Opinii - Lumea Speciala

  • Autor subiect DeletedUser47449
  • Data de început

DeletedUser47449

Buna,

Eu nu cunosc jucatorii care joaca aici...dar as putea sa-mi las o mica opinie dupa cele vazute pana la momentul actual.Las un mic `joc` aici poate vin si restu sa isi spuna opiniile sau parerile deoarece vad forumul specialei putin plictisitor :p

Jucatorii cei mai temuti:
1-
2-

Jucatorii tai favoriti:
1-
2-

Jucatorii cei mai frumosi :$
1-
2-

Jucatorii cei mai frikisxD
1-
2-

Jucatorii care iti plac cel mai putin:
1-
2-

Jucatiri cu potenta sub top10:
1-
2-

Triburile tale preferate:
1-
2-

Triburile care nu iti plac deloc:
1-
2-

Triburile cu cea mai mare sansa de a inchide lumea:
1-
2-

Cei mai buni conducatori:
1-
2-

Cei mai rai(inexperti) conducatori:
1-
2-

Incep eu...desi eu am vazut foarte putin pana la momentul actual.


Jucatorii cei mai temuti:
1- Robert Lewandowski. ( se pare ca stie sa isi faca treaba)
2- hiotikiri battousai (desi a fost mic cand altii erau mari...a recuperat si sper sa ii depaseasca)

Jucatorii tai favoriti:
1- hiotikiri battousai (nu ma dezamagii ;D)
2-

Jucatorii cei mai frumosi :$
1-Electra
2-Doidedoi

Jucatorii cei mai frikisxD
1- Gonzalo (ma consider destul de friki XD)
2- hiotikiri battousai

Jucatorii care iti plac cel mai putin:
1- Keemo. ( Pacat de contul ce l-a preluat)
2- Codrut96 ( stie el ;D )

Jucatiri cu potenta sub top10:
1- hiotikiri battousai
2- Google?

Triburile tale preferate:
1- OB
2- BS (desi sunt puncte rosii ambele triburi se vad bine organizate)

Triburile care nu iti plac deloc:
1- Loko (Nimic personal...insa au prea multe academii sau cum se numesc in rest par OK)
2- Merc (Sper sa treaca peste problemele ce le-au avut si sa-si revina )

Triburile cu cea mai mare sansa de a inchide lumea:
1- Loko
2- OB (cantitate versus organizare)

Cei mai buni conducatori:
1- sunt prea nou sa fi intalnit
2-

Cei mai rai(inexperti) conducatori:
1- Keemo. (Fara experienta din pacate si prea impulsiv/a)
2-
 

DeletedUser42593

Cine esti tu gonzalo ? Ca nu am auzit de tine deloc incat sa iti dai cu parerea despre cine este pe contul Keemo. acum?
Fata aia e castigatoare de 3 lumi cu echipele ei.
Baiatul care este co-player acolo anul trecut in niste sondaje era in top 5 pe .ro
Mi-ar fi rusine in locul tau sa ies in public pe extern aici si sa postez in necunostinta de cauza despre niste jucatori care au facut istorie pe jocul asta aici la noi.
Eu zic sa stai in banca ta si sa iti tii parerile acide pentru tine si pentru "cei ca tine"

Salut la restul,
Scuze de inactivitatea mea din ultimii ani dar chiar nu mai pot tine pasul pe nici o lume.
 

DeletedUser39777

Jucatorii cei mai temuti:
1- sorin1212
2- assac

Jucatorii tai favoriti:
1- bunica din jamaica
2- dinamovistu ionut

Jucatorii cei mai frumosi :$
1- eu
2- tot eu


Jucatorii care iti plac cel mai putin:
1- nu dam nume, in general tradatorii si cei care au 10 conturi de suport.
2-

Triburile tale preferate:
1- Merc
2- Loko

Triburile care nu iti plac deloc:
1- da
2- nu

Triburile cu cea mai mare sansa de a inchide lumea:
1- OB
2- Loko

Cei mai buni conducatori:
1- magnatu
2- ramses81

Cei mai rai(inexperti) conducatori:
1- -
2- -
 

DeletedUser44692

Hahahha asta este buna
Mai Gonzalo , tu ori te faci ori esti. Cum poti spune atatea aberatii, toate la un loc?!
hiotikiri battousa = ala habar nu are sa lanseze un trenulet sau sa isi bage un script in meniul rapid
Robert = se stie
codrut96 nu cunosc
electra, doidedoi = doua frumoase , care te-a cucerit?
keemo. = am ajuns la keemo si de ce nu iti place merc. Pai hai ca te lamuresc eu de ce . Pentru ca te-a aruncat afara ca pe o masea stricata, Pe tine si contul 13keca , ala pe care stai sitter si te umfli in pene ca rupi lumea in doua, pana cand se vor sesiza adminii si vei lua block tu si conturile tale fantoma. In cateva cuvinte daca ai fi tacut era mai bine.
In locul tau mi-ar fi rusine sa ma afisez aici cu pareri cand de fapt este doar frustrarea ta ca ai ramas pe langa. Invata sa respecti si poate vei avea posibilitatea sa te integrezi intr-un trib activ. Spui ca iti place OB si BS, dar te-ai intrebat daca tu le placi? .
Cunosc detalii despre ce ai combinat in Merc, ai incercat in toate chipurile sa destabilizezi tribul.Ai dat mesaje la jumatate de trib , ai acuzat intemeietorul tribului de diverse lucruri.

Baiatule , invata pana nu este prea tarziu. Nimeni nu doreste in tribul sau o persoana care creeaza discutii si incearca destabilizarea echipei. Tu nu stii ce este o echipa, asa cum nu stii ca deciziile unei conduceri se respecta, iar daca ai ceva de spus nu faci scandal public ci pur si simplu stai de vorba cu conducerea incercand sa gasesti o rezolvare la problema pe care o ai(tu ai multe probleme).
Pentru mine nu contezi pentru ca nu ne intersectam, dar voi avea grija pe unde te vad sa anunt eventualii intemeietori ce fel de persoana esti.
 

DeletedUser47449

Este evident ca nu trebuie sa va placa sau sa fiti de acord cu opinia mea....este doar o opinie personala.Pot sa am jucator favorit pe unu de 500 puncte daca imi place cum joaca.
Jucatorii care iti plac cel mai putin: sunt jucatorii care-mi plac mai putin si imi pasa prea putin cate conturi au , cate lumi au castigat sau cate barbare au atacat.Este foarte simplu ;) Keemo. a fost o dezamagire pe speciala nu doar pentru mine....a preluat un cont cu ferma 30 cand restu aveau ferma la 19 si tot ce a facut a fost inobilarea lui de ce nu DUPA ce s-a barbarizat :)

O sa venit sa-mi spuneti despre adversarii invinsi....repet...i-a lasat cont cu ferma 30 si toate atacurile ce le-a avut pe el/ea au fost sparte de catre deff-ul tribului.Deci mare lucru` nu a facut
 

DeletedUser41102

Interesant rau topicul asta, chiar astept si alte opinii , pana acum eu is de acord cu toate
 

DeletedUser

Hahahha asta este buna
Mai Gonzalo , tu ori te faci ori esti. Cum poti spune atatea aberatii, toate la un loc?!
hiotikiri battousa = ala habar nu are sa lanseze un trenulet sau sa isi bage un script in meniul rapid
.


guilty as charged :d
ca sa nu ma mai bage lumea in discutii...Me Noob
nu stiu ce-i veni lui gonzalo :)
Have fun :)
 

DeletedUser47449

Eu nu am spus ca esti pro sau noob...doar ca , din cati am cunoscut pana acum mi-a placut cum joci...fara conturi pe care sa le farmezi cu au altii ai farmat cat nu au farmat multi....ai inobilat atacand nu cadouri si nu ai cerut nimanui altora sa iti curete sate....e o opinie personala si ei vin sa-mi spuna cate lumi castigate sau sau cat de profesionali sunt :)

Si eu am 7 lumi castigate , 12 pierdute si 4 abandonate dintr-un total de 2 jucate :) 3 pisici un porc si 12 gaini ce nu pun oua.Ce legatura are trecutul cu opinia fiecaruia despre LUMEA SPECIALA ???
 

DeletedUser42593

Este evident ca nu trebuie sa va placa sau sa fiti de acord cu opinia mea....este doar o opinie personala.Pot sa am jucator favorit pe unu de 500 puncte daca imi place cum joaca.
Jucatorii care iti plac cel mai putin: sunt jucatorii care-mi plac mai putin si imi pasa prea putin cate conturi au , cate lumi au castigat sau cate barbare au atacat.Este foarte simplu ;) Keemo. a fost o dezamagire pe speciala nu doar pentru mine....a preluat un cont cu ferma 30 cand restu aveau ferma la 19 si tot ce a facut a fost inobilarea lui de ce nu DUPA ce s-a barbarizat :)

O sa venit sa-mi spuneti despre adversarii invinsi....repet...i-a lasat cont cu ferma 30 si toate atacurile ce le-a avut pe el/ea au fost sparte de catre deff-ul tribului.Deci mare lucru` nu a facut

Prietene, esti total dezimformat.
Cand a preluat acel cont fieraria era 12, ferma era 15, iar trupele depaseau 20k.
Stai in banca ta acolo ca esti prea mic sa iesi in fata cu astfel de dezimformari.
 

DeletedUser47449

Sunt mic si rau...prietene.Joci Speciala sau doar te plictisesti si stai pe extern? daca joci poti opina fara nici o problema , nimeni nu o sa se supere...doar ce-i ca voi care se cred buni :$ cati jucati pe un cont ? 5-7? nu v-a are nimeni treba asa ca nu va mai bagati in seama....topicul nu s-a deschis sa se vorbeasca despre Kemo sau cum se numeste.....nu va mai credeti atat de importanti (singuri)
 

DeletedUser47474

Prietene, esti total dezimformat.
Cand a preluat acel cont fieraria era 12, ferma era 15, iar trupele depaseau 20k.
Stai in banca ta acolo ca esti prea mic sa iesi in fata cu astfel de dezimformari.

Ferma era 15 dar trupele depaseau 20k, lamureste-ne!
 

DeletedUser44692

Ha ha ha , gonzalo, gonzalo , daca cineva se crede important acela esti tu. Ai deschis topicul asa sa te bagi in seama , si sa o arati cu degetul pe keemo, cum am mai spus din frustrare. Vii aici cu pareri despre persoane pe care nu le cunosti. Ii faci `publicitate` lui hiotikiri battousai ca si cum ar fi cel ai de temut, cand de fapt e pe langa. Daca vrei pot sa iti aduc discutii de la conferinta voastra care sa argumenteze(cu tot respectul pentru persoana in cauza, dar de temut inca nu este). Tu spui ca esti mic si rau si noi trebuie sa ne speriem?!Pai tu esti bun, mic si rau doar pentru cativa la care le`ai stat pe cont si ai facut ce ei nu stiau sa faca, Pentru restul esti un anonim care nu prezinta interes.
Pe lumea asta te-ai facut de tot rasul pentru ce ai incercat sa faci cat ai fost in tribul merc. Repet, pentru majoritatea esti doar un neica nimeni care incearca sa se afirme pe extern. Nu suntem noi care am facut tema sa ne bagam in seama. Tu esti acela
Si bagarea asta in seama o sa te duca si mai jos decat esti, pentru ca ai facut ceea ce poate fi mai rau. Ai incercat sa denigrezi o persoana ca sa vedem cat esti tu de bun.
Pe keemo o stiu multi si stiu ce poate, pe tine ... nimeni
PS. contul ala a fost lasat pentru ca avea ferma jos si nu mai avea chef white sa o refaca. Se poate verifica
 

DeletedUser47449

Ar trebui sa iesi putin in lume si sa mai lasi oile si vacile ...stiu sa pasca si singure ;) Ai habar ce este o opinie personala ? sunt 11 puncte...11 pareri sau opinii expuse acolo si tu vezi doar Keemo ? ar trebui sa mai iesi putin prin lume baiete :)
 

DeletedUser44692

Nu trebuie sa ies in lume ca sa inteleg intentia ta . Opinia aia personala a fost bine intentionata, si putin subtila, incat am reusit pana si eu, un biet cioban, s-o pricep :)
 

DeletedUser47449

Nici pe departe baiete....toata lumea poate opina despre lumea speciala si eu unu` nu ma aprind ca si altii care isi simt atacat ``profesionalismul`` .... si cand pun in ghilimele iti dai chiar si tu seama de ce ;)

Sa iti explic tie personal ca....mi se falfaie cine e Kaemo sau cum se numeste...de unde vine , cate lumi a castigat sau cati prieteni are pe facebook.Sunt 11 puncte in jocul acesta insa tu te opresti intr-unu` singur....problema o ai tu nu eu.
 

DeletedUser44692

Esti suparat tare ca te-a concediat?
Te vad putin iritat :)
Si modest pe langa (ca sa nu fiu rau si sa spun narcisist)
: Jucatorii cei mai frikisxD
1- Gonzalo (ma consider destul de friki XD)
Nopate buna gonzalo si incearca sa te linistesti, viata este frumoasa :)
 

DeletedUser47449

Deloc....si spun deloc la partea cu concediatul ....frumos sunt frumos si modest :$
Si unde vezti o problema a fi concediat din MERC ? nu e nici OB nici BS nici Loko....si nici macar nu ma concediat MERC ci Kaemo ca i-a spus cineva adevarul ca nu face nimic de cand a luat contul :)
 
Sus