Operatiunea Monstru

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14250

voi nici nu aveti sate langa abc ..ce e cu caterinca asta?
o sa vedeti ca armada si abc vor domina categoric aceasta lume!
sa nu uite gtc: a fost o lectie de joc in mai putin de 3 zile!!!...


Aici ai dreptate. abc nu trebuia inclus in statistica.
 

DeletedUser14250

Tu nu degeaba au cuvantul "magie" in nick, ca iti faci iluzii singur ca sunteti cei mai buni!
De cand a inceput jocu, mai exact din 19 decembrie 2007, tu te lauzi ca ati cucerit de la Armada (ex. TRX) cu 13 sate mai mult decat au luat ei de la voi si de la DEF cu 70 mai mult. Asta-i momentu in care ma tavalesc pe jos de ras.

Paragraful acesta e valabil si pentru adversari care din 19 decembrie 2007 au cucerit cu X sate mai putin...
In concluzie , domnule fanescu, cam toata lumea 4 va impins catre "tavaleala pe jos de ras". Sper sa va reveniti curand.
 

DeletedUser

Aladine, de ce nu pui in statistica si TNT - ul, tribul tau de origine?
Tin minte ca va luam sate la greu pana v-ati refugiat speriati la sefu' Cgal sa va salveze...


..mai exact pina, am pus eu botul la vrajeala unora si am facut tot posibilul sa opresc actziunile gastii lui UV1921, contra voastra..:((,,,.o lasam sa continuue treaba, erai vizitator pe L4.
 

DeletedUser9288

Aladine, de ce nu pui in statistica si TNT - ul, tribul tau de origine?
Tin minte ca va luam sate la greu pana v-ati refugiat speriati la sefu' Cgal sa va salveze...

prin TNT doar am trecut tribul de origine e NOA daca te intereseaza
 

DeletedUser8266

Aladin...lasai in pace sa se bucure de circul care il fac.

Daca lor li se pare ceva de laudat sa tradezi...atunci ce sa le mai ceri?
 

DeletedUser

Armada prin vechiul TRX a aratat nu doar odata ci de fiecare data ca stiu sa joace doar prin tradare, au tradat nu un aliat ci doi, joaca nu cu jucatori pe granita ci cu tradatori in spatele granitei, asta sunt, asta ii caracterizeaza.

cdef mosule, dupa doi ani n-ai invatat inca care paladin are efect in aparare, trimite mosule 100 de paladini la fanescu ca poate poate se intampla ceva ... da n-ai ce sa astepti da la unul cu 800 de sate.

uv1921 ... niciodata nu vei face fata unui aladin, unui lord gaga, unui goldencity sau robertone, daca nu era TRX sa-ti salveze gasca la ora asta erai out of L4, multumitii lui lawyerro pentru sitterele de la hack, vertigo, armany sau blueeyes ca altfel nu stiti sa jucati. de la egal la egal ca jucator esti cu 10 clase sub oricare din cei mentionati.

raw1986 stai linistit ca ne-am invatat lectia. GTC ramane pe harta cat va putea, se schimba regulile jocului insa nu ne speriem. serviti-va cat mai puteti ca sa va puteti lauda la statistica.

Rog membrii GTC si Master sa inceteze cu polemica, nu ajuta cu nimica. N-are rost sa animam externul pentru un tradator. Spor la joc.
 

DeletedUser27056

aici ai dat-o in vrajeala ieftina!
satele care s-auluat au fost luate pe o actiune a 2 triburi care nu au nici o treaba cu fanescu...ceea ce a luat fanescu nu cred ca avea sprijin la ceea ce au atacat acele 2 triburi..dar iti inteleg dezamagirea, fiidca comparand ceea ce ai zis acum o luna cu ceea ce se intampla azi...nasol
iar cei pe care iai enumerat tu acum sunt si ei pe joc datorita faptului ca trx si-a facut mila de tnt si i-a lasat sa traiasca, asa ca uv era dar ei nu mai erau
 

DeletedUser7708

cgal, să ştii că şi TRX a avut trădări de genul, oricine mai vechi din TRX îţi poate confirma cazul Innarius, dacă nu e şters, sigur mai e şi acum topicul cu el la P&P L4. În plus de asta, poate nu am fost eu foarte atent, dar fanescu nu a fost revendicat de ei.
 

DeletedUser

raw esti pe langa rau, daca nu stii ceea ce s-a intamplat cu TNT nu te baga. de la egal la egal vechiul TNT contra ceea ce a ramas din Masoni condusi de uv1921 cei din TNT nu pierdeau. Cand a intervenit TRX si le-a deschis inca o granita la TNT obligandu-i sa lupte in 2 directii uv si gasca au luat sate, cand a intervenit GTC cu aparare uv si gasca n-au mai luat nimica. Cati au ramas din vechiul Mason acolo ? uv1921, hackvirus pe sitter la lawyerro fiindca pierdea sate, vertigo care e singurul care misca. Restul unde sunt ? unde e gasca de soc a lui uv cu care ameninta ca rupe tot GTC-ul ?

n-am dat vina si nu voi da vina pe fanescu pentru satele pierdute la granita, e cam greu sa strangi mii de defensive pentru satele infiltrate sau satele de pe granita izolate atunci cand ai in minus vreo 20.000 de sate. TRX fara satele RF-ului nu ar fi reusit niciodata asa ceva. Insa eu pot sa-ti zic o chestie, istoria se repeta. Tine minte ca TRX a ajuns pe locul 1 printr-o fuziune si a stat bine acolo pana au inceput sa tradeze ba pe unul ba pe altul dupa care au picat fulgerator. Armada e pe locul 1 in urma unei fuziuni, nu comentez motivul raptorilor de a face treaba asta insa politica este aceasi, oameni diferiti, aceasi politica. Sa nu va mirati daca intr-o buna zi veti cadea din nou, multiconturile nu va vor salva la infinit.
 

DeletedUser

cgal, să ştii că şi TRX a avut trădări de genul, oricine mai vechi din TRX îţi poate confirma cazul Innarius, dacă nu e şters, sigur mai e şi acum topicul cu el la P&P L4. În plus de asta, poate nu am fost eu foarte atent, dar fanescu nu a fost revendicat de ei.

nu-l va revendica nimeni da hai sa fim seriosi, nimeni in afara de Armada nu are necesarul de defensiva ca sa-l sustina. ca mai are sprijin si de pe la alte multiconturi aflate in siguranta prin alte triburi nu comentam. e alegerea lui ce a facut, degeaba incearca sa o intoarca ca nu l-am dus in granita ca una ca alta cand el era mai tot timpul pe galben. A avut granita trx-ului langa el si nu a dat un atac, dupa ce s-a impins granita jumate de continent vrea si el in granita. Come on ... Oricarui trib daca i se intampla asta il dai in spate cu 10 pasi din cursul actual. I se poate intampla si DEF-ului si Masterului si celor din Armada. Nu e imposibil, trebuie doar organizat cum trebuie. Felicitari lor ca au reusit.
 

DeletedUser27056

cgal stiu f bine ce a fost cu tnt-ul asa ca...daca nu ma insel chiar tu la acea vreme ai vorbit cu trx ca sa se pastreze pnaul intre trx si gtc...de mult asta
trx nu a picat fulgerator, motivul a fost fiindca au plecat unii si s-a format tribul abc ca de altfel erau tot pe 1..dar le-a prins bine aceasta decadere fiindca au muncit ca sa ajunga din nou pe locul 1
acu ca sa nu mai intram in atatea polemici...la faza cu statisticile...asa a fost acum poate peste o luna sau doua vor fi in favoarea voastra, e bine ca acest razboi are parte de actiune, e frumos
 

DeletedUser5970

Fanescu nu a fost revendicat de nimeni, asa cum nici vangx. nu a fost revendicat de Master dar era evident ca este manevra noastra... nimeni nu este pe harta de ieri, nu se vrea revendicat, ok...
Curand, vor ajunge atacurile Master pe fanescu, sprijinul nostru pentru membrul familie =GTC=... vor fi atacurile din Sud contra apararea din Nord, isi vor da cap in cap acasa la fanescu, cine are de castigat de aici ? cred ca doar fanescu, mai urca putin la inamici invinsi.
E normal ca GTC sa piarda sate, au fost recrutari in ultima vreme, intr-o zona noua pentru ei, pana se sudeaza relatiile vor mai pierde sate, asa cum si Master a pierdut sate in favoarea DEF atunci cand cei din -=Q=- ni s-au alaturat. Am pierdut la inceput, am recuperat pe parcurs, in prezent fiind in fata lor... asa ca, eu zic ca e prea devreme sa scoateti sampania de la rece.

Bafta.
 

DeletedUser

@Cgal, vad ca vorbesti din presupuneri; n-are rost sa faci supozitii referitor la cine mai joaca din echipa mea si cine nu.
Felicitari daca jucatorii tai sunt toti activi in formula originala, inseamna ca ai stiut sa-i mobilizezi.
Dar daca nu e asa, mai bine abtine-te sa-ti dai cu parerea despre altii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ar fi multe de zis dar ca sa incetam cu polemica aiurea si cu frustrarile din trecut sau despre cine e activ pe ce conturi va mai zic un singur lucru si inchei: Haide Poli ! La revedere.
 

DeletedUser

cdef mosule, dupa doi ani n-ai invatat inca care paladin are efect in aparare, trimite mosule 100 de paladini la fanescu ca poate poate se intampla ceva ... da n-ai ce sa astepti da la unul cu 800 de sate.

.

..nepoate, sunt de la tzara si nu prea le am cu calc..:))..dar ti-as fi recunoscator sa ma ajutzi sa inteleg cum vine treaba cu PALADINUL...??..cum SPRIJINA paladinul ca multzi care ii intreb, numai aiurea ma-nvatza..:)

AJUTA-MA nu ma lasa ..daca este ** pe MESS, sau tel .,.numai ajuta-ma.

PLAtesc gras..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9288

despre echipa aia de care ** voi aici uv1921 armay burly vertigo hackvirus deci in acest moment daca ii controlez iti pot demonstra prin rapoarte ca majoritatea satelor le sunt goale dar pt ca exista si alte probleme se mai amana tintele alea
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: fanescu

Side 2:
Tribes: =GTC=
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 69
Tabăra 2: 6,408
Diferență: 6,339

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 68
Tabăra 2: 65
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 774,737
Tabăra 2: 61,664,287
Diferență: 60,889,550

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 763,271
Tabăra 2: 716,250
Diferență: 47,021

image.php






Echitabil nu ?! MONSTRU !!!!!!!!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: anduzz

Side 2:
Tribes: =GTC=
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 2,436
Diferență: 2,406

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 4
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 307,343
Tabăra 2: 23,763,342
Diferență: 23,455,999

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 148,558
Tabăra 2: 41,111
Diferență: 107,447

image.php


fanescu partea a 2 :D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus