Păcăleli pe L5

DeletedUser

Să spună cineva care este cea mai mare "ţeapă" pe care a primit-o pe l5? Mă refer aici la : schimbări bruşte de diplomaţie, spioni neaşteptaţi , jucători mici ce-au "dovedit" jucatorii mari !
 

DeletedUser

cea mai mare teapa e ca noi jucam ca fraerii pe un server pe care , atunci cand prindem un spion din 3-SLA , sau organizam ceva atac pe 3-SLA , sau orice altceva de genu` , pica serveru :D si noi ce putem face ? tacem si inghitim :D
 

DeletedUser

Eu mam atacat odata pe mine:))cand aveam vreo 15.000 puncte,si am cerut sprijin in trib=))
 

DeletedUser

KinGFlex a spus:
cea mai mare teapa e ca noi jucam ca fraerii pe un server pe care , atunci cand prindem un spion din 3-SLA , sau organizam ceva atac pe 3-SLA , sau orice altceva de genu` , pica serveru si noi ce putem face ? tacem si inghitim
S-a mai spus de o multime de ori si se sustine sus si tare! 3-SLA nu are absolut nici o treaba cu adminii! Spionajul in cadrul jocului, ma refer la jucator dintr-un trib, care spune informatii altui trib sau sprijina alt trib, sau trimite resurse altui trib, practic, care joaca pentru alt trib este un lucru permis, atata timp cat este in limita regulamentului! Mie, personal, mi s-au spus unele lucruri despre mine de catre un jucator dusman, lucruri reale, lucruri adevarate, lucruri care s-au petrecut inca din martie 2008, lucruri pe care doar eu le stiam si la care un jucator obisnuit nu are acces! Binenteles, mi le-a spus la telefon, nu in scris! Din pacate, triburile afecteaza multi oameni si ii afecteaza in sensul rau al cuvantului, unii oameni sufera in viata reala pentru pierderea unuia sau mai multor sate! Este ceva nepermis! Tratati-va!
 

DeletedUser

S-a mai spus de o multime de ori si se sustine sus si tare! 3-SLA nu are absolut nici o treaba cu adminii! Spionajul in cadrul jocului, ma refer la jucator dintr-un trib, care spune informatii altui trib sau sprijina alt trib, sau trimite resurse altui trib, practic, care joaca pentru alt trib este un lucru permis, atata timp cat este in limita regulamentului! Mie, personal, mi s-au spus unele lucruri despre mine de catre un jucator dusman, lucruri reale, lucruri adevarate, lucruri care s-au petrecut inca din martie 2008, lucruri pe care doar eu le stiam si la care un jucator obisnuit nu are acces! Binenteles, mi le-a spus la telefon, nu in scris! Din pacate, triburile afecteaza multi oameni si ii afecteaza in sensul rau al cuvantului, unii oameni sufera in viata reala pentru pierderea unuia sau mai multor sate! Este ceva nepermis! Tratati-va!

aici insist sa iti retragi spusele . . de tratat tu ar trebui sa te tratezi . nu ma intereseaza ce faci sau ce nu ai facut , ai vazut doar ca prin mesageria interna radem , glumim , nu am nici o treaba cu tine . tot asa simplu puteam sa te injur , daca eram asa "afectat" de joc , dar stai linistit ca nu e asa !

cat despre chestia cu legatura dintre 3-SLA si "acidentalele" probleme de server . . . hai sa o lasam balta , mai bine :)
 

DeletedUser

Stii, cu chestiile astea cu adminii, mai bine o lasam balta! Nu ajungem nicaieri, voi o tineti una si buna! Cat despre jigniri, te pricepi sa o faci foarte subtil! Sa nu crezi ca m-ar afecta. Am intalnit si mai rai decat tine!
 

DeletedUser

Blindius a spus:
Va rog nu deviati de la subiect. Exemplu lui onea e ok .
Scuza-ma, practic nici nu observasem :D
Apropo, de tema, pe la 100.000 de puncte il atacam pe unul cu vreo 60.000 de puncte, distantele erau de 7-8 ore cu nobili! Pe atunci nu stiam eu cu atacuri la secunda, nobili la secunda si chestii din astea! ala era on tot timpul si imi evita toate curatarile, omorandu-mi nobilii! Vazand ca nu reusesc, am trecut la planul B: catapultele! Dupa ce am inceput sa-i fac praf cazarma, grajdul, ferma etc, l-am fortat, practic sa imi tina piept! Acum nu stiu cat de ``la moda`` era, dar pentru mine a fost eficient! ;)
 

DeletedUser

triplu post,dar nu-i nimic :D
legat de tema , pot sa zic ca emberg a luat cea mai mare teapa de pe lumea 5 , dar nu zic de ce :D
 

DeletedUser

Daca-mi permiti! Eu am ales sa fie asa! Stiam ce urmeaza si puteam sa evit!
 

DeletedUser7039

Cea mai mare teapa pe care am luat-o pe lumea 5 a fost sa il cunosc pe betivul de Setzel :)))

Mai e pe aici? :D
 

DeletedUser

Cea mai mare teapa este ca m-am apucat de jocul asta, si acum este un nou mod de a ma enerva :D
 

DeletedUser

fuziunea ELF+Dark pe la inceputul lumii.kingflex stie bine la ce ma refer
asta a fost una din marile tepe luate pe L5
 

DeletedUser

mie mi se pare ca a fost tradarea +sas+ impotriva celor din DHBM .. care i-a carat in spate ..:))
 

DeletedUser

Cea mai mare teapa a fost cand am auzit, ca eu am fost innobilat de sisisi :confused:
 

DeletedUser13364

e joc de war :) nu joc din pare de start de la windows :)


cea mai mare tzeapa este cand se blocheaza serveru
 

DeletedUser

cea mai mare pacaleala,teapa sau mai bine zis prosteala de pe toate lumile a fost si este(pt ca mai are influenta)MasterDolores
a fost moderator,admin si ulterior a facut parte din echipa de administrare

sami fie cu iertare pt acei moderatori,admini si administratori care au curajul sa se uite in oglinda fara sa scuipe
 
Sus