Păcăleli pe L5

DeletedUser11275

daca nu le numeri soldat cu soldat parca nu mai are farmec :)


aza ai dreptate aici sa zicem aproximativ ca nu stiu cum sa zic dar in viziunea mea...astia 12 milioane erau undeva la 60 de ore si e posibil ca multi sa fi fost prin padure tranversandu-o adik e posibil sa fie mai multi de 12 milioane ..sau poate sa nu si fost decat asa cate un berbecutz la protap si doi scutieri ruginiti care impingeau la el

oricum aza te respect, esti singurul din tot tribul tau care are onoare si a stiut sa iti faca treaba si atat..or sa vina si vremuri mai bune aza o sa vezi..cand poate o sa bem un vin in Kingbourg la mine dar sa nu inviti multa lume ca am fermele la 10 si nu incap:D
 

DeletedUser11275

hai ca esti amuzant :D
chiar m-ai facut sa rad. tot respectul :)


poi pe timp de criza economica si pe timp de razboi fictiv mai tre sa mai si glumim aza..no?

hai k am prezis bine...wodooooo:DDD
deja sunt 7 milioane baietzi..si mai am 400 de atacuri:D deci intr-un fel sau altul tot ajung la 12 bastoane ucise azi..sate pierdute 6:) this is it..mai pierdem mai castigam:d

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".

de la 219 milioane la 231 ,milioane cat face cristina?:DDD hmmm zici ca am avut o viziunea prea smechera..pff si ink mai am de rupt 300 de atacuri..cred ca de fapt prin padurile alea erau mai multe trupe decat credeam..multam pentru o zi faina..azi chiar m-am distrat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

iarasi ai vizitat o pe mama omida?
ia spune mi ce am facut eu astazi,cu cine m am intalnit?:)))
de fapt tu ne stii si gandurile,dar mai mesajele
sau stai,lasa ma sa ghicesc:avem securisti printre noi,nu?

draga,cred ca ar trebui sa-ti schimbi numele din King Sinatuo in King Clarviziune! ti se potriveste mai bine ;)

Cristina vrei sa zici in King Minciuna, asta bate campii de 1 an de zile...a luat el sate de la , Lastad....Lastad la clape mai King Minciuna....te-ai facut de ras destul pe L5 , cred ca ar fi cazul sa te lasi..ai mintit destul si lumea s-a saturat de tine...am vazut o postare de a astuia pe alta tema deschisa mai sus dar inchisa de admini...numai minciuni si laude de 2 lei..ma mir cum te mai suporta lumea, ai distrus U.S-ul si acum nu stii ce sa mai faci, aiurea esti omusorule...eu am continuat sa joc pe L5 chiar la dusmanul meu UFO sub nick-ul gabygaby1975 pana cand m-am scarbit si am dat contul ```prietenei`` tale ``....`` nu mai abera ca deja esti depasit de situatii si minciunile tale deja sunt vestite peste tot, cand tu mare ``rege`` reusesti sa cuceresti un sat cum trebuie prin propriile forte sa ma anunti ca sa revin si eu pe L5, dar tu nimik nu ai castigat, doar innobilari interne din fremuri mult apuse U.S !
Rugayah numarul 1 !
 
Sus