fi sa trimit cateva mii sa stiu de ce si cum

PS satu' e parasit :eek:
 

DeletedUser299

In ceata am fost, in ceata sunt, ... Ma lumineaza cineva. Ma doare in cot de 13 lancieri - apropo am mai trimis 3 de proba. Da intreb asa ca principiu cand o fi sa trimit cateva mii sa stiu de ce si cum

PS satu' e parasit :eek:

bogeco ai 234 pct.....de unde vine asta cu cateva mii?:eek: (poate in cateva luni) stiu ca tie frica ....da nu tre sa exagerezi...stai linistit ca nu te ataca nimeni;):rolleyes:
 

DeletedUser

bogeco ai 234 pct.....de unde vine asta cu cateva mii?:eek: (poate in cateva luni) stiu ca tie frica ....da nu tre sa exagerezi...stai linistit ca nu te ataca nimeni;):rolleyes:

Pentru cine ma priveste de aproape vede ca nu sunt naiv. stiu ca nu voi produce sute de trupe in scurt timp da ma tre de pe acum sa stiu care sunt principiile jocului si daca sunt coerente continui daca nu, va invit sa imi partajati resursele si PA ;)
 

DeletedUser

@ hades nu mai posta aberatii... daca iti mor toti soldatii dar ai noroc inseamna ca primesti raport ca esti invingator?

@ bogeco dacai ai avut cel putin 1 supravietuitor inseamna ca ai castigat lupta. cum tu nu spui decat: trupe >10 ; pierderi >10 nu pot sa idi dau un raspuns de care sa fiu 100% sigur pentru ca nu stiu ce s-a intamplat.
poate ai trimis 19 si au murit 11 sau poate ai trimis 11 su au murit toti ca nu avea cum sa iti moara 12 :D
 

DeletedUser

@ hades nu mai posta aberatii... daca iti mor toti soldatii dar ai noroc inseamna ca primesti raport ca esti invingator?

@ bogeco dacai ai avut cel putin 1 supravietuitor inseamna ca ai castigat lupta. cum tu nu spui decat: trupe >10 ; pierderi >10 nu pot sa idi dau un raspuns de care sa fiu 100% sigur pentru ca nu stiu ce s-a intamplat.
poate ai trimis 19 si au murit 11 sau poate ai trimis 11 su au murit toti ca nu avea cum sa iti moara 12 :D

aberatii?....mai intai demonstreaza dupa sa vorbesti!
:p
gata cu speculatiile!
eu am explicato data.... popa nu bate toaca de 3 ori pentru o baba surda
 

DeletedUser

Cum vine asta :
Atac un satuc.
Rezultatul:

Agresorul a castigat:
Noroc 12 %
Agresor:
Numar >10
Pierderi >10
Normal prada 0/0
_________________
Aparator:
Numar >0
Pierderi >0



:confused:
Cum vine asta ce am castigat ?

nu ai castigat nimic, deoarece acela nu avea resurse si nici nu ai atacat cu nobil ca sa ii cuceresti satul... am raspuns peste ceilalti pentru ca am observat ca ai intrebat "ce am castigat"...
 

DeletedUser

Sa ne intelegem:

Satu era parasit
Am trimis 10,
Am pierdut 10
Am avut noroc cu caru (12 % )
Am fost declarat invingator.

Daca nu mai era nimeni pacolo cine i-a omorat pe amărâţii mei ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

poate avea zid

In fine un raspuns logic !

OK, sa inteleg ca un zid poate sa provoace moarea a 10 lancieri ? indiferent de cati batausi sunt inauntru ? Daca satu e parasit pot fi totusi luptatori inside ?


Am facut acum o simulare
daca zidul e de nivel 1 trimiti 10 , mor 6 cu noroc 0. Daca ai noroc 15 mor doar 5. Daca e de nivel 2 cu tot norocu din lume dau ortu popii incercand sa escaladeze peretele .... OK, make it sense

Dar, viu si spui: de ce am fost declarat invingator .... :((
 

DeletedUser

un zid la nivelul 2 , cu noroc 12%pentru aparator omoara fix 10.
intr-un sat parasit pot exista trupe doar daca sunt trimise suport de altcineva
practic nu ai fost invingator.. dar avand in vedere ca zidul nu este considerat trupa.. poate calculatorul gandeste ca intr-o lupta 10 contra 0 cel cu 10 e invingator. sau poate se aloca automat tiplul de invingator deoaree ataci un st parasit. dar te intrb? conteaza ca spune ca esti invingator sau conteaza ce trupe au murit si cate au mai ramas si ce o sa faci pe viitor?
 

DeletedUser

un zid la nivelul 2 , cu noroc 12%pentru conteaza ca spune ca esti invingator sau conteaza ce trupe au murit si cate au mai ramas si ce o sa faci pe viitor?

Exact asta e ideea. nu m-am gandit sa fac o simulare cu zid pana nu ai zis tu aici. ok asta e explicatia Multumesc !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus