[OUT] + OUT-A vs. L13

  • Autor subiect dark labyrinth
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23963

la noi nu aveau cum sa vina din moment ce n-au primit nici o invitatie ;)
probabil unii ar fi primit dupa ce stabileam cu conducerea out care si unde se duce, ca din cate stiam noi, in momentul in care ne-am trezit cu toata harta bleu inca eram in tratative
dar nah...ce importanta mai are acum de ce sau cine a gresit, insa dupa cum spuneam mai sus, cauzele 'fortarii' au fost de natura interna :cool:
 

DeletedUser

Last week !

Side 1:
Tribes: =nBz=
Side 2:
Tribes: [OUT], [IN], Regal

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 313
Tabăra 2: 62
Diferență: 251

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,149,876
Tabăra 2: 624,825
Diferență: 2,525,051

chart





Enjoy ;)
 

DeletedUser

ULTIMA LUNA

Side 1:
Tribes: [OUT], [IN], Regal, btl
Side 2:
Tribes: ~DMC~, =nBz=, =DMC=

Timeframe: 06/11/2010 00:00:00la09/12/2010 19:18:29

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 941
Tabăra 2: 5,492
Diferență: 4,551

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,451,138
Tabăra 2: 54,970,599
Diferență: 45,519,461

chart



4 LUNI DE RAZBOI [OUT] VS =NBZ=&~DMC~

Side 1:
Tribes: [OUT], [IN], Regal, btl
Side 2:
Tribes: ~DMC~, =nBz=, =DMC=

Timeframe: 06/08/2010 23:00:00la09/12/2010 19:18:29

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,470
Tabăra 2: 17,481
Diferență: 11,011

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64,658,503
Tabăra 2: 176,365,086
Diferență: 111,706,583

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37530

Barackobama

Eu zic ca DMC-ul a castigat kontinente pana acuma,jucatori din DMC sunt mult mai activu ca noi, si mai experimentai. de Ex:Mau atacat pe mine pe Barackobama, Timp te o lunna de zile, si au stat de mine pana mau scos din K15, au dat organizt nu alan-dala ca noi. Nu sau zvarit ca noi din prima cu atacurile ei au asteptat sa ne rupen noi trupele si apoi au au intervenit ei cu atacurile. Ee nu stiu sa zic cat mai dureaza razboiul daca nu ne tezim si noi la realitate vom pierde 100% dar sunt sanse mari sa ne Revenim bafta Tuturorr!
 

DeletedUser28540

Eu zic ca DMC-ul a castigat kontinente pana acuma,jucatori din DMC sunt mult mai activu ca noi, si mai experimentai. de Ex:Mau atacat pe mine pe Barackobama, Timp te o lunna de zile, si au stat de mine pana mau scos din K15, au dat organizt nu alan-dala ca noi. Nu sau zvarit ca noi din prima cu atacurile ei au asteptat sa ne rupen noi trupele si apoi au au intervenit ei cu atacurile. Ee nu stiu sa zic cat mai dureaza razboiul daca nu ne tezim si noi la realitate vom pierde 100% dar sunt sanse mari sa ne Revenim bafta Tuturorr!

imi place ca recunosti :) :D
 

DeletedUser33745

si are si dreptate..daca s-ar putea trezi..ar tine razboiul mult mai mult, dar daca dorm in continuare...in scurt timp... raman doar 2 triburi :))

pacat ca untaru, iluzie si ceilalti nu mai scot capul pe forum =))
 

DeletedUser38237

si are si dreptate..daca s-ar putea trezi..ar tine razboiul mult mai mult, dar daca dorm in continuare...in scurt timp... raman doar 2 triburi :))

pacat ca untaru, iluzie si ceilalti nu mai scot capul pe forum =))

tilicare, untaru a dat stergere la contul lui de pe forum ;)
 

DeletedUser

tilicaru stai tu cuminte ca nu am dat stergere cont,si nu am mai zis nimic pe forum nu de rusine ca pierde tribu,in ceea ce ma priveste in zona mea nu prea zice nimeni PSS,dar cand nu ai cu cine conversa ,ce rost are sa te zbati?sa te certi cu toti cacanarii gen tu?tu ala care habar n ai nici bazele elementare ale jocului?

mai usor cu gura,cand OUT va rupea in 2 ,nu vedeai niciun NBZ ist pe extern,acum s a intors placa,doar ca esti prea prost sa recunosti,sau sa vezi asta

terminati cu aerele astea de invingatori,ca de invins grupa mea sau pe mine nu ne at invins si nici nu ne veti invinge,nu singuri cel putin,cand or veni DMC si vom fi luati din 2 parti da nu vom mai avea ce face,si ma refer la DMC ul BB ist(fostii BB) care reprezinta adevarata elita a lumii 13(in afara de noi evident)

Bafta,si sa vedem cati dintre voi veti fi pe forum cand va va bate DMC la usa,ah abia astept :D

asta daca mai ramane careva din voi pana va declara razboi....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Esti un nimeni , de ce sa ne spargem trupele in voi ? care sunteti blindati pana peste cap , cand putem lua sate cu 100 , la juma de pret ?
Ai facut bine ca ai tacut , mai stai jos in banca ta inca 1 luna , si apoi sa te vad cum iti iei la revedere de la l13 , pa
 

DeletedUser33745

tilicaru stai tu cuminte ca nu am dat stergere cont,si nu am mai zis nimic pe forum nu de rusine ca pierde tribu,in ceea ce ma priveste in zona mea nu prea zice nimeni PSS,dar cand nu ai cu cine conversa ,ce rost are sa te zbati?sa te certi cu toti cacanarii gen tu?tu ala care habar n ai nici bazele elementare ale jocului?


ajajajjajaj, nu am zis ca ai dat stergere! bine ca tu esti destept si le stii pe toate !:eek:



andreiuntaru a spus:
mai usor cu gura,cand OUT va rupea in 2 ,nu vedeai niciun NBZ ist pe extern,acum s a intors placa,doar ca esti prea prost sa recunosti,sau sa vezi asta

cand ne-a rupt? :eek: cand ne-a furat(invitati cu japca), nu rupt... si tot in nici macar o luna ne-am revenit..la un sfert diferenta de punctele voastre ....si acum ce faci, ma jicnesti...ca sa ce? sa ne arati cat de "bun" esti tu :rolleyes: (noroc ca am warn)



terminati cu aerele astea de invingatori,ca de invins grupa mea sau pe mine nu ne at invins si nici nu ne veti invinge,nu singuri cel putin,cand or veni DMC si vom fi luati din 2 parti da nu vom mai avea ce face,si ma refer la DMC ul BB ist(fostii BB) care reprezinta adevarata elita a lumii 13(in afara de noi evident)

DA, aia de au fugit ca speriatii, cand ii rupea nBz-ul :rolleyes: ahahahahahahahahahah =))))


Bafta,si sa vedem cati dintre voi veti fi pe forum cand va va bate DMC la usa,ah abia astept :D

asta daca mai ramane careva din voi pana va declara razboi....

aici nu te contrazic..stiu ca asa se va termina, dar smekeria este sa va scoatem "aerele" din cap



E trist..va uitati pe forum si inghititi in sec...si mai iesiti cate putin sa jigniti putini, luati ban, si reveniti ! :D
 

DeletedUser

lol ,ai inceput si tu sa iei asa citat cu citat ca paradox?

ba ala avea cultura ma,si e destept baiatu,nu mai copia ca nu e de tine inteligenta crede ma

Subiect incheiat,pentru mine ,de fapt pt lumea 13,inclusiv colegii tai,tot un gura mare ca nu a demonstrat NIMIC ramai.

"Aerele" de care zici nu ni le poate scoate nimeni,cei care au jucat si au avut onoare,stiu adevarul ,si in sinea lor sunt castigatori,eu sunt unu din ei.

Va asteptam,sa veniti cu tot ce puteti,da nu te baga tu sa ameninti si sa lauzi ca tot un incepator ramai oricat ai incerca sa negi asta,lasa macar pe cineva care e pe granita si a avut atacuri sa vorbeasca,nu tu...dintre toti,te rog nu te gasi tu sa faci pe "jekerul,jucatorul sau marele lider care a condus catre victore...findca esti doar un....cum sa zic asa....pamfletar

Subiect incheiat,pierzatorule
 

DeletedUser33745

lol ,ai inceput si tu sa iei asa citat cu citat ca paradox?

ba ala avea cultura ma,si e destept baiatu,nu mai copia ca nu e de tine inteligenta crede ma

Subiect incheiat,pentru mine ,de fapt pt lumea 13,inclusiv colegii tai,tot un gura mare ca nu a demonstrat NIMIC ramai.

"Aerele" de care zici nu ni le poate scoate nimeni,cei care au jucat si au avut onoare,stiu adevarul ,si in sinea lor sunt castigatori,eu sunt unu din ei.

Va asteptam,sa veniti cu tot ce puteti,da nu te baga tu sa ameninti si sa lauzi ca tot un incepator ramai oricat ai incerca sa negi asta,lasa macar pe cineva care e pe granita si a avut atacuri sa vorbeasca,nu tu...dintre toti,te rog nu te gasi tu sa faci pe "jekerul,jucatorul sau marele lider care a condus catre victore...findca esti doar un....cum sa zic asa....pamfletar

Subiect incheiat,pierzatorule


esti demn de toata mila =)) inventezi scuze, si tot ce vrei...spune si mie cand am zis eu ca sunt bun...sunt lider, sau "jmeker" ?
esti ditrus, psihic si moral..
Eu Tylicaru sunt doar un jucator, nu lider..bla.bla.bla, doar ajut in trib cu ce pot si cand am timp (nu sunt asa obsedat de triburile, am o viata reala)
Tu andreiuntaru, esti doar un pierzator, oricat ai fi de bun, nu ma interesaza...tot la margine ti-e locul, asta daca nu ai sa fugi in DMC..daca o sa-ti mai ramana vre-un sat..ca la fugit va pricepeti toti aia din fostul BB =))
 

DeletedUser25686

untarule, hai sa iti explic logica jocului, si de ce in momentul asta voi sunteti pierzatori(chiar daca luati sate)

acest joc minunat de strategie este un joc de echipa si un joc de socializare. mergand pe aceasta linie se vede foarte clar mentalitatea ta de pierzator cand spui "noi suntem miejii, fostul BB"...spun asta din 2motive:
1. BB-ul nu mai exista!!!! a fost, gata...adio...lasal sa moara.
2. (scuze ca ma repet) atat timp cat voi aveti sate cu 40K in ele si in nord sunt goale...e clar ca sunteti foarte egoisti si jucati doar pentru voi, nu pentru trib!


mai departe, ca sa clarific o mica dilema care o ai in legatura cu

mai usor cu gura,cand OUT va rupea in 2 ,nu vedeai niciun NBZ ist pe extern,acum s a intors placa,doar ca esti prea prost sa recunosti,sau sa vezi asta

tin sa iti spun ca am fost mereu prezenti la discutii!! si mereu am zis "revenim" si ce sa vezi....m-am tinut de cuvant.
in legatura cu "grupa ta". uite cum facem, dupa ce terminam nord-ul out-ului si centru eventual. o sa ramaneti voi, mieji, si o sa gasim o modalitate sa ne luptam doar noi....sa vad atunci daca ai ce sa demonstrezi :)
 

DeletedUser33745

intrebarea este: a avut vreodata ce demonstra?

(o sa zica..da..te fac...te rup, ....... da de unde) =))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus