Păcăleli pe L5

DeletedUser

1. Cu siguranta ai o parere distorsionata rau asupra realitatii numai prin faptul ca ai clasificat descrierea postului tau la capitolul tepe si mai zici ca esti si "diplomat".
2. Confunzi academia, care nu are nici o legatura cu faptul ca au fost scosi in fata si folositi drept paravan.
3. Tratezi prea bicolor, intotdeauna exista si cale de mijloc, chiar daca nu au fost cu voi nu insemna ca sunt impotriva voastra.
4. Faptul ca te-ai gandit la conturile colegilor tai este de apreciat dar felul in care ai facut-o este de criticat. Ai preferat sa te refugiezi la umbra WANTED avand de ales intre ei sau razboi...nu stiu ce e de laudat in asta.
5. Obedienta isi spune in continuare cuvantul si am inteles ca ai fost desemnat sa ridici ode tribului si jucatorilor, crezi ca daca ai incheiat cu "ex jucatorii din Sangre" noi nu stim ce ai vrut sa zici.

In estenta: Daca taceai filozof rameneai.


Dondon.Cred ca ai serioase probleme de intelegere a textului la varsta ta, la fel cum ti+am spus franc si pe privat ca : NU AI VIATA .Imi dau seama cat timp ai daca imi pui pe categorii ideile.Nu stiu in ce context m+am refugiat undeva in Wanted cand Crazy oricum erau inconjurati de Sangre, deci nu de Wanted, de Sangre, ci abia dupa fuziune au fost inconjurati de Wanted. Si cand folosesc inconjurati nu folosesc cuvantul in sensul sau belicos de pe harta pentru un viitor razboi.Ci doar fizic.Care obedienta ? Care parere distorsionata? Care razboi cand erau planuri pentru a lupta alaturi de Crazy si mai departe ? Care-i toata treaba ta in ecuaţia aceasta ? Stii cu ce confund eu academia ? cu 3-a academia lui slw.Nu vad ce e de criticat, chiar te rog, desfiinteaza 3sla ca sa nu mai primesti critici ca v-ati tras ajutor. Mai lasa-ti-ne frate in pace cu obsesiile voastre de barbati uitati in fata calculatorului.Vezi-ţi de treburile tale că eu am fost aliat cu Crazy de dinainte să dai tu scroll up pe hartă să faci un bastion 3-a . Care a fost scos chiar de toate cele 3 triburi in cauza.
 

DeletedUser

blindius, de ce nu o lasi balta? "planuri de a lupta alaturi de Crazy mai departe"? corect, aveam o intelegere si reusisem ambele parti sa o respectam iar aici ti-am respectat efortul. nu e un secret ca inainte de respectivul acord (care zic eu ca era unul corect pentru ambele tabere) eu eram partizanul unui razboi cu Sangre. fuziunea voastra a schimbat complet balanta de putere si din punctul meu de vedere nu ne-a mai dat alta alegere decat razboiul. dar hai sa lasam lucrurile asa, vorba sefului tau "mai bine ne intalnim pe harta"
 

DeletedUser

se pare ca iarasi uitati denumirea temei:p
eu credeam ca vad mari "tepe" nu certuri intre dusmani
 

DeletedUser

corect, ai perfecta dreptate si imi cer scuze :) o sa evit sa continui
 

DeletedUser

Urata treaba cu "seful meu" ,seful meu e cel care ma plateste la serviciu,nu pe triburi, ierarhic bineinteles e intemeietor...seful vostru, Panzer,era o dovada de caracter, dar inteleg aluzia. Dar in cazul meu n-a murit nimeni sau nu s-a lasat nimeni de joc si m-a lasat la conducere.Mai sus mi-ai dat ,practic confirmarea, la ceea ce am postat cateva randuri mai sus.Deci,a fost teapa .Gracias !
 

DeletedUser

daca vreti ma banez eu singur stiu ca nu am vorbit frumos dar inainte sa ma banati cititi va rog frumos ce a scris kingflex si punetiva in locu meu,iar dupaia puteti sa ma banati
dar punetiva in locu meu cum ati reactiona voi daca cineva tear critica in acest fel ....

" . . . . puteţi să mă banaţi , că oricum plâng si vă spun la mami
20.gif
. . . . "

Era mult mai interesant jocul dacă nu puteau juca decât persoanele care au mai mult de 14 ani
46.gif

 

DeletedUser

am promis ca nu continui :) cauta in lista membrilor crazy si vei avea o surpriza
 

DeletedUser

am nevoie de ceva ajotor
cladirile in satele mele santuna peste alta,niciuna nu este la locul ei,am crezut ca este o problema generala dar am siter de la cineva si vad cladirile ,in sale lui aranjate normal
si ar mai fi una,aveam zidul la 19 si in constructie 20,inainte sa se termine constructia am fost atacat si mia fost dat zidul jos la 0 dar timpul de constructie a zidului normal ar fi fost sa pt niv 1 dar la mine a ramas pt niv 20
 

DeletedUser6558

Cu zidul e bug, şi eu am avut asta mai demult. Anulezi şi dai iar comanda... şi merge...
 

DeletedUser

da dar nu este normal,trebuie sa se rezolve,poate nu poti fi on si sa costruiesti zidul niv 1 cu timpul de constructie pt niv 20 e cam aiurea daca mai ai de primit atacuri intre timp
 

DeletedUser6558

Păi normal că nu e normal... te poate încurca asta cu zidul dacă nu eşti atent, pierzi timp...
 

DeletedUser

Voi cereti perfectiune..
E normal sa mai existe si erori,eu le intalnesc aproape zilnic,dar treci peste ele ca sunt minore...


Nimeni nu e perfect:)
 

DeletedUser

ai dreptate radunica.e normal sa mai exista si erori.dar ce te faci cand ele se repeta la infinit?aici e buba
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma firar el sa fie de "plug"dar de ce numi face zidul direct la 20 sau de ce numi face cate doua ferme in fiecare sat
sau cel mai frumos de ce numi baga 100 puncte premium ,moca
plugurile astea sa ne mai si ajute, nu numai sa strice sau ajuta numai pe unii?(favorizati)
 

DeletedUser

tzeapa verii :
Cum multa lume a plecat la tara sau i-au o pauza pe triburi( nu mai ataca) eu nu tare mai am ce face pe triburi si mi-a ramas prea mult timp sa invat pt BAC..practic timpul alocat invatatului s-a dublat :eek:
 

DeletedUser

Cea mai mare teapa pe care am luato a fost atunci cand dadeam atacuri pe ~COA~ si trebuia sa bag nobili :)
deodata Shut down PC and has not started :))
nu am putut lua decat un sat,mare noroc pe ei la fel si cand am pierdut un sat tot din cauza asta :((
 
Sus