Ordine intre moderatori

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4610

Cum exista multi moderatori pe care nimeni nu ii cunoaste, iata ce propun:
1. sa se faca un poll in care sa fie trecuti toti moderatorii, iar userii sa poata alege pe cine vor moderator in continuare ( evident, cu variante de vot multiple ).
2. dupa ce s-a stabilit cine mai ramane, sa se faca propuneri ( cu vreo 2-3 mai multe decat moderatori au fost dati afara la punctul 1 ) si din nou userii sa aleaga cine sa devina moderator.

Astfel, suntem siguri ca exista o masa mare de utilizatori ce agreeaza acea persoana, deci vom avea moderatori ce se pot impune.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1630

eu sunt pentru...sunt cativa moderatori care dau cu bata in balta des
 

DeletedUser

Si eu sunt pentru ... multi moderatori stau cu drepturile dar nici nu posteaza pe forum.
 

DeletedUser

si eu sunt pentru ! uni abuzeaza de acest drept...(vrem revolutie:))
 

DeletedUser18865

sunt jumi juma:
pentru: deoarece asa o sa fie toata lumea multumita si nu o sa mai apara o suta si o mie de topicuri pe tema asta.
contra: va dati seama ca asa ar putea deveni oricine moderator.
adica candideaza se duce la un hotel (mai ales ca sunt sarbatorile) cu net si se voteaza. dupa asta merge la un prieten se voteaza, merge in interneturi cafe se voteaza merge la orange (ca acolo e net) se voteaza etc etc
 

DeletedUser

sunt jumi juma:
pentru: deoarece asa o sa fie toata lumea multumita si nu o sa mai apara o suta si o mie de topicuri pe tema asta.
contra: va dati seama ca asa ar putea deveni oricine moderator.
adica candideaza se duce la un hotel (mai ales ca sunt sarbatorile) cu net si se voteaza. dupa asta merge la un prieten se voteaza, merge in interneturi cafe se voteaza merge la orange (ca acolo e net) se voteaza etc etc

si tu crezi ca daca un moderator,fie el si ales prin vot nu va sanctionat in cazul in care nu isi va face treaba bine?nu imi pasa cine iese doar sa-si faca treaba bine.si eu sunt pentru........:D
 

DeletedUser18865

si tu crezi ca daca un moderator,fie el si ales prin vot nu va sanctionat in cazul in care nu isi va face treaba bine?nu imi pasa cine iese doar sa-si faca treaba bine.si eu sunt pentru........:D

Atunci de ce doamne iartama ati mai facut campania asta?
Sa zicem un exemplu ( am auzit ca nu va place de ea, nu stiu de ce dar in fine) hell-ena ziceti ca nu isi face treaba cum trebuie da? Si ea daca greseste e santionata daca nu nu. La fel si in cazul acelui forumist care va deveni moderator.
 

DeletedUser

tocmai ca cel ales sa nu fie placut doar de moderatori ci si de utilizatori si sa fie respectat.nimeni nu are nimic cu hell-ena eu chiar i-am luat apararea.
 

DeletedUser18865

tocmai ca cel ales sa nu fie placut doar de moderatori ci si de utilizatori si sa fie respectat.nimeni nu are nimic cu hell-ena eu chiar i-am luat apararea.

Daca citeai cu atentie tot ce am scris eu observai ca la asta m-am referit ca nu are nici un sens.
Forumistul se putea duce lla rude la interneturi cafe la hoteluri la servici si in multe alte locuri sa se voteze.
 

DeletedUser4610

Astept sa vada topicul asta un admin...
Daca nu voi trimite ticket cu propunerea mea.
 

DeletedUser

De acord!Mi se pare o idee buna!Ar pune capat multor conflicte aiurea!
 

DeletedUser4610

Mda...
Asta este, se pare ca degeaba speram noi asa ceva.

2.8 Este interzis a se posta copia totala sau partiala a unui mesaj privat primit pe forum, in joc, sau in orice sistem de mesagerie,care contine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus