Opinii - Lumea Speciala

  • Autor subiect DeletedUser47449
  • Data de început

DeletedUser44692

Deloc....si spun deloc la partea cu concediatul ....frumos sunt frumos si modest :$
Si unde vezti o problema a fi concediat din MERC ? nu e nici OB nici BS nici Loko....si nici macar nu ma concediat MERC ci Kaemo ca i-a spus cineva adevarul ca nu face nimic de cand a luat contul :)

Iar dai cu bata-n balta. Daca erai acolo ai fi avut o impresie buna .Incerci sa ridici in slavi restul triburilor cu speranta ca te vor recruta?! Aici iar gresesti , nimeni nu vrea un individ care isi vorbeste de rau fostul trib si fostul intemeietor. Nu este frumos sa scuipi in farfuria de unde ai mancat.

Multa bafta gonzalo.
 

DeletedUser47449

Farfuria unde am mancat ? :)) buah...acum mi-au spus ca esti Snokaka sau snokata si parca esti unul din conducatorii MERC-ului....esti dus baiete .))) sunt doar opinii si invitaiile altor triburi le aveam inca din inainte sa deschid topicul...aici singurul frustrat esti tu ca ti-am ingorat invitatiile de a reveni in trib....si te inteleg acum si pe tine...ai si tu o fata la cine sa ii iei apararea si profiti de ocazie...asta si ca ti-a dat drepturi de conducator te face sa crezi ca pasesti pe nori :))) Baiete...cand tu mergi odata eu deja am fost de trei ori si m-am si intors :)) stai cuminte ca nu ii are nimeni treaba....am criticat tribul LOKO doar pentru ca sunt plini de academii fara sa aibe nimeni cu mine si sa am nimic cu ei...sunt opinii si atat.Iesi putin prin lume :))
 

DeletedUser44692

Esti total pe langa, nu fac parte din Merc si habar nu am cine este snokata , asa ca nu te agita . Iar daca as fi facut parte , invitatie la unu ca tine n-as fi dat niciodata. Relax ca-ti crapa corasonul . Nu incerca acum sa te afirmi aici. Oricum singurul care te baga in seama din cand in cand, sunt eu.
Hai, zi-mi un banc care sa ma convinga sa-ti mai acord atentie :))
 

DeletedUser47449

Bancul l-ai spus tu deja XD nu aveam nevoie de atentia ta baiete....daca nu joci lumea speciala nu meriti tu atentia mea...faptul ca scri aici fara a juca dai dovada ca esti un simplu papagal :D
 

DeletedUser44692

Vezi?! ... nu-ti raspund eu, nu te baga nimeni in seama , pentru ca nu contezi
Dar cum eu am suflet mare, m-am gandit sa iti dedic o melodie , tie si celor recrutati in tribul tau nou, nout :))

[video=youtube;h07UadA3WwI]https://www.youtube.com/watch?v=h07UadA3WwI[/video]
 

DeletedUser42593

Farfuria unde am mancat ? :)) buah...acum mi-au spus ca esti Snokaka sau snokata si parca esti unul din conducatorii MERC-ului....esti dus baiete .))) sunt doar opinii si invitaiile altor triburi le aveam inca din inainte sa deschid topicul...aici singurul frustrat esti tu ca ti-am ingorat invitatiile de a reveni in trib....si te inteleg acum si pe tine...ai si tu o fata la cine sa ii iei apararea si profiti de ocazie...asta si ca ti-a dat drepturi de conducator te face sa crezi ca pasesti pe nori :))) Baiete...cand tu mergi odata eu deja am fost de trei ori si m-am si intors :)) stai cuminte ca nu ii are nimeni treaba....am criticat tribul LOKO doar pentru ca sunt plini de academii fara sa aibe nimeni cu mine si sa am nimic cu ei...sunt opinii si atat.Iesi putin prin lume :))

In Loko sunt peste 30-40 jucatori mai buni ca tine cu siguranta.
Strategia unui trib se poate modifica din mers.
Daca tu ai avea o oarecare experienta ai intelege...dar se pare ca vorbesti pe burta goala in necunostinta de cauza.
Treci pe speed daca esti asa mare jucator...sa iti rup franele
 

DeletedUser47449

In Loko sunt peste 30-40 jucatori mai buni ca tine cu siguranta.
Strategia unui trib se poate modifica din mers.
Daca tu ai avea o oarecare experienta ai intelege...dar se pare ca vorbesti pe burta goala in necunostinta de cauza.
Treci pe speed daca esti asa mare jucator...sa iti rup franele

Ia cont unde vrei tu pe speciala , cat mai aproape de mine....scrie-mi cine esti si urmareste cum te inobilez ;) altceva ma indoiesc ca ai putea face.Sa vin eu pe speed? cine te crezi sa imi ceri sa-mi consum eu timp pentru tine ? joci speciala ? spune-mi cine esti si ne intalnim fara nici o problema......restul comentariilor tale daca nu joci sunt pur spam ;)
 

DeletedUser42593

:)))
Zici ca esti un robot setat cu aceleasi cuvinte pe repeat.
Mai gonzalo...o sa te innobilez curand pe speciala, o sa vezi cand o sa iti dispara primele sate si o sa spui ca ce oare te-a lovit :)
Nu te lauda cu chestii ca stii sa faci splituri si nu mai stiu eu ce...ca exista leac pentru orice, "jucatorule"
 

DeletedUser47449

Vorba multa...saracia omului! Aici sunt , centreaza harta si arunca nobilii ;) esti doar un papagal pe extern :))
 

DeletedUser42593

Vorba multa...saracia omului! Aici sunt , centreaza harta si arunca nobilii ;) esti doar un papagal pe extern :))

Nu cred ca noi vorbim mai mult ca tine...
Cat despre fapte :)
Asa este. O sa iti dau cu harta'n cap sa pomenesti de joaca cu Loko :)
 

DeletedUser47449

Intoarcete la oi unde iti e locul si lasa jocul asta pentru cei ce stiu ;) tu esti doar un papagal.Spune nick cand il ai si nu trebuie sa te chinui tu....o sa iti dau eu cateva lectii de joc :$
 

DeletedUser

Cine esti tu gonzalo ? Ca nu am auzit de tine deloc incat sa iti dai cu parerea despre cine este pe contul Keemo. acum?
Fata aia e castigatoare de 3 lumi cu echipele ei.
Baiatul care este co-player acolo anul trecut in niste sondaje era in top 5 pe .ro
Mi-ar fi rusine in locul tau sa ies in public pe extern aici si sa postez in necunostinta de cauza despre niste jucatori care au facut istorie pe jocul asta aici la noi.
Eu zic sa stai in banca ta si sa iti tii parerile acide pentru tine si pentru "cei ca tine"

Salut la restul,
Scuze de inactivitatea mea din ultimii ani dar chiar nu mai pot tine pasul pe nici o lume.

baaaa, cine e keemo asta top 5 ma ? :))))) nu am auzit pana acum de el.
 

DeletedUser42593

Intoarcete la oi unde iti e locul si lasa jocul asta pentru cei ce stiu ;) tu esti doar un papagal.Spune nick cand il ai si nu trebuie sa te chinui tu....o sa iti dau eu cateva lectii de joc :$

esti prea jos ca sa ma mai sinchisesc sa iti raspund
** pe harta "jucatorule"
 

DeletedUser

bai du-te.. unde e legenda ? :))) si stii ca varsta aia poate fi modificata oricand sau pusa la misto..
da-mi place de tine .. tot n-am auzit de el sau ei.
 
Sus